Reference | Michal Pospíšil | ERA Česká republika

ERA Inspirace - Michal Pospíšil

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Inspirace /  Michal Pospíšil /  Reference

Reference

Prodej RD Hostomice

Dobrý den pane Pospíšile,

 

srdečně Vás zdravím při tomto uplakaném středečním dni.  Chtěla bych Vám poděkovat za včerejší  příjemné jednání, kdy bylo všechno perfektně připravené.  Ocenili jsme to s manželem (ten strašně nerad chodí na úřady, to je vždycky řečí, než ho někam dostanu ) a určitě i Kačírkovic, že to bylo takové uvolněné, žádné škrobené jednání. Prostě se cítíte pohodově. Ale to už bylo vidět, když jsme se sešli poprvé v Hostomicích, kde byl bratr Karel a také to ocenil.  Jsem moc ráda, že celá ta naše spolupráce probíhá bez problémů, že se našel rychle vážný zájemce, a když už má vyřešené financování, tak jsme v podstatě před cílem.  Jdeme do finále.  

S Kačírkovic jsem se 2x viděla přímo v domku, takže jsme si řekli co a jak ohledně domku, v podstatě ho chtěli celý vyklidit, kromě pár věcí. Stálo nás to 4 velké kontejnery a dost hodin.  Nikdy bych nevěřila, co všechno se dá nashromáždit. Je to pro nás takové varování do budoucna, jak se zařídit. 

 

Vyřiďte, prosím, i pozdrav a poděkování panu Drozdovi, jak se o nás ukázkově perfektně staral.

 

S přáním příjemného dne 

 

Alena Hladovcová

Prodej chaty v Chudíři

Dobrý den pane Pospíšile,
mnohokrát děkujeme a přejeme Vám také pohodové vánoční svátky a úspěšný nový rok. Do budoucna se vzhledem ke spokojenosti s Vaší spoluprací na Vás opět rádi obrátíme.
Eva Friedlová s manželem.
Domů /  Seznam makléřů /  ERA Inspirace /  Michal Pospíšil /  Reference