O mně | Petr Redek | ERA Česká republika

ERA Home - Petr Redek

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Home /  Petr Redek /  O mně

O mně

Prodej vaší nemovitosti je jednou z největších finančních operací ve vašem životě, které jste kdy udělali, takže je pochopitelné, že se chcete ujistit, že za svou nemovitost dostanete adekvátní cenu, když ji budete chtít prodat. Váš realitní makléř musí vzít v úvahu řadu faktorů, než vám předloží názor na správnou prodejní cenu vaší nemovitosti.

Pokud budete vědět něco o tom, jak realitní makléř určuje prodejní cenu, by vám mohlo pomoci, cítit se pohodlně s touto představou, místo toho, abyste přemýšleli, proč je cena vyšší nebo nižší, než jste očekávali. Zde je pár věcí, které prosím mějte na paměti, při stanovení správné prodejní ceny:

Je to složité. Můžete online vyhledat a rychle zjistit, jaké domy se kolem vás prodávají. Váš realitní makléř musí také vzít v partnost také faktor současných tržních hodnot a situace na trhu, které se často mění, stejně jako zohlednit veškeré rekonstrukce a modernizace, které jste provedli ve vaší nemovitosti.

Dalšími faktory, které ovlivňují cenu, jsou dostupnosti k místní občanské vybavenosti, škol, školek a dalších zařízení, které člověk potřebuje pro svůj život.

 

Emoce se nepočítají. Pokud má vaše nemovitost speciální vybavení, které má hodně osobní význam pro vás, nepředpokládejte, že toto zvýší prodejní cenu. Při stanovení ceny realitní makléř určuje prodejní cenu, které nemá sentimentální hodnotu. Vždy záleží na tom, co je cenné pro kupujícího.

Nebojte se zeptat na specifika. Váš realitní makléř by měl být ochoten ukázat vám, jak on přišel k prodejní ceně vaší nemovitosti. Máte nejvyšší čas se s ním sejít a jít přes jejich výpočty.

Připraveni začít spolupracovat s realitním makléřem pro prodej vaší nemovitosti?

Obraťte se na mně, disponuji mnoha informacemi z realitního trhu a rád vám zdarma zpracuji Srovnávací tržní analýzu, která vám napoví jaká je hodnota vaší nemovitosti a jak vaše nemovitost obstojí na realitním trhu.

Srovnávací tržní analýza Vám pomůže stanovit konkurence schopnou cenu a pomůže vám efektivněji prodat vaši nemovitost na realitním trhu za výrazně kratší dobu a za co možná nejvyšší cenu. Zavolejte mi a požádejte mě o zpracování Srovnávací tržní analýzy zdarma. Oceňování nemovitostí je to co dělám každý den a jsem v této oblasti odborníkem., rád Vám pomůžu

 

Petr Redek

ERA Home

Dolní Valy 15, 695 01  Hodonín

www.era-reality.cz/era-home/petr-redek

mob. 608 358 249

 

 

 

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Home /  Petr Redek /  O mně