O mně | Aleš Paták | ERA Česká republika

ERA inReality Praha - Aleš Paták

O mně

Dobrý den,

jmenuji se Aleš Paták a rád bych se Vám touto formou krátce představil.

Nemovitostem jsem se začal věnovat v roce 2004 po několikaletém získávání profesních i životních zkušeností v zahraničí. Do současné doby jsem se aktivně podílel na prodeji či pronájmu několika set nemovitostí a mohu zodpovědně prohlásit, že mě práce s nemovitostmi opravdu baví!

Poskytovat svým klientům služby na nejvyšší možné úrovni pro mne znamená stále se vzdělávat a profesně zdokonalovat. Po absolvování čtyřsemestrálního studia jsem se stal certifikovaným odhadcem nemovitostí, absolvoval jsem řadu školení a jsem držitelem několika certifikátů – např. finanční poradce, poradce v pojišťovnictví, právo a katastrální zákon aj.

Při své práci Vám mohu slíbit prodej za odpovídající cenu a v rozumné době. Vypracuji pro Vás analýzu reálné tržní ceny Vaší nemovitosti, poradím Vám, jak ji připravit před prodejem, seznámím vás se všemi aspekty prodeje. K tomu všemu využiji své mnohaleté zkušenosti, odborné znalosti a v neposlední řadě výhody spojené se členstvím v mezinárodní síti ERA.

Realitní makléř by měl být, dle mého názoru, odborník s dokonalou znalostí trhu a orientací v něm a měl by to být především člověk, na kterého se s důvěrou obrátíte a bez obav mu svěříte do péče svůj cenný majetek. Vzájemná důvěra je základní předpoklad pro dobrou spolupráci. Takovým makléřem pro Vás chci být.

Zárukou Vám mohou být doporučení spokojených klientů, kteří se ke mněopakovaně vracejí, dále ocenění „Nejlépe prodávající majitel kanceláře v ČR 2013“, ocenění „Makléř roku v mezinárodní síti ERA“ z roku 2014, ocenění „Člen Excellent Club 2015“ a „Člen Excellent Club 2016“.

Věnujte mi svoji důvěru a já Vás přesvědčím, že nebude zklamána.