ERA SMK

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA SMK /  O kanceláři

O kanceláři

Poptávky našich klientů.

Pro naše klienty poptáváme:

Byt  2+1/ 3+kk: Byt k pronájmu na Praze 4, 6. Je zapotřebí nábytek. s měsíčním nájmem plus poplatky: do 1000 eur. jana.neuwirthova@era-reality.cz, 735 175 983 

byt 3+kk: pro našeho klienta sháníme byt na pronájem  v širším centru města Praha, nejlépe s výhledem na řeku. jana.neuwirthova@era-reality.cz, 735 175 983

Byt 2+kk/2+1: k pronájmu do 16.000Kč včetně poplatků, nejlépe na zeleném metru. Byt je zapotřebí aby byl vybavený. jana.neuwirthova@era-reality.cz,735 175 983

Byt 2+kk/2+1: pro naši váženou klientu sháníme byt ke koupi do 2 800 000,- Kč na Praze 5, 6, 4. Byt není nutný aby byl vybaven, ale klientka má zájem o slunné a příjemné bydlení, kde si bude mít možnost vytvořit si svůj nový domov. jana.neuwirthova@era-reality.cz, 735 175 983

________________________________________________________________________________________________________

          Realitní kancelář ERA SMK sídlí na Břevnově, Praha 6

  • Ať už hledáte malý byt, nebo rodinné bydlení, sháníte vhodný komerční objekt, nebo snad zvažujete o koupi rekreačního objektu, vyhledejte nás na adrese: Bělohorská 252/55, Praha 6, Břevnov.. a my Vám pomůžeme splnit každé Vaše přání.


_____________________________________________________________________________________________________________________

Slavností otevření Realitní kanceláře ERA SMK

V rezidenčním objektu z portfolia ERA SMK s poetickým názvem Pod Černou Skálou, proběhlo 12. listopadu 2015 slavnostní otevření Realitní kanceláře ERA SMK.

Pozvané investory a profesionály z oboru uvítali majitelé společnosti ERA SMK ve spolupráci s vedením ERA Česká Republika.
Večer věnovaný představení Realitní kanceláře ERA SMK a ERA Česká Republika byl, vedle komentované prohlídky objektu, obohacen o kulturní program, kterým účastníky provázela majitelka sytého altu a titulu nejkrásnější jazzová diva České Republiky, Barbora Swingx a její skupina.
Na chuťové pohárky účastníků zaútočil kulinářskými lahůdkami a kuchařskou show šéfkuchař René Spiegl. A atraktivní prostředí luxusního rodinného sídla vhodně doplnily obrazy malíře Alexeye Terenina.

Váš tým ERA SMK
"Naše služby jsou zdrojem pozitivních změn v životě našich klientů"
____________________________________________________________________________________________________________________

HISTORIE KANCELÁŘE ERA SMK

Společnost BW Group Europe s.r.o., podpisem franšízové smlouvy zařadila do sítě realitních kanceláří ERA Reality novou realitní kancelář ERA SMK. 
Integrační proces, nábor makléřů a budování odpovídajících prostor pro provoz Realitní kanceláře ERA SMK začal ihned po podpisu smlouvy a to 01.09.2015.
 

 

 

 

 


 

 

Pro naše klienty poptáváme tyto reality: 
Pro naše klienty poptáváme tyto reality: 
ERA SMK
Telefon: 735 175 981
Email: erasmk@era-reality.cz
Adresa: Bělohorská 252/55, Praha 6
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA SMK /  O kanceláři