ERA Komplet ČB - Eva Dušková

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Komplet ČB /  Eva Dušková /  Reference

Reference

Pronájem bytu 3+1, České Budějovice

"Před nedávnou dobou jsme přes Vaši realitní společnost ERA v Českých Budějovicích sháněli nájemníky do bytu. Nabídla se nám realitní makléřka paní Eva Dušková! Její přístup k zákazníkům a její vystupování je na velmi vysoké úrovni. Vyhověla plně našim představám a požadavkům při výběru nájemníků a podala nám všem dostatečné informace. Pokud se poté objevily nějaké drobnosti k řešení, ochotně vše vyřešila k naší plné spokojenosti.

Pokud bychom podobné služby v budoucnu potřebovali at už jde o koupi bytu nebo o shánění nájemníků, s plnou důvěrou bychom se na ni znova obrátili.

Ještě jednou jí děkujeme za vzorné služby a patří jí velké dík a pochvala.

Takových jako je paní Dušková by bylo potřeba více."

Prodej pozemku

Pokládám za povinnost, a navíc milou, poděkovat za pomoc při prodeji pozemku. Obzvláště chci pděkovat slečně Duškové, která má opravdu cit pro věc a zájem o obor realit celkově. Upřímně Vám závidím. Pohybuji se v oboru poměrně dlouho, ale nepotkávám často lidi s takovým nadšením.

Prodej zemědělské usedlosti

Dovolte mi, abych se s vámi podělila o zkušenosti z prodeje vaší pracovnice paní Duškové. Paní Dušková je velice příjemná, milá a obětavá paní. Nedávno jsem jí svěřila prodej mé nemovitosti a moc dobře jsem udělala. Paní Dušková ve velice krátké době sehnala kupce, který nemovitost koupil a jelikož jsem starší, tak sama vyřídila všechny potřebné doklady, které při prodeji jsou třeba a to ke spokojenosti jak mé tak kupujícího. S přístupem paní Duškové jsem velice spokojená a myslím si, že bych nikoho lepšího nesehnala, mohu ji všem jenom doporučit. Jsem ráda, že vaše realitní kancelář má tak dobrou a obětavou pracovnici jako je pí Dušková.

Eva Dušková
Jméno: Eva Dušková
Certifikovaný realitní makléř
Telefon: +420 735 174 766
Domů /  Seznam makléřů /  ERA Komplet ČB /  Eva Dušková /  Reference