O mně | František Blumert | ERA Česká republika

ERA Sever - František Blumert

O mně

 
Jmenuji se František BLUMERT. Moje pracovní zkušenosti začaly ve státní správě, kde jsem začal pracovat s lidmi a učit se komunikaci. V roce 1994 jsem odešel do stavebního odvětví, kde jsem působil jako mistr a stavbyvedoucí do roku 2013 na různých stavebních objektech.

Tyto zkušenosti chci uplatnit jako makléř pro své klienty a především být jejich osobním realitním poradcem, plnit jejich přání a být pomocníkem - ne jen prostředníkem.

V České republice již začíná být běžné, že každý má svého bankovního poradce, pojišťovacího poradce, daňového poradce atd. a samozřejmě také realitního poradce, i když mnoho lidí zatím tuto profesi podceňuje. Přitom je potřebné si uvědomit, že při prodeji nebo koupi své nemovitosti většina klientů zachází s velkým majetkem a nezřídka kdy s celoživotními úsporami. Je potřeba si uvědomit, že svěřujete "nějakému" realitnímu makléři svůj majetek v nemalé hodnotě. Někdy se klient rozhodne vyřídit realitní transakci sám – s naprostým minimem znalostí trhu, legislativy a postupů a vystavuje se možnosti komplikací např. při vkladu do katastru nebo i značným rizikům v souvislosti s úhradou kupní ceny.

Proto se domnívám – a zkušenost mi dává zapravdu – že profese realitního makléře má své místo, že je třeba, aby si každý správně vybral "svého" realitního poradce, ve kterého bude mít důvěru. Mezi klientem a makléřem má být partnerský vztah založený důvěře a vedoucí k dlouhodobé důvěrné spolupráci na bázi partnerství, které přinese profit především Vám.

Rád Vám ukážu, v čem Vám mohu být prospěšný, jak pracuji, co Vám nabízím -  když se Vám to bude líbit, staneme se partnery. Partnerství není povinné, ale je prospěšné – to správné!

Osobním příslibem se zavazuji, že budu Vaším spolehlivým realitním poradcem na trhu.

Náš  Závazek realitního makléře ERA® je písemným závazkem makléře pracovat pro svého klienta.

 

Domluvte si se mnou nezávaznou schůzku a zjistíte, že reality se také dají dělat profesionálně a s přínosem pro Vás.

 

Na blízkou shledanou Váš makléř František Blumert


PS. Jako ředitelka realitní kanceláře ERA Sever bych ráda na tomto místě uvedla, že František Blumert byl vyhodnocen jako nejlepší makléř naší kanceláře za rok 2015.
Blahopřejeme.
A věřím, že pokud se rozhodnete mu svěřit svou nemovitost k prodeji, budete mít sami možnost se přesvědčit o jeho profesních i osobních kvalitách.

Jolana Šulcová