Načítání...
MENU

Prodej pozemku Černá Studnice

ERA Invest nabízí prodej pozemku v katastru obce Nová Ves. Pozemek je v lokalitě Černá Studnice o výměře 1071 m2 vedený jako trvalý travní porost. Jedná se o louku vhodnou k rekreaci nebo jako investici. Profil pozemku svah JZ. Aktuálně pozemek není stavební, ale lze na něm umístit karavan nebo dřevěnou chatku bez pevných základů. Na pozemek již schválena územním plánem el.přípojka, zhotovení 7/2021.
Zhotoven hydrogeologický posudek a projektová dokumentace se studií na výstavbu chaty nebo rod.domu. Voda na pozemku musí být řešena studnou. Lze požádat o změnu územního plánu. Nyní dochází k revizi zastavěnosti území a přijímání žádostí o změny.

S výhradním svolením majitele si Vám dovolujeme nabídnout pozemek vedený jako trvalý travní porost o výměře 2 387 m2. Pozemek, který poskytuje naprosté soukromí, se nachází v těsném sousedství pravého ramene řeky Klabavy. Příjezd autem až k pozemku. V obci Rokycany je veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Sjezd na dálnici D5 cca 5 minut. Plzeň 10 minut autem, Praha 45 minut autem. Pro více info a domluvení prohlídky mne kdykoliv kontaktujte na níže uvedeném tel. čísle.

Nabízíme prodej pozemku v katastru obce Losiná, vedený zatím jako trvalý travní porost. Změna územního plánu je možná a předjednaná. Pozemek je o velikosti 4585 m2 a nachází se mezi Losinou a Plzní-Černicemi. Přístup je po prašné cestě. Pozemek je lemovaný remízkem a houštinami v jeho jižní poloze a v severní části chatovou a obytnou výstavbou. Pozemek je mírně svažitý s výhledem do údolí. Na hranici pozemku je elektrika. Vhodná investiční příležitost. Blízkost Radyňských lesů a Plzně (Olympie 5 min. jízdy). S financováním pomůžeme.

ERA Invest Vám nabízí stavební parcelu k bydlení v obci Těpeře u Železného brodu. Pozemek je mírně svažitý , orientován JZ na okraji obce dobře přístupný z komunikacen s výhledem na Český Ráj . Na hranici pozemku elektřina a voda. Kanalizaci je nutné řešit čističkou. Cena je vč. právnického servisu a provize. Případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře. V případě zájmu o financování Vám rádi pomůžeme.