Reference | Jana Šnédarová | ERA Česká republika

ERA Point Brno - Jana Šnédarová

Reference

Zuzana Pačeva, prodávající bytu 3+1, Merhautova, Brno

Chci pochválit paní Šnédarovou, která svým přístupem poněkud rozbila můj postoj k realitním makléřům - ten byl na základě předsudků a ne zcela dobrých zkušeností dost negativní. Paní Šnédarová byla od začátku milá a příjemná a vše jsme dohodly (doufám) k oboustranné spokojenosti. A to jsme navíc netušily, co nás čeká. Dovolím si říct, že kupující našeho bytu byl velmi nestandardním klientem a paní Šnédarová si jednáním s ním užila své (a bohužel i chudák nenarozené dítě!! :)). Pan kupující byl velmi mírně řečeno "pain in the ...." No, díkybohu, že je to za námi.  
Ale zpátky k paní Šnédarové, moc jí děkujeme za velmi nadstandardní přístup, který byl myslím nad rámec jejích "povinností." Jsem ráda,  že jsme narazili na ni. A také chválíme vašeho právníka Mgr. Vladimíra Dvořáčka, který jednal jako pravý profesionál.
 
S přáním pěkného dne
 
Zuzana Pačeva
 

Barbora Lorencová, prodávající bytu 2+1 v Hrušovanech u Brna

Dobrý den,

 

co se týče práce realitní makléřky p. Jany Šnédarové, nemůžu ji vynachválit víc. Už pár zkušeností s realitními makléři z minulosti máme a musím říct, že všechny zkušenosti byly hrozné.

Pak nám byla doporučena p. Šnédarová, a takový úžasný přístup jsme opravdu nečekali! Komunikace byla naprosto skvělá, všechno zařídila a vyřídila, na všem se s námi předem domluvila. Snažila se nám ve všem vyjít vstříc a nejenže nám pomohla (respektive všechno ohledně toho zařídila) prodat byt, ale také domlouvala prohlídky domů, o které jsme měli zájem a posílala nám odkazy na domy, které by se nám mohly líbit. Nejenom, že vyřizování ohledně nemovitostí bylo na profesionální úrovni, ale na druhou stranu byla velice kamarádská a příjemná a mohli jsme se spolu bavit o čemkoliv.

Až bude někdo z kamarádů nebo známých potřebovat pomoc realitního makléře, určitě p. Šnédarovou maximálně doporučím.

Barbora Lorencová, prodávající bytu 2+1 v Hrušovanech u Brna