O mně | Lucie Hrochová | ERA Česká republika

ERA Garancia Kolín - Lucie Hrochová

O mně

Jmenuji se LUCIE HROCHOVÁ a jsem realitní makléřkou ve společnosti ERA GARANCIA KOLÍN, kde jsem moc spokojená. Snadno jsem se ztotožnila se zaměřením naší realitní kanceláře, která vnímá činnost realitního makléře jako velmi potřebnou službu pro klienty. Mým cílem není jenom zdárné dokončení realitního případu jako takového, ale snažím se získat důvěru zákazníků i do budoucna.

Ráda se s Vámi nezávazně setkám a věřím, že budete mile překvapeni rozsahem služeb, které Vám mohu nabídnout. Využijete-li mých služeb, minimalizujete rizika s obchodem spojená a také můžete část svých peněz ušetřit. Sama jsem se několikrát stěhovala a dovedu se tedy dívat Vašima očima na tak závažnou věc jakou je realitní transakce. Umím Vám pomoci a moc ráda to pro Vás udělám.

Důležité je, že jsem v ERA GARANCII ideálně napojena na nejlepší způsob financování nákupu nemovitostí hypotékou, a to vytváří velmi dobré podmínky pro zrychlení prodeje Vašeho domu či bytu. V každém případě Vám navrhuji využít zdarma mnou vypracovanou srovnávací tržní analýzu ceny Vaší nemovitosti. Umožním Vám tím náhled na reálnou tržní cenu, ale budu respektovat Váš názor na tuto, velmi podstatnou stránku prodeje.  

Těším se na setkání s Vámi!

 

Lucie Hrochová
Jméno: Lucie Hrochová
Realitní makléřka
Telefon: 776 877 540