O mně | kancelář Jesenice | ERA Česká republika

ERA inReality Jesenice - kancelář Jesenice

O mně

Naše realitní kancelář vznikla již v roce 2006 spojením dvou úspěšných, samostatně podnikajících subjektů v oblasti obchodu s nemovitostmi.  

Od roku 2007 využíváme při své práci zázemí celosvětové realitní sítě společnosti ERA, která byla založena v roce 1971 a v současné době má více než 2400 kanceláří ve 42 zemích světa s více než 32 000 realitními makléři. ERA v každodenní praxi staví na jedinečném a osvědčeném know-how, které se vyvíjí a zdokonaluje tedy již více než 40 let. Díky těmto mnohaletým zkušenostem, z nichž vycházíme, poskytuje naše kancelář profesionální realitní služby, kdy vždy hledáme osobní přístup ke klientům, snažíme se vycházet z jejich potřeb a ty co nejlépe realizovat.     

Od roku 2013 také exkluzivně spolupracujeme s největší poradenskou společností v České republice Partners Financial Services, a.s., zajišťující ty nejlepší služby v oblasti finančního poradenství. Prostřednictvím tohoto partnera jsme tak schopni nabídnout expertizu a pomoc i v dalších oblastech spojených s prodejem, nákupem či pronájmem nemovitostí, jako je například zajištění hypoték, spotřebitelských úvěrů apod.

Od roku 2014 se můžeme potkat také na naší nové pobočce v Jesenici, která byla otevřena ve spolupráci s franšízovým místem společnosti Partners Financial Services, a.s. na Budějovické ulici.Naše práce je pro nás radostí a velice se těšíme na spolupráci s Vámi.

Tým kanceláře ERA inReality

Jsme ERA! Co pro Vás můžeme udělat?