O mně | Stanislav Šamšula | ERA Česká republika

ERA RealPatria - Stanislav Šamšula

O mně

Jmenuji se Stanislav Šamšula a vítám vás na mých osobních ERA stránkách.

Od roku 2007 se zajímám o obchody s nemovitostmi, při obchodní činnosti, které se věnuji víc než 25 let, mi svět realit nabídnul nové výzvy a motivace. Realitní obchody jsem zprvu vnímal jen jako doplněk ke své práci, postupně jsem se jim začal věnovat intenzivněji a další obchodní aktivity jsem utlumil.

Specifika realitní činnosti, potřeba individuálního přístupu a flexibility, jsou neodmyslitelnou součástí práce realitního makléře. Pro zajištění hladkého průběhu realitní transakce si tato práce vyžaduje odbornost a plné nasazení. Po celou dobu podnikání, od roku 1994, jsem neustále získával nové vědomosti a zkušenosti, které nyní v práci realitního makléře využívám ve prospěch svých klientů.

Na způsob práce, který činnost realitního makléře vyžaduje, jsem byl zvyklý od počátku podnikání. Za dobu deseti let jsem měl při své realitní praxi možnost řešit potřeby mnoha stovek klientů, prodávajících i poptávajících, z kontaktu s nimi jsem si ověřil, že jde o citlivé téma a pro úspěšnou spolupráci je nutná vzájemná důvěra a porozumění.

Prodej či koupě nemovitosti, i sjednávání pronájmu, to je pro většinu lidí krok spojený se zásadními životními změnami. Při zvažování postupu vždy účastníci k řešení přistupují s obavami a nejistotou, rozhodují se, jak nejlépe změnu realizovat. Realitní makléř by měl být tím, kdo klienta seznámí se vším potřebným a provede ho bezpečně úskalími obchodu. V tom se snažím být svým klientům plně nápomocen.

Při svém působení na realitním trhu jsem svoji činnost spojil s mezinárodně zavedenou značkou ERA-reality, která mi k mé práci poskytuje potřebný servis, a ve spolupráci s ní jsem úspěšně realizoval téměř 200 realitních transakcí. Věřím, že moji dosavadní klienti byli s mou prací a zázemím kanceláře spokojeni, za spolupráci s nimi jim tímto děkuji.

Vážím si důvěry všech partnerů, kteří mi svěřili řešení svých potřeb.

Pokud budete i vy mít zájem konzultovat se mnou své realitní potřeby, jsem vám plně k dispozici.

Obraťte se na mne s důvěrou.