ERA Komplet ČB - Andrea Wildová

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Komplet ČB /  Andrea Wildová /  Reference

Reference

Pronájem komerčních prostor

Slečnu Andreu Wildovou jsem se rozhodl kontaktovat na základě inzerované kanceláře k pronájmu. Slečna Wildová byla velmi ochotná a vstřícná co se týče domluvy schůzky a prohlídky. Vše proběhlo perfektně, rychle a bez komplikací. Během pár dnů jsem se již mohl nastěhovat do nové kanceláře. Inzerce odpovídala realitě, i mým požadavkům.
Takto si představuji kvalitní služby realitních makléřů. Doporučuji všem jak společnost ERA reality, tak milou makléřku Andreu Wildovou.

Václav Škrabánek

Pronájem bytu 3+1

Slečna Andrea Wildová přistupuje ke své práci velmi zodpovědně. Rozhodli jsme se na ní obrátit s pomocí vyhledání vhodného pronájmu bytu. I přes naše poměrně náročné požadavky byla slečna Wildová po celou dobu spolupráce velmi vytrvalá, přizpůsobivá a nehodlala za žádných okolností slevit z našich požadavků. Toho si velmi cením, jelikož jsme se tudíž nemuseli uchýlit k žádným výrazným kompromisům. Komunikace se slečnou Wildovou funguje rovněž na velmi dobré úrovni. Spojit se sní lze prakticky v jakoukoliv denní dobu a reaguje velmi rychle, přičemž domluvené skutečnosti, schůzky, termíny apod. vždy platí. Doporučuji tuto makléřku všem, kteří mají rádi profesionální přístup a komfort.

Robin Růžička
Andrea Wildová
Jméno: Andrea Wildová
Certifikovaná realitní makléřka
Telefon: 735 174 764
Domů /  Seznam makléřů /  ERA Komplet ČB /  Andrea Wildová /  Reference