O mně | Stanislav Šamšula | ERA Česká republika

ERA RealPatria - Stanislav Šamšula

O mně

Jmenuji se Stanislav Šamšula a vítám vás na mých osobních ERA stránkách.

Od roku 2007 se zajímám o obchody s nemovitostmi, při obchodní činnosti, které se věnuji víc než 25 let, mi svět realit nabídnul nové výzvy a motivace. Realitní obchody jsem zprvu vnímal jen jako doplněk ke své práci, postupně jsem se jim začal věnovat intenzivněji a další obchodní aktivity jsem utlumil.

Při své víc než desetilété realitní praxi jsem řešil potřeby stovek klientů, prodávajících i poptávajících. Při kontaktu s nimi jsem si ověřil, že jde o citlivé téma. Prodej či koupě nemovitosti, i sjednávání pronájmu, to je pro většinu lidí krok spojený se zásadními životními změnami. Při zvažování postupu vždy účastníci k řešení přistupují s obavami a nejistotou, rozhodují se, jak nejlépe změnu realizovat. Realitní makléř by měl být tím, kdo klienta seznámí se vším potřebným a provede ho bezpečně úskalími obchodu. V tom se snažím být svým klientům plně nápomocen.

Po celou dobu podnikání, od roku 1994, jsem neustále získával nové vědomosti a zkušenosti, které nyní v práci realitního makléře využívám ve prospěch svých klientů. Při svém působení na realitním trhu jsem svoji činnost spojil s mezinárodně zavedenou značkou ERA-reality, která mi k mé práci poskytuje potřebný servis, a ve spolupráci s ní jsem úspěšně realizoval téměř 200 realitních transakcí. Věřím, že moji dosavadní klienti byli s mou prací a zázemím kanceláře spokojeni, za spolupráci jim tímto děkuji.

Vážím si důvěry všech partnerů, kteří mi svěřili řešení svých potřeb.

Pokud budete i vy mít zájem konzultovat se mnou svoji situaci a své potřeby, jsem vám plně k dispozici. Obraťte se na mne s důvěrou.