O mně | Aleš Ležák | ERA Česká republika

ERA Top bydlení - Aleš Ležák

O mně

Dovolte mi, abych se Vám představil. Jmenuji se Aleš Ležák a jsem jednatelem a zároveň realitním makléřem společnosti ERA Top Bydlení v České Lípě.

Do světa realit mě přivedla dlouhá cesta různými obory a zejména zkušenostmi z dlouholetého pobytu v zahraničí. Před 8 lety jsem strávil 2 roky v daleké Austrálie, kde jsem žil, studoval a samozřejmě také pracoval. Tato úžasná Země mi přinesla nejen vzdělání, poznaní odlišné kultury a naplňující cestování, ale hlavně změnila můj vnitřní pohled týkající se přístupu k lidem, vztahům a hodnot při obchodování. Tyto  důležité ať už životní, tak i obchodní aspekty jsem si poté upevnil po další 3 roky v Kanadském Vancouveru. V tomto městě stejně jako v Sydney vládne multinárodní populace a zejména díky tomu tak člověk pozná jak moc záleží na lidské důvěře.V Kanadě jsem měl několik možností  setkat se se způsobem fungování realitního  trhu a to mi bylo tím největším přínosem pro ucelený pohled obchodování v oblasti nemovitostí.

Díky těmto zkušenostem jsem se rozhodl založit franšízovou realitní kancelář ERA Top bydlení, kde s osvědčeným celosvětovým systémem založeným v USA mohu našim klientům předat profesionální servis v zastupování při koupi či prodeji nemovitosti. Být tak součástí a pomocí v tomto z nejdůležitějších životních kroků každého z nás.

Budování důvery s klienty je naší největší prioritou a my Vám tak dokážeme, že naše služby jsou těmi etickými, profesionálními a vyhovujícími Vašim potřebám.

                 

Pro individuální řešení otázky Vašeho bydlení, prodeje,koupě či samotného financování nemovitosti mne neváhejte kontaktovat. 

 ales.lezak@era-reality.cz     

 tel.: +420 774 198 288