O mně | Ing.Jaroslav Miloš | ERA Česká republika

ERA Garancia Kolín - Ing.Jaroslav Miloš

O mně

 

„Jak obnovit důvěru v realitní kanceláře, je nahradit kvantitu kvalitou“

 

Vážení,

již od počátku devadesátých let jsem se začal zabývat realitami. V té době začínal realitní trh postupně vznikat, ale postupem času se začal rozvíjet i stabilizovat. V roce 2008 k nám byla importována krize realitního trhu, která způsobila pokles cen nemovitostí v průměru o 30%, a trh s nemovitostmi začal být nestabilní. V návaznosti na toto období bylo potřeba hledat nová řešení, která by pomohla opětovně obnovit trh s nemovitostmi a získat důvěru klientů v tento trh, ale i v práci realitních kanceláří a jejich makléřů, tzn „Nahradit kvantitu kvalitou“.

Sám jsem několikrát řešil svoji bytovou situaci a než jsem si našel nemovitost, která splnila mé očekávání, tak jsem si několikrát na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je nemovitost nalézt, zakoupit a následně za nějaký čas i prodat. Mohu potvrdit, že i s mými zkušenostmi to byl velice obtížný proces.

Uvědomuji si, že prodávat nemovitost jako samoprodejce není jednoduché, zabere to mnoho času a nervů, ale často je někdy obtížné spolupracovat s realitní kanceláří, kterých je mnoho, rivalita  obrovská a praktiky často nekalé. Dle mého názoru, jedinou cestou, jak obnovit důvěru klientů v realitního makléře je nabídnout jiný přístup ke klientovi a řešit s ním celý proces prodeje nemovitosti, včetně ocenění nemovitosti zdarma, ale i pomoci se zajištěním financování koupě nemovitosti. Výsledkem bude vytvoření důvěry v činnost realitního makléře, která povede k prodeji nemovitosti za cenu, která bude atraktivní, jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího. Budování důvěry na základě čestného jednání je nedílnou součástí naší spolupráce, proto jsem se stal realitním makléřem společnosti ERA GARANCIA KOLÍN.

Těším se na spolupráci s Vámi i následné setkávání, abych Vás podrobněji informoval o práci a zároveň obnovil důvěru v činnost realitního makléře při prodeji Vaší nemovitosti. 

Ing.  Jaroslav Miloš