Načítání...
MENU

Prodej zahradní chatky s pozemkem

Realitní a finanční centrum ERA Impuls Vám exkluzivně nabízí zahrádku o celkové výměře 1100m2 na okraji obce Radoňovice (Hodkovice n/M). Na pozemku jsou dvě chatky, každá se svým č.e., určené k rekreaci. Možnost parkování a přístup přímo z obecní kominukace. Odpady svedeny do jímky, nově vybudovaná a zkolaudovaná vrtaná studna. Zajistíme financování s garancí (!) nejvýhodnější úrokové sazby na trhu. Podrobnější informace rád telefonicky sdělím. Kontaktujte makléře.

Realitní kancelář ERA Invest Vám nabízí rozlehlý pozemek přiléhající k rychlostní silnici PRAHA – LIBEREC. Soubor parcel, které tvoří skoro 2,5 ha leží nedaleko Hodkovic nad Mohelkou.
Parcely jsou vedeny jako trvalý travní porost a nejsou zasíťované.
V návrhu nového ÚP je pozemek určen k tomuto využití: skladový areál, obslužné silniční služby (myčka nákladních vozů s odpočívkou včetně stravovacích a event. ubytovacích služeb), odkladová a skladovací plocha.
V případě realizace větších projektů byl v plánu sjezd na pozemek přímo z hlavní silnice, v tuto chvíli lze k pozemku přijet polní cestou. Pozemkem protéká říčka Mohelka, jedná se o vedlejší rameno a lze při stavbě odklonit na hranici pozemku, kde je druhé koryto.
Pro více info a prohlídku volejte!