Reference | Iveta Šístková | ERA Česká republika

ERA Garancia Kolín - Iveta Šístková

Reference

Prodej RD Želízy

Chtěla bych moc poděkovat paní Šístkové za velmi profesionální pomoc při prodeji nemovitosti.Po špatné zkušenosti s jinou RK jsem byla velmi spokojená, paní Šístková je spolehlivá, ochotná, doporučuji.

Helena Fraňková

prodej bytu 3+kk, Praha - Štěrboholy

Rada bych podekovala maklerce Ivete Sistkove za prodej me nemovitosti v Praze. Spoluprace s ni byla na velmi vysoke urovni, zaridila vse, co jsem pozadovala, nemovitost prodala velmi rychle. Mohu ji doporucit vsem, kdo chteji prodat ci koupit svoji nemovitost.

Zuzana Slezáková

Prodej bytu 2+kk s předzahrádkou, Dalmatská, Úvaly - kupující

V průběhu 1. čtvrtletí 2016 jsem využil Vašich realitních služeb při koupě bytu v lokalitě Úvaly, ulice Dalmatská. Vaši realitní kancelář mě zastupovala prostřednictvím realitní makléřky Ivety Šístkové.

Její přístup k vedení uvedené obchodní záležitosti byl iniciativní, vzorný a na profesionální úrovni. Připravila všechny potřebné písemnosti pro vlastní koupi a dotáhla tuto transakci až k předávacímu protokolu mezi mnou a prodávajícím.  Všechny sporné body vyřešila k mé spokojenosti, takže kupní smlouvu jsem uzavřel s prodávajícím bez vážnějších problémů.

Tímto chci paní Ivetě Šístkové poděkovat za její přístup v dané věci.

Ing. František Bora

Prodej bytu 2+kk s předzahrádkou, Dalmatská, Úvaly - prodávající

Velice děkujeme za zprostředkování profesionálního prodeje bytu, velkou ochotu, vstřícnost, pracovní nasazení a flexibilitu.

Maximální spokojenost.

Manželé Valentovi
Úvaly

pronájem Praha, manželé Holubovští

Tímto dopisem bychom rádi chtěli poděkovat za mimořádnou spokojenost s nabízenými službami, ochotou a vstřícností v období příprav a realizace pronájmu. Komunikace byla vždy maximálně příjemná a flexibilní. Vážíme si ochoty starat se o nemovitost i v budoucnu. Všechny smlouvy a podklady byly precizně připraveny.
Profesionalita na maximální úrovni, neocenitelné osobní kontakty, znalost nejen na trhu s realitami.
Těšíme se na další spolupráci ohledně koupi nebo prodeje nemovitosti.
Děkujeme.
Holubovští

pozn.: psáno rukou, dorazilo klasicky poštou