ERA Sever - Jolana Šulcová

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Sever /  Jolana Šulcová /  O mně

O mně

Jmenuji se Jolana Šulcová a kromě několika nemovitostí svých a svých rodinných příslušníků, které se nepočítají :-), jsem prodala nebo se podílela na prodeji více než 10 000 nemovitostí. Realitám se věnuji již 15 let – začínala jsem jako řadová zaměstnankyně významné regionální realitní kanceláře  SEVER, poté jsem se svými dvěma kolegy založila malou realitní kancelář, z níž jsem po 8 letech úspěšného fungování odešla zpět do mateřské realitní kanceláře SEVER na pozici manažera týmu – výkonné ředitelky. Makléřské práci se však věnuji stále – za dlouhá léta svého působení mám již řadu svých spokojených klientů, kteří nadále mé služby vyhledávají a doporučují. Domnívám se, že tak činí proto, že se jim ode mě dostalo úplného a profesionálního servisu, a že jsem měla na zřeteli především jejich prospěch a zvládnutí jejich často nelehké životní situace, kterou jsem jim jako makléřka pomáhala řešit.

Při své práci mám vždy na paměti, zda bych sama jako klient chtěla, aby pro mne můj makléř pracoval tak, jak pracuji pro svého klienta já, zda bych jako klient byla se svou prací spokojena, případně zda bych chtěla, aby takto pracující makléř zajišťoval prodej domu třeba mojí dceři nebo babičce. Mám ráda dobře odvedenou práci a „čistý stůl“. Ráda se setkávám s lidmi – to dělá tuto práci zajímavou a pestrou.

 

Dovolím si citovat mail, který jsem dostala od klientů:

„…… byli jsme se podívat na nějaké domy,  ale mě osobně velice zarazilo chování některých realitních makléřů, proto až se s partnerem dohodneme, byla bych moc ráda, ,kdybychom se mohli obrátit jen na vás, protože nejen jste příjemná, ale chovala jste se k nám při prohlídce velice hezky a lidsky, zároveň samozřejmě profesionálně, což nás přesvědčilo. Budu ráda, když se na vás v blízké budoucnosti budeme moct obrátit. Děkujeme za váš čas a přejeme hezký večer ………………“

 

Svědčí o tom, že práce realitních makléřů není vždy taková, jak by si klienti právem přáli, a pokud najdou realitního makléře, který jejich představu splní, rádi s ním budou spolupracovat. Vztah makléře a jeho klientů zasahuje často do velmi citlivých osobních oblastí života a makléř pomáhá klientovi s obchodem, jehož finanční stránka se často promítne do mnoha let života. Jsem si vědoma své odpovědnosti a můj klient to ví. Vážím si důvěry, které se mi od klientů dostává, a tento kapitál nehodlám promarnit ani jako makléřka, ani jako ředitelka realitní kanceláře.

 

Mým cílem je Vaše spokojenost.

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Sever /  Jolana Šulcová /  O mně