O mně | Zdena Stehlíková | ERA Česká republika

ERA Garancia Kolín - Zdena Stehlíková

O mně

„Jedinou cestou k úspěchu

     je nahradit kvantitu kvalitou“

Svět realit mě zajímá, a také velice baví, již dlouhá léta. Sama jsem se mnohokrát stěhovala po vlasti i v cizině,  takže jsem si několikrát vyzkoušela na vlastní kůži, jaké to je nemovitost sehnat, zakoupit, vyklidit, zrekonstruovat, vydesignovat, nastěhovat, a poté zase za nějaký čas vystěhovat a prodat. Mohu potvrdit, že část první a poslední je tou částí nejnáročnější a nejkomplikovanější.

Není jednoduché být samoprodejcem, zabere to mnoho času a nervů, ale často není ani jednoduché spolupracovat s realitní kanceláří.  Realitních kanceláří je opravdu mnoho, rivalita  obrovská a praktiky často nekalé. Dle mého názoru, jedinou cestou, jak vylepšit pohled lidí na práci realitního makléře je - chovat se jinak. Nabídnout daleko více než ostatní, zatraktivnit nemovitost před samotným prodejem, vytvořit efektivní strategii a intenzivně na ní pracovat, aby vedla k rychlému prodeji za cenu, která bude přijatelná jak pro prodávajícího,  tak pro kupujícího. Budování důvěry na základě čestného jednání musí být nedílnou součástí naší spolupráce.

ERA GARANCIA se pravidelně umísťuje na předních místech v počtu uskutečněných realitních transakcí v republice v rámci ERA sítě, kladné reference od klientů a obecně známé dobré renomé v regionu, by mělo přesvědčit i Vás, že se nemusíte bát na naši kancelář, potažmo na mne,  obrátit. 

Těším se na setkání s Vámi, abych Vás mohla poznat, informovat Vás podrobněji o naší práci a provést Vás bezpečně a pohodlně jednou z nejnáročnějších transakcí Vašeho života. 

Více o mně, mojí práci a informací ze světa realit se dozvíte na mých webových stránkách  www.zdenastehlikova.cz.