O kanceláři | ERA Inspirace | ERA Česká republika

ERA Inspirace

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Inspirace /  O kanceláři

O kanceláři

zásady ochrany osobních údajů ERA Inspirace

cookies web era-reality

 

                            


ZVAŽUJETE PRODEJ ČI PRONÁJEM SVÉ NEMOVITOST ?


POTŘEBUJETE RYCHLE PENÍZE ZA SVOU NEMOVITOST ?


HLEDÁTE NOVÉ BYDLENÍ ?


CHCETE SE ŽIVIT OBCHODEM S NEMOVITOSTMI ?


NA KAŽDOU Z TĚCHTO OTÁZEK MÁME ODPOVĚĎ…

 

 

ERA Inspirace

Hledáme cesty tam, kde jiní už to dávno vzdali !

 

Děláme to takto - spojíme několik „přísad”:

 

  • desítky let zkušeností s realitním trhem
  • odhodlání a odvahu řešit problémy individuálně
  • tým nadšených a aktivních obchodníků
  • finanční zázemí investiční skupiny 
  • profesionální vzdělávací a podpůrný systém

…a v neposlední řadě přidáme moderní informační technologie a mohutný marketing!

 

Když to všechno zamícháte, přidáte špetku humoru, velkou dávku vzájemné podpory a zapečete to všechno v ohni reálného realitního trhu, je výsledkem směs, která chutná všem našim klientům a kterou rádi nabízejí naši realitní makléři.

 

Zvažujete prodej či pronájem své nemovitost ?

Máme pro vás tým zkušených obchodníků, kteří Vaši nemovitost pronajmou či prodají s největší péčí tak, aby Vám absolutně ulehčili od všech starostí, které obvykle s takovým obchodem souvisí. Budeme naslouchat Vašim přáním, plánům či požadavkům a hledat tu nejlepší cestu, jak se k Vašim cílům dopracovat. Svěřte nám svou nemovitost a my ji pronajmeme či prodáme za tu nejlepší možnou cenu jak nejrychleji je to možné. S námi máte naprostou jistotu, že dostanete ty největší možné peníze za svou nemovitost. Jak je to možné ? - viz odstavec výše ;-)

 

Potřebujete rychle peníze za svou nemovitost ?

Tak tu pro Vás máme dobrou zprávu - odkoupíme Vaši nemovitost hned zítra a za jeden kalendářní měsíc (zákonná lhůta na katastru nemovitostí) máte peníze na svém účtu. Potřebujete třeba jen nějaké peníze hned, např. na odstranění exekuce? Není problém, zavolejte, nebo napiště, jsme připraveni ;-)

 

Hledáte nové bydlení ?

Naši makléři Vám rádi pomohou najít pronájem či koupit Vaši vysněnou nemovitost, ať už je to dům, byt, nebo celý bytový dům. Provedeme Vás bludištěm nabídek, pomůžeme Vám poznat různé fígle, kterými se maskují vady nemovitostí. Pomůžeme Vám s financováním a dáme pozor, abyste za své peníze dostali to nejlepší, co je momentálně na trhu.

 

Chcete se živit obchodem s nemovitostmi ?

Realitní trh je pro každého obchodníka opravdu výzva a příležitost velmi nadstandardních výdělků. Troufáte si na to? …Výborně! Rádi vám pomůžeme s profesionálním zaučením, provedeme Vás krok za krokem základy realitního byznysu a budeme Vám oporou nejen v počátcích, ale i během celé Vaší kariery v realitách. Máme skvělé zázemí, zkušené učitele a kouče, skvělý podpůrný systém a v neposlední řadě dynamický ohodnocovací systém. I když je realitní trh drsná džungle, tak ať je Vám 25 či 50, s námi se do houštin realitního byznysu můžete pustit s chutí a s elánem. Umíme obchodovat s nemovitostmi na profesionální úrovni a Vás to naučíme také ! ERA Inspirace TEAM !


Pevně věřím v náš společný úspěch !Michal Pospíšil

jednatel kanceláře ERA Inspirace

ERA Inspirace
Telefon: 775109676
Email: erainspirace@era-reality.cz
Adresa: Hakenova 544/4, Poděbrady
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Inspirace /  O kanceláři