Reference | Aleš Rychlovský | ERA Česká republika

ERA inReality Praha - Aleš Rychlovský

Reference

Pronájem bytu

Vážený pane Rychlovský, 

Dovolte, abychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za zprostředkování pronájmu našeho bytu. Díky Vašemu profesionálnímu a velmi příjemnému jednání  byl pronajat ve velmi krátké době. Mohu Vás jen doporučit a v případě potřeby se na Vás zase rád obrátím.

S pozdravem

Marek Janda

Pronájem bytu

Dovolte mi, abych Vám poděkoval  za rychlý přístup při pronájmu bytu. Vše proběhlo dle naší dohody.
Byl jsem celkově spokojen s Vašimi službami.

S pozdravem

Dvořák

Pronájem bytu

Vážený pane Rychlovský,

dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za Vaši pomoc ve věci pronájmu našeho bytu na Praze 4. Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná a na profesionální úrovni. Je vidět, že se na trhu nemovitostí vyznáte a svým klientům poskytujete kompletní servis. Jsem přesvědčena, že především díky Vašemu aktivnímu přístupu a vzájemné důvěře se byt pronajal v rekordním čase a  dle našich požadavků (cena pronájmu atd.).
Přeji Vám mnoho spokojených klientů a v brzké době si Vás dovolím oslovit ve věci nákupu nemovitosti - rodinného domu. 

S úctou a pozdravem
Ing. Libuše Beranová

 

Pronájem bytu

Vážený pane Rychlovský,

 

velice Vám děkuji za naprosto profesionální a vstřícný přistup při zpostředkování pronájmu mého bytu. Musím říct, že určitě díky Vaší pomoci a velké ochotě a flexibilitě se mi podařilo pronajmout byt rychle a jsem tedy nejen já, ale i nájemci nadmíru spokojen. Určitě se v případě potřeby v budoucnu na Vás znovu obrátím a také Vás doporučím případným dalším klientům.

 

S pozdravem

Jaroslav Juroška

Pronájem bytu

 

Vážený pane Rychlovský,

spíše již v dnešní době vždy očekávám to horší. Ale byl jsem velmi mile překvapen profesionalitou vaší práce, ochotným jednáním , nadstandardním zájmem o zajištění pronájmu mého bytu . Vážím si velmi Vaší práce a schoval jsem si vaší vizitku, protože se na Vás v budoucnu jistě opět obrátím . Přeji Vám úspěšné podnikání , které přináší Vašim klientům užitek a dobrý pocit.

S pozdravem

Josef Kadlec 


 

Pronájem bytu

Vážený pane Rychlovský,

děkuji Vám za rychlé a profesionální zprostředkování pronájmu našeho bytu 3+1, Praha 4.  Celý průběh Vašeho jednání se mnou a pak i s nájemníky byl ukázkou vstřícnosti, korektnosti a příjemného vystupování.  Byl jsem velmi spokojený s Vaším servisem a pokud se naskytne možnost, tak Vás rád doporučím anebo využiji v budoucnosti Vašich služeb.

S pozdravem

Ing. Petr Cenek