ERA Garancia Kolín - Alena Nováková

O mně

Od roku 2013 žiji v Kutné Hoře, přistěhovala jsem se z Libereckého kraje, kde jsem se mimo jiné věnovala i realitní činnosti, finančnímu poradenství a účetnictví.

Ve společnosti GARANCIA, s. r. o. Kolín pracuji od roku 2013, nastoupila jsem jako realitní makléřka, ale již po několika měsících jsem se stala vedoucí nově otevřené pobočky v Kutné Hoře, kde jsem kromě realitní činnosti vykonávala v období 2013 - 2015 též úspěšnou pozici koordinátorky projektu zčásti podporovaného ESF EU: „Integrace po 50“.

Kromě náročné práce v realitách jsem se rozhodla zvýšit si svou kvalifikaci, v letech 2014 – 2017 jsem úspěšně absolvovala na Vyšší odborné škole, Střední průmyslové škole a Obchodní akademii, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938, a to ve vzdělávacím programu Výrobní a řídící systémy podniku v oboru Technickém interdisciplinárním s profilací Management a Personalistika, a to s dosažením závěrečného titulu DiS.

V letech 2017 – 2018 jsem pokračovala na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha v kombinovaném studiu ve studijním programu Hospodářská politika a správa a toto dvousemestrové studium jsem zakončila obhajobou bakalářské práce, státnicemi a dosáhla titulu Bc.

Nyní pokračuji v magisterském studiu na Vysoké škole regionálního rozvoje a Bankovním institutu - Ambis v Praze v kombinovaném studiu ve studijním programu Management.

Význam mého studia spatřuji v lepším a kvalitnějším organizování přijímání nových makléřů, což je důležitým úkolem vedoucí pobočky. Mojí prací je kromě realizace vlastních zakázek i zaučení a následná pomoc makléřům v naší kanceláři. Mohu se pochlubit, že pro kutnohorskou pobočku pracují čtyři úspěšné certifikovaní makléři.

Má práce je zároveň mým koníčkem. Vím, že dobré jméno má každý člověk pouze jednou, takže vždy pracuji pro své klienty tak, aby byli maximálně spokojeni a abych nezklamala jejich důvěru. Plnit lidem jejich sny o bydlení je krásným posláním a jako maminka čtyř dětí vím, že kvalitní zázemí je základem každé fungující rodiny.

Věřím, že moje působení v jednom z nejkrásnějších měst v České republice přinese mým klientům mnoho úspěšných obchodů, které jim pomohu zrealizovat jako realitní makléřka. 

Těším se na naše osobní setkání a věřím, že každá naše schůzka bude zpříjemněním Vašeho dne.

Člen ERA Excellent Clubu v roce 2017

7. místo TOP MAKLÉŘ roku 2016 sítě ERA v ČR

     

8.místo TO
P Makléř roku 2015 sítě ERA v ČR


Člen ERA Excellent Clubu v roce 2015

MAKLÉŘ MĚSÍCE ÚNORA 2018, PRVNÍ MÍSTO V PROJEKTU ERA HYPOTÉKA

      

TOP makléř měsíce listopadu 2017 v soutěži ERA GARANCIA

 

TOP makléř měsíce února a května 2016 v soutěži ERA GARANCIA a makléř měsíce května 2016

                     V soutěži makléřů ERA GARANCIA jsem se umístila první v březnu a prosinci 2015 jako TOP makléřka a v červenci 2015 jako makléřka měsíce.

 

 

   Alena Nováková