O kanceláři | ERA Point Brno | ERA Česká republika

ERA Point Brno

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Point Brno /  O kanceláři

O kanceláři

Zobrazit Zásady ochrany osobních údajů. 

 

ERA přichází do Brna

Otevírá dveře všem realitním makléřům - opravdovým osobnostem,
kteří považují v tomto povolání 
vysoký morální kredit a profesionalitu za samozřejmost.

 

ERA byla založena v roce 1971. Má tak více než 45-ti letou zkušenost s obchodováním s nemovitostmi a know-how silné stabilní společnosti, které je prověřeno desetiletími napříč všemi kontinenty světa. ERA v současné době působní globálně ve 42 zemích světa a spolupracuje s více než 37 000 realitními makléři. Jejich profesionalitu zajišťuje rozsáhlý program komplexního vzdělávání a především technologické aplikace a inovace, díky kterým je ERA vždy o krok dopředu před konkurencí.

S více než 2 400 realitními kancelářemi je ERA rovněž nejrychleji rostoucí sítí v Evropě, kde je zastoupena ve 14 zemích. Do České republiky nově vstoupila ERA v roce 2013 a od té doby přináší nadstandardní realitní služby pro klienty i zde.

 

A právě nyní máte možnost využít nabídku společnosti ERA Reality Česká republika
a stát se součástí jedné z největších realitních společností na světě.

 

JAK PRACUJEME?

OTEVŘENOST A KOMUNIKACE

Našim klientům vypracujeme srovnávací tržní analýzu a marketingový plán prodeje jeho nemovitosti. Náš klient tak po dohodě s makléřem má od prvopočátku přesné informace o tom, jak bude nabídka nemovitosti probíhat, jak se bude pracovat s cenou a jak bude zveřejnění nabídky vypadat. Samozřejmostí je pro nás informování o průběhu zájmu - počty a úroveň zájmů, návštěv na webové prezentaci, zpětná vazba z prohlídek apod.

 

INDIVIDUALITA

Ke každé nemovitosti v nabídce přistupujeme jako k samostatnému prodejnímu zadání. Stejně jako marketingové agentury pracují individuálně na každé zakázce, my připravujeme pro každou nabídku nemovitosti individuální marketingový plán. Zahrnujeme do něj práci s nabídkovou cenou, způsob označení, způsob a intenzitu prezentace nabídky v okolí, strategii prezentace na internetu. Ke všemu používáme neotřelé způsoby a postupy.

 

EXKLUZIVITA

Vzhledem k tomu, že naše vztahy s klienty jsou založeny na exkluzivní spolupráci, investujeme do nabízení jejich nemovitostí energii a nemalé finanční prostředky. Nespokojíme se pouze se zveřejněním nabídky na inzertních portálech, ale jsme připraveni pracovat s nabídkovými letáky v okolí nabízené nemovitosti, speciální individuální internetovou prezentaci konkrétní nemovitosti, veřejnými prohlídkami, osobním marketingem v bezprostředním okolí apod.

 

PROFESIONALITA

K našim službám přistupujeme s odpovědností profesionálů. Jsme přesvědčeni, že odbornou věc by měl dělat vždy odborník. Proto přípravu a nafocení většiny našich nabídek svěřujeme renomovaným fotografům architektury a interiérů, přípravu, vyhledání a realizaci financování koupě nemovitosti necháváme na námi prověřených finančních poradcích, právní služby pak na renomovaných právních kancelářích. Neseme tak za svou službu plnou odpovědnost a zajišťujeme opravdu odborný přístup.

 

FINANCE

Ve všech oblastech vybíráme největší odborníky a ani při financování Vaší nemovitosti tomu není jinak. Spolupracujeme s největší finačně-poradenskou společností v ČR a největším nezávislým zprostředkovatelem hypotéčních úvěrů v ČR vůbec. Díky tomu jsme schopni zafinancovat Vaši vysněnou nemovitost v osobním vlastnictví, převod družstevního podílu nebo investiční nemovitost tím nejefektivnějším způsobem.

 

KVALITA VS. KVANTITA

Stejně tak, jako si vybírají klienti svého realitního makléře, i my si vybíráme mezi nabídkami. Zajišťujeme tak intenzivní a odbornou službu těm klientům, kterým vyhovuje naše profesionalita a přístup. Nechceme zahlcovat trh množstvím nabídek, ale soustředíme se na kvalitu a korektní informace o nabízených nemovitostech a zastupovaných klientech.

 

ZÁZEMÍ

Spolupracující makléře si pečlivě vybíráme. Svým makléřům však poskytujeme plné zázemí pro jejich práci. Jsme připraveni jim pomáhat s jednotlivými obchodními případy, vést je a pomáhat jim na začátku jejich kariéry, podporovat jejich osobnostní rozvoj a prezentaci, být jim partnerem o kterého se mohou opřít. To vše nám umožňuje poskytovat klientům realitní služby s osobním a profesionálním přístupem na nejvyšší možné úrovni.

 

JSME ERA!

CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT?

ERA Point Brno
Telefon: 603 153 115
Email: erapointbrno@era-reality.cz
Adresa: Vídeňská 995/63, Brno-střed
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Point Brno /  O kanceláři