Načítání...
MENU

Stavební pozemek na dohled od Brna – Moutnice 650 m2

Vážení stavebníci,
nabízíme Vám parcelu o celkové výměře 650 m2 určenou pro výstavbu rodinného domu. Dle platného územního plánu lze v dané lokalitě stavět dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou, buď řadové, nebo samostatně stojící.
___Sítě: Obecní kanalizace, vodovod, přípojka el. energie a vedení vysokorychlostního internetu se nachází v obecní komunikaci vedoucí podél pozemků. Za připojení je požadován obcí jednorázový dar ve výši 10 000 Kč za 1 m uliční šíře každé připojované parcely.
Pozemek je zcela rovinatý a v současnosti zatravněný. Přístup k parcelám je z nově vybudované obslužné komunikace, která je odbočkou z hlavní komunikace č. 380.
Jedná se o okrajovou část obce orientovanou směrem k Brnu, které je doslova na dohled. Z pozemků je výhled na siluetu hradu Špilberk a další brněnská panoramata.
___Obec Moutnice je dopravně velmi dobře přístupná z jižní části Brna. Cesta od nákupního centra Olympia zabere přibližně 15 minut. V obci se nachází mateřská a základní škola, pošta, obchody s potravinami a nová vyhlášená sportovní hala s ledovou plochou.

Podrobnější informace k tomuto a dalším nabízeným pozemkům s Vámi rádi probereme osobně.

Vážení investoři, developeři a stavebníci. Pokud hledáte stavební pozemky v atraktivní lokalitě pár minut od Brna, připravené k rychlému zahájení výstavby rodinných domů, jste zde na správném místě.
___ Aktuálně nabízíme pozemky o celkové výměře 6.510 m2, určené pro výstavbu rodinných domů. Dle platného územního plánu lze v této lokalitě stavět dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou, a to jak samostatně stojící, tak i domy řadové.
___ Přiložené pracovní situační studie naznačují možnost výstavby až 11 rodinných domů, na pozemcích o velikosti 450–800 m2. Pozemky však lze rozparcelovat i jiným způsobem, přesně dle představ budoucího vlastníka.
___ Pozemek je zcela bezproblémový, rovinatý a v současnosti zatravněný. Obrovskou výhodou je, že obec v roce 2020 vybudovala v této lokalitě na svoje náklady moderní obslužnou komunikaci, včetně parkovacích „zálivů“ a veřejného osvětlení. Budoucí majitel pozemků zaplatí obci formou daru menší poplatek za každý 1 m uliční šíře pozemku.
___ Sítě: Přímo pod novou komunikací jsou uloženy veškeré sítě, tj. obecní kanalizace a vodovod, přípojka el. energie a vedení vysokorychlostního internetu. Se zhotovitelem komunikace je sjednána dohoda o napojení sítí k jednotlivým budoucím rodinným domům tzv. protlakem, a to za přiměřenou cenu.
___ Jedná se o upravenou okrajovou část obce, orientovanou směrem k Brnu, s řadou novostaveb rodinných domů v těsném okolí. Z pozemků je dokonce výhled na siluetu hradu Špilberk a další brněnská panoramata.
___ Obec Moutnice je dopravně velmi dobře přístupná z jižní části Brna. Cesta od nákupního centra Olympia zabere necelých 15 minut. V obci s 1.100 obyvateli se nachází mateřská škola, pošta, obchody s potravinami a rovněž nová moderní sportovní hala s ledovou plochou. V přilehající střediskové obci Těšany (3 min.) je i základní škola a další infrastruktura střediskové obce.
___ Aktuálně dáváme pozemky na trh jako jeden celek, nevylučujeme však, že nabídneme pozemky i individuálním stavitelům. V případě zájmu nás kontaktujte jakýmkoliv způsobem zpět, ozveme se vám obratem.