O mně | Kateřina Jeřábková | ERA Česká republika

ERA Sever - Kateřina Jeřábková

O mně

Jmenuji se Kateřina Jeřábková a na trhu realit se pohybuji teprve od roku 2014. Specializuji se na oblast České Lípy, ale díky zázemí kanceláře a celé sítě ERA mohu pracovat pro klienta prakticky kdekoliv v ČR.
Své práci se věnuji na 100% a ke svým klientům se snažím přistupovat s úctou a slušností, tak jak si představuji, že ostatní budou jednat se mnou. Svým klientům vycházím vždy vstříc a naše jednání probíhá na lidské úrovni. Snažím se vždy pochopit jejich motivaci, porozumět jejich problému, vžít se do jejich situace a najít nejlepší řešení. Samozřejmostí je zpracování tržní analýzy na začátku prodeje, návrh optimální prodejní strategie a kompletní profesionální servis až do konce obchodního případu. Korektní jednání zaručuji nejen prodávajícím, ale i kupujícím - díky úzké spolupráci se zkušenými finančními poradci jsem schopna pomoci oběma stranám k uzavření oboustranně prospěšného obchodu. Zajímá mne, zda můj klient na konci celé transakce je skutečně spokojen, zda se splnil jeho záměr.

 Budu ráda, když mi na konci řeknete, jak se Vám se mnou pracovalo, co mohu zlepšit, co byste případně uvítali či potřebovali příště. Chápu to jako cestu k vyšší profesionalitě a kvalitě svých služeb.

Těším se s Vámi na shledanou.

Kateřina Jeřábková
Vaše makléřka