O kanceláři | ERA inReality Praha | ERA Česká republika

ERA inReality Praha

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA inReality Praha /  O kanceláři

O kanceláři

Vážení a milí klienti!

Jsme velice rádi, že jste zavítali až sem, a nyní nám dovolte, abychom se Vám krátce představili.

Naše realitní kancelář ERA inReality vznikla již v roce 2006 spojením dvou úspěšných, samostatně podnikajících subjektů v oblasti obchodu s nemovitostmi.  

Od roku 2007 využíváme při své práci zázemí celosvětové realitní sítě společnosti ERA, která byla založena v roce 1971 a v současné době má více než 2400 kanceláří ve 42 zemích světa s více než 35 000 realitními makléři. ERA v každodenní praxi staví na jedinečném a osvědčeném know-how, které se vyvíjí a zdokonaluje tedy již více než 45 let. Díky těmto mnohaletým zkušenostem, z nichž vycházíme, poskytuje naše kancelář profesionální realitní služby, kdy vždy hledáme osobní přístup ke klientům, snažíme se vycházet z jejich potřeb a ty co nejlépe realizovat.     

Od roku 2013 také exkluzivně spolupracujeme s největší poradenskou společností v České republice Partners Financial Services, a.s., zajišťující ty nejlepší služby v oblasti finančního poradenství. Prostřednictvím tohoto partnera jsme tak schopni nabídnout expertizu a pomoc i v dalších oblastech spojených s prodejem, nákupem či pronájmem nemovitostí, jako je například zajištění hypoték, spotřebitelských úvěrů apod.

NAŠE PRÁCE JE PRO NÁS RADOSTÍ A VELICE SE TĚŠÍME NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Tým kanceláře ERA inReality

 

Jsme ERA! Co pro Vás můžeme udělat?

S čímkoliv budete potřebovat v oblasti nemovitostí pomoci, napište nám zde, obratem se Vám ozveme a poradíme :-)!

Zajímají-li Vás novinky z oblasti realitního trhu a nemovitostí vůbec, můžete se přihlásit k odběru našeho newsletteru právě zde :-)!    
ERA inReality Praha
Telefon: +420 603 15 11 15
Email: erainreality@era-reality.cz
Adresa: Pod Klaudiánkou 271/4/a, Praha 4
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA inReality Praha /  O kanceláři