Reference | Zdena Stehlíková | ERA Česká republika

ERA Garancia Kolín - Zdena Stehlíková

Reference

Kupující bytu v Kolíně

Vážení, rádi bychom poděkovali vaší realitní kanceláři, jmenovitě paní makléřce Zdeně Stehlíkové za zprostředkování koupě bytu v Kolíně.

Začnu trošku zeširoka, byt jsme hledali delší dobu, např. v Čelákovicích, Nymburku atd, sešli jsme se s několika makléři a setkali se s nepřipraveností, neprofesionalitou, nekorektností. Jsme starší lidé a byli jsme z toho už dost zklamaní, unavení, zmocňovala se nás beznaděj.

Pak jsme našli inzerát na byt v Kolíně a již při prvním setkání s paní Zdenou Stehlíkovou jsme cítili, že tentokrát vše dopadne. 

Naprosto profesionální, perfektně připravené veškeré podklady, schopná zodpovědět všechny naše otázky, k tomu úžasně milá, empatická, vždy usměvavá. Průběžně nás telefonicky informovala, jak vše pokračuje. Koupě proběhla bez zbytečných průtahů, v novém bytě jsme velice spokojeni.

Ještě jednou veliké díky, hlavně paní Zdeně Stehlíkové, vždycky ji rádi uvidíme a můžeme ji každému jen doporučit.

Vaší realitní kanceláři musíme k takové makléřce gratulovat.

S pozdravem                       

manželé Součkovi

Prodej RD Bousov

Děkujeme paní makléřce Zdeně Stehlíkové za zprostředkování koupě našeho domečku v překvapivě krátké době. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázala udělat i nemožné, pomohla  při realizaci, která nebyla jednoduchá. Výrazně nám ulehčila spoustu starostí a umožnila nám projít s lehkostí toto obtížné období. Ještě jednou děkujeme a přejeme paní makléřce Zdeně Stehlíkové hodně spokojenosti a úspěchů v práci, budeme Vás v budoucnu všude doporučovat.

Lenka a Jirka

Prodej chaty Kolín

Dobrý den, paní Stehlíková, chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci, profesionální přístup a vstřícnost, se kterou jste prodej zahrady realizovala. Mám k zahradě i chatě velmi osobní vztah. Na zahradě jsem prožil značnou část svého dětství a naše rodina se o pozemek starala bezmála padesát let. Proto věřím, že i kupujícím bude přinášet radost a prožijí zde krásné chvíle, tak jako jsem měl tu možnost i já. Paní Stehlíková vyřiďte prosím mé poděkování i paní magistře Korábové, za její právní podporu.

Pavel Horák

Prodej chaty Ledečko

Vaše firma realizovala prodej zahrady a chatky v Ledečku. Celou akci řídila Vaše makléřka p. Z. Stehlíková. Její jednání a přístup byl velmi odborný a profesionální jak ke straně prodávající, tak kupující. Celá akce proběhla rychle k naší maximální spokojenosti. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další vaší práce.

Manželé Dandovi

Prodej nemovitosti - Vinice

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat vaší realitní makléřce paní Zdeně Stehlíkové za její vysoce profesionální přístup k prodeji nemovitosti v obci Vinice, který dokončila k naší naprosté spokojenosti.

S pozdravem Ing. Jindřich Jablečník

Prodej domu - Belgie, Waterloo

Madam Zdena,

It was a real pleasure to collaborate with you and your team. I am satisfied with the positive outcome in the file and have finalized the sale in the best way possible.
I pass the message to Cedric.

Have a great day.

Regards,

ZPRACOVÁNÍ STA

Dobrý den,
paní Stehlíková, nevím jak Vám poděkovat za vaší ochotu a přístup, jaký jste projevila k našemu problému,
určitě Vás navštívíme a dodatečně nějakým způsobem poděkujeme!  Jinak ještě jednou veliké díky.
Přejeme hezký zbytek dne  a mnoho  pracovních a osobních úspěchů.

Jedlička a Holubová

Prodej bytu

Paní Stehlíková,
musím Vám poděkovat za první hezké Vánoce v novém bytě.

Moc jste mi pomohla a já jsem ráda, že jsem sebrala tu odvahu a loni na jaře Vám zavolala.

Je to tu skvělé. Prima sousedi, krásné místo a všechno proběhlo tak snadně díky Vám.
Přeji Vám v roce 2017 hodně spokojených klientů jako jsem já.

Soňa Pavlíková

Prodej bytu

Dobrý den paní Stehlíková,

díky za zprávy ohledně našeho bytu a také díky za skvělou spolupráci během celé 
naší obchodní transakce . Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a rádi se na Vás 
obrátíme v případě např. možného pronájmu bytu a pod. 

S pozdravem 

Milan Čakovský 

Prodej nemovitosti Čáslav

Dobrý den.  

Chtěl bych touto cestou poděkovat makléřkám paní Aleně Novákové a paní Zdeně Stehlíkové z kutnohorské pobočky ERA GARANCIA za nadstandartní přístup při prodeji naší nemovitosti v Čáslavi. Byl pro mě velkým přínosem, neboť se nám podařilo prodat byt do měsíce od počátku nabízení a za velice příznivou cenu. Jelikož jsem předtím nabízel nemovitost dlouhou dobu přes jinou realitní kancelář a výsledky se nedostavovaly, tak nyní mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že jejich práce s homestagingem, zajištěním profesionálních fotografií a videa, to vše spojené s efektivním nabízením nejen na internetu, opravdu zafungovalo. Veškeré tyto služby byly poskytovány v rámci provize, nic navíc jsem platit nemusel. Všem mohu tyto makléřky ERA GARANCIA vřele doporučit!
Hezký den Dlouhý

Prodej RD v Čáslavi

Děkuji realitní kanceláři ERA GARANCIA Kolín a zejména paní makléřce Zdeně Stehlíkové za profesionální jednání, vstřícnost, ochotu a rychlost při prodeji domu v Čáslavi. Jsem opravdu ráda, že jsem si je vybrala a vřele je doporučuji.”

I. Tóthová

 

RD 5+1 Výčapy, Vlačice u Čáslavi

Dobrý den paní Stehlíková,

chtěla jsem vám za všechno moc poděkovat hlavně za vaší profesionálně odvedenou práci. Jsem moc ráda, že jsme si vybrali právě vás. Přeji vám mnoho pracovních úspěchů a hodně spokojených klientů.

Děkuji.

S pozdravem Martina Němcová