O mně | Michal Pospíšil | ERA Česká republika

ERA Inspirace - Michal Pospíšil

O mně

    

 

"Zabere dvacet let, než si vybuduješ svou reputaci a pět minut než ji zničíš. Když se nad tím zamyslíš, budeš dělat věci jinak"  Warren Buffet.

Náš obchodní tým je na takovémto principu postaven a a je evidentní, že je to přístup správný. V současné době, kdy se, bohužel, ze společenského života vytratila "slušnost" ve své hluboké myšlenkové podstatě, je třeba uvědomit si její důležitost a stoprocentní účinnost na dosažení mnoha úspěchů. Jsem rád, že náš obchodní tým má tento princip daný jako samozřejmý a jediný možný. Spolupráce je pak skutečně příjemnou zábavou.

 

ERA Inspirace – výsledky výjimečná realitní kancelář

Jsem rád, že mohu říci o týmu ERA Inspirace, že se jedná o stabilně dobře fungující tým skvělých lidí a profesionálů. Výsledky práce našeho týmu přináší radost nejen nám, ale především Vám, našim klientů. Velmi si vážím našeho společného úspěchu. Stále více mne baví a těší podporovat každého, kdo je jakkoliv spojen s ERA Inspirace. Vím, že pro úspěch týmu je klíčová kvalita každého jednotlivce a proto při výběru partnerů ke spolupráci si všímám takových rysů, které ukazují osobní připravenost pracovat s chutí, pečlivě a kompetentně. Díky takovému přístupu mohu mít plnou důvěru ke kvalitě odvedené práce svých kolegů.

Jsem rád, že jsem měl příležitost účastnit se nákupu několika nemovitostí na Floridě a tak se osobně seznámit s desetiletím osvědčeným funkčním systémem obchodu s nemovitostmi. Tento transparentní a v České republice nyní nevyužívaný způsob obchodu, který je skutečně výhodný pro všechny zúčastněné, jsme ve spolupráci s ERA Reality v naší zemi aplikovali a jsem nad míru spokojen s jeho účinkem. Tato jedinečnost spočívá nejen v profesionální, kvalitní a cílené inzerci webové i tištěné, ale také v aktivní spolupráci s ERA realitními kancelářemi, čímž násobíme procento úspěšnosti a významně zkracujeme čas realizace Vámi požadovaného obchodu.

Jsem rád, že jsem se setkal s vedením společnosti ERA Europe a ERA Česká Republika. Za aktivní a lidsky příjemnou spolupráci jim patří moje hluboká vděčnost. Podporovat lidi kolem sebe je činnost, která se mi vyplácí v každé oblasti života. Je příjemné vidět rozvíjející prosperitu nejen mou, ale i lidí kolem mne. Jsem tedy vděčný za profesionální práci jak týmu makléřů, tak finančních specialistů, právníků, grafiků, programátorů, asistentek a celkově všem těm, kteří nám pomáhají dělat z našich klientů klienty nadšené. Vím, že každý z ERA týmu sleduje aktuální trendy ve svém oboru a tím přispívá ke své i naší úspěšnosti. Osobní růst patří k samozřejmosti lidí v mém týmu.

Jsem také velmi rád, že podobně o nás mluví naši klienti a budu si velmi vážit i toho, když mezi takové klienty budete patřit také.

I Vám přeji úspěšný život a šťastnou volbu při výběru toho, s kým budete spolupracovat :-)

Michal Pospíšil
jednatel ERA Inspirace