Načítání...
MENU

Vinný sklep s potenciálem – Velké Bílovice

Velmi pěkný a udržovaný vinný sklep ve sklepní trati Pod Předníma, kde se nachází velká část vinných sklepů Velkých Bílovic. Tento vinný sklep s archivem je umístěný přímo v centru a je těsně před koncem slepé uličky U Krejčovej Cesty.
___ Hned za vstupními dveřmi je prostorná lisovna, ze které vedou dveře do menší klubovny. Součástí lisovny je také samostatné WC. Okna v prosluněné klubovně s výhledem do zeleně, vytváří příjemnou a poklidnou atmosféru. Zde se ještě donedávna vyrábělo víno, nicméně dnes je již sklep pečlivě vyklizený a připravený pro potřeby nového majitele.
___Do velmi pěkného a tradičního kvelbeného sklepa sejdete po několika širokých schodech a dále pohodlnou šíjí s rampou. Celý objekt vinného sklepa je ve velmi dobrém stavu. Na podlahách nepoškozená nová dlažba, zdi s čistou omítkou. Elektřina 220V, napojení na obecní vodovodní řad, i na obecní kanalizaci.
___ Nad sklepem je prázdná prostorná půda, kde lze vybudovat obytných prostor. Nabízí se také možnost regulérní půdní nástavby a naplno využít potenciál tohoto objektu. Přístup k půdě je v nyní po vlastním pozemku ze zadní části. V budoucnu lze stavebními úpravami propojit půdní prostor schodištěm s prostorem lisovny.
Aktuální užitná plocha objektu je celkem cca 82 m2. Jednotlivé výměry najdete na přiloženém plánku.
Budova se sklepem leží na vlastním pozemku 132 m2, V této výměře je zahrnut pozemek 33 m2 přímo před sklepem. Tvoří s pozemkem u budovy jeden funkční celek a lze ho využít po jednoduchém zpevnění povrchu k parkování. Před sklepem se nabízí využití vlastního vydlážděného rozměrného pozemku, například k vybudování parkovacích stání nebo komerčního venkovního posezení.

Cihlová budova jejíž stáří je přibližně 50 let je nepoškozená a ve velmi dobrém stavu. Vnitřní prostory jsou vylíčené a vyklizené, bez známek vlhkosti. Čistá bílá fasáda krásně kontrastuje s okolní zelení a bude pěkné ji nechat částečně obrůst vinnou révou na předsazené konstrukci.

Střecha je starší, ale nepoškozená a funkční, bez známky zatečení. Ke sklepu je přístup po místní štěrkové komunikaci s i ze zadní části pozemku.

Jedná se o vinný sklep se skvělým potenciálem. Sklep je dobře založený, suchý, aktuálně je zcela vyklizený. Lisovna okamžitě použitelná pro výrobu a archivaci vína. Vzhledem k inženýrským sítím, všestrannému přístupu, blízkosti podnikatelské zóny atd. jsou sklep a ostatní plocha vhodné i např. pro přestavbu na rekreační zařízení jak pro rodinné, tak i pro komerční účely.

Tak jako většina vinných sklepů má tato nemovitost pouze číslo evidenční (č. ev. 430), na což je potřeba myslet v případě řešení koupě s využitím hypotéčního úvěru. V případě zájmu však nabízíme konzultace s našimi finančními poradci, kteří už mají značné zkušenosti i s financováním vinných sklepů.
Na pozemku s budovou, nevázne žádné věcné břemeno, ani jiná právní vada.