ERA Inspirace - Martin Bareš

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Inspirace /  Martin Bareš /  O mně

O mně

VÍTEJTE NA OSOBNÍM WEBU PROFESIONÁLNÍHO ERA® REALITNÍHO MAKLÉŘE.

 Osobně vnímám současný realitní trh jako velmi podivný, plný nekalých praktik, malých či velkých podvodů na klienty a další jednotlivosti, které v souhrnu mají za důsledek diskreditaci práce realitního makléře. Bohužel musím přiznat, že si za svou pověst mohou realitní makléři ve většině případů sami díky tomu, jak se chovají ke svým klientům a jaké používají praktiky. Tento trend je způsoben velkým množstvím převážně neprofesionálních makléřů, kteří berou svou práci jen jako zdroj příjmů bez ohledu na potřeby klientů. Já vnímá práci realitního makléře ne jako práci, ale jako poslání a životní styl. Poslání uspokojovat klienty a především být jejich osobním realitním poradcem, plnit jejich přání a být pomocníkem ne jen prostředníkem. Proto se domnívám, že je třeba, aby si každý správně vybral "svého" realitního poradce, ve kterého bude mít svou důvěru a z toho spojení musí vzniknout partnerský vztah založený na dlouhodobé důvěrné spolupráci na bázi partnerství, které přinese profit především vám. Budu rád pokud si pro své realitní transakce vyberete právě mě. Udělám vše proto, abych Vás nezklamal.

Osobním příslibem se zavazuji, že budu Vaším spolehlivým realitním poradcem na trhu.

Jsem Vaším poradcem, Vaším průvodcem, Vaším přítelem. Společně vytváříme tým na společné cestě jak úspěšného prodeje, tak koupě Vaší nemovitosti.

Domluvte si se mnou nezávaznou schůzku a zjistíte, že reality se také dají dělat profesionálně a s přínosem pro Vás.

Pokud máte zájem, obraťte se na mě ohledně svých potřeb v realitní oblasti a společně najdeme nejlepší řešení právě pro Vás.

Těším se na Vás

Váš realitní makléř Martin Bareš

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Inspirace /  Martin Bareš /  O mně