O kanceláři | ERA RealPatria | ERA Česká republika

ERA RealPatria

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA RealPatria /  O kanceláři

O kanceláři

Realitní kancelář RealPatria se stala součástí celosvětové „rodiny“ ERA® v roce 2008 a po dobu svého působení jsme získali mnoho zkušeností, čímž jsme se stali  pevnou součástí sítě ERA v České Republice.

Naše společnost nabízí komplexní služby v oboru bydlení a pro naše klienty zajišťujeme jednak služby prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí, tak i přidružené služby, které počínají architektonickými návrhy, pokračují projektovou činností a končí realizací stavebních prací, odhady, posudky, tržní analýzy, zajištění inspekcí nemovitostí, zajištění PENB, atp. To vše dokazují naše reference nejen na Prostějovsku, Olomoucku, Blanensku.

Osobitě a důsledně přistupujeme ke každé naší zakázce a to s vysokým důrazem na kvalitu a taktní jednání směrem k zákazníkovi. Prioritou je pro nás poskytování profesionálních a komplexních služeb našim novým i stávajícím klientům. Zástupci naší kanceláře působí na několika místech Moravy, kde jsou tak vidět dlouhodobé výsledky naší činnosti.

V roce 2013 se naše realitní kancelář stala jedním ze zakládajících členů nového konceptu ERA Reality Česká republika

Naším spojením s celosvětovou sítí ERA – nejsilněji expandujícím realitním řetězcem v Evropě- zásadním způsobem vzrůstá záruka kvality našich služeb a přináší našim klientům řadu inovativních možnosti při obchodování a prezentaci jejich nemovitostí nejen v České Republice, ale i v zahraničí.

Motto naší kanceláře zní:


                „Na začátku je vaše myšlenka, na konci je vaše spokojenost….. to co je mezi tím, to už nechte na nás

 

ERA RealPatria 

              Co pro Vás můžeme udělat?

ERA RealPatria
Telefon:
Email: erarealpatria@era-reality.cz
Adresa: Fanderlíkova 381/10, Prostějov
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA RealPatria /  O kanceláři