O kanceláři | ERA Home | ERA Česká republika

ERA Home

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Home /  O kanceláři

O kanceláři

Prodej vaší nemovitosti je jednou z největších finančních operací ve vašem životě, které jste kdy udělali, takže je pochopitelné, že se chcete ujistit,  že  za svou nemovitost dostanete adekvátní cenu, když ji budete chtít prodat. Váš realitní makléř musí vzít v úvahu řadu faktorů, než vám předloží názor na správnou prodejní cenu vaší nemovitosti.

Pokud budete vědět něco o tom, jak realitní makléř určuje prodejní cenu, by vám mohlo pomoci, cítit se pohodlně s touto představou, místo toho, abyste přemýšleli, proč je cena vyšší nebo nižší, než jste očekávali. Zde je pár věcí, které prosím mějte na paměti, při stanovení správné prodejní ceny:

Je to složité. Můžete online vyhledat a rychle zjistit, jaké domy se kolem vás prodávají. Váš realitní makléř musí také vzít v partnost také faktor současných tržních hodnot a situace na trhu, které se často mění, stejně jako zohlednit veškeré rekonstrukce a modernizace, které jste provedli ve vaší nemovitosti.

Dalšími faktory, které ovlivňují cenu, jsou dostupnosti k místní občanské vybavenosti, škol, školek a dalších zařízení, které člověk potřebuje pro svůj život.

 

Emoce se nepočítají. Pokud má vaše nemovitost speciální vybavení, které má hodně osobní význam pro vás, nepředpokládejte, že toto zvýší prodejní cenu. Při stanovení ceny realitní makléř určuje prodejní cenu, které nemá sentimentální hodnotu. Vždy záleží na tom, co je cenné pro kupujícího.

Nebojte se zeptat na specifika. Váš realitní makléř by měl být ochoten ukázat vám, jak on přišel k prodejní ceně vaší nemovitosti. Máte nejvyšší čas se s ním sejít a jít přes jejich výpočty.

Připraveni začít spolupracovat s realitním makléřem pro prodej vaší nemovitosti?

Obraťte se na mně, disponuji mnoha informacemi z realitního trhu a rád vám zdarma zpracuji Srovnávací tržní analýzu, která vám napoví jaká je hodnota vaší nemovitosti a jak vaše nemovitost obstojí na realitním trhu.

Srovnávací tržní analýza Vám pomůže stanovit konkurence schopnou cenu a pomůže vám efektivněji prodat vaši nemovitost na realitním trhu za výrazně kratší dobu a za co možná nejvyšší cenu. Zavolejte mi a požádejte mě o zpracování Srovnávací tržní analýzy zdarma. Oceňování nemovitostí je to co dělám každý den a jsem v této oblasti odborníkem., rád Vám pomůžu

 

Petr Redek

ERA Home

Dolní Valy 15, 695 01  Hodonín

www.era-reality.cz/era-home/petr-redek

mob. 608 358

 

 

KARIÉRA S ERA HOME

CHCETE VSTOUPIT DO TÝMU ERA HOME?

Naše pověst, a závazek k úspěchu z nás učinil nejrychleji rostoucí realitní sítí v Evropě.

Ať už právě začínáte svou realitní kariéru, nebo jste zkušený realitní makléř, máme pro vás způsob jakým nastartujeme váš růst  v realitách. ERA Reality poskytuje podporu, školení, systém, technologie a produkty, které budete potřebovat k úspěchu na dnešním trhu s nemovitostmi.

ROZSÁHLÉ ŠKOLENÍ

Rozsáhlý program školení, zahrnuje témata od základů nemovitostí až po pokročilé techniky pro zkušeného makléře, a může být přizpůsoben vašim potřebám. Zajišťujeme komplexní vzdělávání, semináře a malé školení pro úzce specializovaná témata. Jsme hrdi na znalosti a odbornost našich realitních kanceláří po celém světě, a my stále nabízíme nástroje, zdroje a odborné znalosti tak, aby bylo zajištěno, že náš tým je dobře zběhlý v realitním trhu, obchodě a technologiích.

GLOBÁLNÍ POVĚDOMÍ O ZNAČCE

Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout výhodu lokální kanceláře s celosvětovým know-how za zády. Naše místní přítomnost na trhu se opírá o mezinárodně uznávanou značkou ERA Reality.

VELKORYSÉ PLÁNY

Náš kariérní plán byl vytvořen tak, aby odměna makléřů byla až 75% z celkové provize. Věříme, že náš úspěch je založen na úspěchu našich makléřů. Jsme hrdí na to, že vám můžeme poskytnout skvělé podmínky založené na vašem výkonu.

VYNIKAJÍCÍ PODPŮRNÝ PERSONÁL

Chápeme, že hlavní důraz realitního makléře je zaměřen na prodeje! Naše zázemí je vám vždy plně k dispozici, aby vám pomohlo ve vašem úspěšném prodejním procesu tak, abyste byli schopni zvládnout i složité úkoly.

TECHNOLOGIE PRACUJÍ PRO VÁS

Je to vzrušující doba, neustále se vyvíjející technologie vám dávají vyniknout na dnešním trhu s nemovitostmi. Následující nástroje a služby usnadňují správu vaší práce, řízení vztahů se zákazníky, a usnadňují vaše marketingové úsilí:

  • Jednotlivé webové stránky makléře, který lze přizpůsobit tak, aby přilákat vaše nové klienty.
  • Vizuální prohlídky na všech nabídkách na všech inzertních serverech.
  • Systém řízení vztahů se zákazníky. Můžete spravovat své databáze kontaktů, odesílat e-mailové kampaně, a sledovat zákazníky, vše na jednom místě!
  • Letecké fotografie je další generace profesionální prezentace, a my jsme rádi, že vám můžeme tuto službu nabídnout.
  • Používáme nejmodernější sociální média a využíváme naplno jejich možnosti k podpoře vaší známosti na realitním trhu.

ERA HYPOTÉKA

Jsme hrdi na to, že můžeme jako jediní v České republice nabízet našim makléřům jedinečný produkt, spojení přirozeného, realitního obchodu a financování nákupu nemovitostí. Tyto dvě odvětví patří odnepaměti k sobě a ERA Reality přináší zcela nový pohled na toto propojení a na výjimečnou odměnu pro realitního makléře za využití tohoto produktu ERA Hypotéka.  Potřebujete si vytvořit představu o tom, jak může vypadat profesionální práce realitního makléře? Může totiž vypadat trochu jinak, než je běžné na trhu v České republice! Naučíme vás to! Kontaktujte nás a domluvte si schůzku.

Petr Redek

608 358 249

majitel kanceláře

 

Zásady ochrany osobních údajů.doc

 

ERA Home
Telefon: 608 358 249
Email: erahome@era-reality.cz
Adresa: Dolní Valy 4412/15, Hodonín
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Home /  O kanceláři