O kanceláři | ERA Top bydlení | ERA Česká republika

ERA Top bydlení

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Top bydlení /  O kanceláři

O kanceláři

!!! PRÁVĚ PROBÍHA NÁBOR REALITNÍCH MAKLÉŘŮ !!!

Zahajte svou novou, chytřejší kariéru a buďte součástí našeho úspěšného týmu!

Rádi Vám pomůžeme stát se realitním makléřem na profesionální úrovni.

ERA Top bydlení je již 27. pobočkou nejrychleji rostoucí CELOSVĚTOVÉ realitní sítě ERA v ČR. Je nám velikou ctí se tímto podílet na úspěchu této silné značky, která byla založena v roce 1971 a v současné době má celosvětovou působnost s více než 2400 kancelářemi ve 42 zemích světa, s více než 1100 kancelářemi ve 14 evropských zemích, s více než 32000 realitními makléři.

Největším cílem naší realitní kanceláře, která je zaměřena na Liberecký region, je nacházet a splňovat všechny potřeby klienta. Vytvářet tak nejen obchodní vztah, ale hlavně osobní vztah mezi námi a klientem založený na hluboké důvěře.Realitní trh je momentálně přesycen nabídkou a většina realitních kanceláří se tak domnívá, že vize ''mít co nejvíce nemovitostí v databázi'' je tou pravou. My vidíme gol v pravém opaku. Zaměřit se tak zejména na tvorbu databáze kupujících, což přináší spoustu výhod. Viz níže

 

VÝHODY PRODÁVAJÍCÍHO

Každý prodávající klient má již při první schůzce správně nakročeno. Na základě seznamu kupujících lze jednoduše vyhodnotit, jak veliký zájem o nemovitost je. Popřípadě okamžitě kontaktovat potenciálního kupce z našeho listu.

 

 

VÝHODY KUPUJÍCÍHO
Každý kupující zařazen do naší databáze má tu ohromnou výhodu, že nás prodávající kontaktují SAMI. Samozřejmě s tím stejným záměrem a sice, zda se v našem bohatém listu neskrývá již '' motivovaný kupující ''.

Spojení

'' MOTIVOVANÝ KUPUJÍCÍ ''

má veliký význam v realitním trhu. Je to klient, který je již plně prověřen a připraven uskutečnit koupi nemovitosti ihned.

A právě na tuto skupinu klientů se maximálně soustředíme!

Zajistíme také kompletní financování Vaší nemovitosti. ERA finance

Dokážeme Vám, že naše slovo platí.

Námi poskytnuté služby jsou základním kamenem know-how vytvářeného dlouholetými zkušennostmi z celého světa, které nás povedou k našemu společnému cíli.

Pro domluvení schůzky nás kontaktujte

Email: eratopbydleni@era-reality.cz

Tel: +420774198288

Facebook: www.facebook.com/ales.lezak.eratopbydleni?ref=hl

You must learn that SELLING is NOT selling, it is PROVIDING. And the KEY to providing is knowing in ADVANCE WHAT to PROVIDE...

 

 

ERA Top bydlení
Telefon: 774 198 288
Email: eratopbydleni@era-reality.cz
Adresa: Tržní 163/2, Česká Lípa
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Top bydlení /  O kanceláři