O kanceláři | ERA Point Ostrava | ERA Česká republika

ERA Point Ostrava

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Point Ostrava /  O kanceláři

O kanceláři

ERA Point je členem realitní rodiny ERA. ERA byla založena v roce 1971 a v současné době má celosvětovou působnost s více než 2400 kancelářemi ve 42 zemích světa, s více než 1100 kancelářemi ve 14 evropských zemích, s více než 32000 realitními makléři. ERA využívá jedinečné osvědčené know-how, které se vyvíjí a zdokonaluje již více než 40 let.

Kancelář ERA Point má svou působnost v oblasti Severní Moravy, se specializací na Ostravsko a Frýdecko-Místecko.
Zakládáme si na tom, že poskytujeme komplexní realitní poradenství a profesionální služby spojené s prodejem a koupí nemovitostí. 

Svým přístupem ke klientovi usilujeme o zlepšení tváře realitního trhu a obecného povědomí o realitních službách. 

Jak pracujeme?

OTEVŘENOST A KOMUNIKACE

Našim klientům vypracujeme srovnávací tržní analýzu a marketingový plán prodeje jeho nemovitosti. Náš klient tak po dohodě s makléřem má od prvopočátku přesné informace o tom, jak bude nabídka nemovitosti probíhat, jak se bude pracovat s cenou a jak bude zveřejnění nabídky vypadat. Samozřejmostí je pro nás informování o průběhu zájmu - počty a úroveň zájmů, návštěv na webové prezentaci, zpětná vazba z prohlídek apod.

INDIVIDUALITA

Ke každé nemovitosti v nabídce přistupujeme jako k samostatnému prodejnímu zadání. Stejně jako marketingové agentury pracují individuálně na každé zakázce, my připravujeme pro každou nabídku nemovitosti individuální marketingový plán. Zahrnujeme do něj práci s nabídkovou cenou, způsob označení, způsob a intenzitu prezentace nabídky v okolí, strategii prezentace na internetu. Ke všemu používáme neotřelé způsoby a postupy.

EXKLUZIVITA

Vzhledem k tomu, že je většina našich vztahů s klienty založena na exkluzivní spolupráci investujeme do nabízení jejich nemovitostí energii a nemalé finanční prostředky. Nespokojíme se pouze se zveřejněním nabídky na inzertních portálech, ale jsme připraveni pracovat s nabídkovými letáky v okolí nabízené nemovitosti, speciální individuální internetovou prezentaci konkrétní nemovitosti, veřejnými prohlídkami, osobním marketingem v bezprostředním okolí apod.

PROFESIONALITA

K našim službám přistupujeme s odpovědností profesionálů. Jsme přesvědčeni, že odbornou věc by měl dělat vždy odborník. Proto přípravu a nafocení většiny našich nabídek svěřujeme renomovaným fotografům architektury a interiérů, přípravu, vyhledání a realizaci financování koupě nemovitosti necháváme na námi prověřených finančních poradcích, právní služby pak na renomovaných právních kancelářích. Neseme tak za svou službu plnou odpovědnost a zajišťujeme opravdu odborný přístup.

FINANCE

Ve všech oblastech vybíráme největší odborníky a ani při financování Vaší nemovitosti to není jinak. Spolupracujeme s největší finačněporadenskou společností v ČR a největším nezávislým zprostředkovatelem hypotéčních úvěrů v ČR vůbec. Díky tomu jsme schopni zafinancovat Vaši vysněnou nemovitost v osobním vlastnictví, převod družstevního podílu, nebo investiční nemovitost tím nejefektivnějším způsobem.

KVALITA vs. KVANTITA

Stejně tak, jako si vybírají klienti svého realitního makléře i my si vybíráme mezi nabídkami. Zajišťujeme tak intenzivní a odbornou službu těm klientům, kterým vyhovuje naše profesionalita a přístup. Nehceme zahlcovat trh množstvím nabídek, ale soustředíme se na kvalitu a korektní informace o nabízených nemovitostech a zastupovaných klientech.

ZÁZEMÍ

Spolupracující makléře si pečlivě vybíráme. Svým makléřům však poskytujeme plné zázemí pro jejich práci. Jsme připraveni jim pomáhat s jednotlivými obchodními případy, vést je a pomáhat jim na začátku jejich kariéry, podporovat jejich osobnostní rozvoj a prezentaci, být jim partnerem o kterého se mohou opřít. To vše nám umožňuje poskytovat klientům realitní služby s osobním a profesionálním přístupem.

Jsme ERA!
Co pro Vás můžeme udělat?

 

ERA Point Ostrava
Telefon: 605 110 011
Email: erapoint@era-reality.cz
Adresa: Brandlova 1685/9, Moravská Ostrava a Přívoz
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Point Ostrava /  O kanceláři