O mně | Monika Jeřábková | ERA Česká republika

ERA Point Ostrava - Monika Jeřábková

O mně

Dobrý den,

ve společnosti ERA Point Ostrava jsem začínala jako asistentka a o práci realitní makléřky jsem nepřemýšlela. Před lety jsem totiž tuto práci zkoušela a dostavilo se zklamání. Přístup realitní kanceláře ve které jsem působila, byl neprofesionální tak, že jsem nejen odešla, ale řekla si že „tohle už nikdy“

Práci asistentky jsem přijala jen jako dočasnou, vždy jsem totiž věděla, že má práce je mezi lidmi, v terénu a nejen v kanceláři. Zde šlo o to zaběhnout určitá pravidla a povinnosti, podle kterých by se nová asistentka měla řídit a které by měla dělat. Kancelář totiž v Ostravě začínala na přelomu r. 2014/2015 takže vše bylo nové.

Nakonec jsem ale neodešla a naopak si rozšířila svou činnost o pozici realitního makléře. A důvod? Ten byl prostý. Chuť dělat práci profesionálně a správně, spojené s hodnotami, které tato kancelář a celá společnost uznává.

 

Nebudu Vám slibovat nemožné, protože za svými sliby si stojím.

Vždy preferuji osobní přístup a dlouhodobou spolupráci.

Budu pro Vás člověkem, na kterého se můžete spolehnout.

Svou práci zakládám na důvěře a přátelském přístupu. Individuální jednání, pořádek a kvalitní péče dělá spokojené klienty a dobré átelé.

Se mnou budete na prodej své nemovitosti vzpomínat pouze v dobrém …

 

Moje motto zní: Když děláte věci srdcem, lidé to poznají.

 

Pokud  prodej Vaší nemovitosti neprobíhá podle Vašich představ, či o prodeji teprve uvažujete, je to ten správný čas na osobní setkání.

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI

Jméno: Monika Jeřábková
Office manager, Realitní makléřka
Telefon: 728084071