O mně | Jakub Zelinka | ERA Česká republika

ERA Inspirace - Jakub Zelinka

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Inspirace /  Jakub Zelinka /  O mně

O mně

Dobrý den, vítejte na mém osobním profilu.

Malé zamyšlení nad stavem realitního trhu:

Osobně vnímám současný realitní trh jako velmi podivný, plný nekalých praktik, malých či velkých podvodů na klienty a další jednotlivosti, které v souhrnu mají za důsledek diskreditaci práce realitního makléře. Bohužel musím přiznat, že si za svou pověst mohou realitní makléři ve většině případů sami díky tomu, jak se chovají ke svým klientům a jaké používají praktiky. Tento trend je způsoben velkým množstvím převážně neprofesionálních makléřů, kteří berou svou práci jen jako zdroj příjmů bez ohledu na potřeby klientů. Já vnímám práci realitního makléře ne jako práci, ale jako poslání a životní styl. Poslání uspokojovat klienty a především být jejich osobním realitním poradcem, plnit jejich přání a být pomocníkem, ne jen prostředníkem. V České republice je běžné, že každý má svého bankovního poradce, pojišťovacího poradce, daňového poradce atd... ale pro realitního poradce zatím u klientů prostor nebyl, přitom je potřebné si uvědomit, že při prodeji nebo koupi nemovitosti, většina klientů zachází s velkým majetkem a nezřídka kdy s celoživotními úsporami. Je potřeba si uvědomit, že svěřujete "nějakému" realitnímu makléři svůj majetek v nemalé hodnotě. Proto je třeba, aby si každý správně vybral "svého" realitního poradce, ve kterého bude mít důvěru - z toho spojení musí vzniknout partnerský vztah založený na dlouhodobé spolupráci, která přinese profit především Vám,klientům. Budu rád, pokud si pro své realitní transakce vyberete právě mne. Udělám vše proto, abych Vás nezklamal.


Obecně:

Realitním makléřem se může dnes stát kdokoliv. Mezi makléři je však velký rozdíl. Od vystupování počínaje a znalostmi konče. Na dnešním trhu se pohybuje jen opravdu málo skutečných realitních makléřů, a proto chceme s tímto stavem něco udělat. Vychovat opravdové makléře, na které se může klient bez obav a s plnou důvěrou obrátit. Makléř, který systém zná, dodržuje ho, má obchodní talent, znalosti a seriozní vystupování, dokáže nemovitost prodat za cenu optimální v daném místě a čase. A z úspěšného obchodu těží makléř i prodávající. A do budoucna? Znovu se na nás obrátit s tím, že každý obchod dotáhneme do zdárného konce a spokojenost bude na obou stranách.

Mojí prioritou je vždy co nejvíce poznat konkrétního klienta a jeho potřeby. Ze zkušenosti vím, že prodejem, či nákupem nemovitosti klient většinou řeší nějakou životní situaci (založení rodiny nebo její rozpad, dědictví, lepší dostupnost práce, lékaře či rodiny atd.). Také vím, že nemovitost pro klienty znamená vždy jednu z nejzásadnějších investic, nebo se jedná o jeho největší majetek. Proto si také zakládám na budování dlouhodobých vztahů se svými klienty, abych se stal opravdu osobním, či rodinným makléřem.

Pokud máte zájem, obraťte se na mne se svými potřebami v realitní oblasti a společně určitě najdeme nejlepší řešení právě pro Vás.


Těším se na budoucí spolupráci


S pozdravem

Jakub Zelinka

realitní makléř pro Prahu

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Inspirace /  Jakub Zelinka /  O mně