Načítání...
MENU
Makléř
 • Svítilová Eva Realitní makléřka
 • Napište zprávu: eva.svitilova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 606 717 310
 • Kancelář: ERA Garancia Kolín
 • facebook: Přejít na facebook
 • Web makléře: Přejít na web makléře
 • O MNĚ

  Pomáhám Vám plnit Vaše sny.
  Každý realitní obchod vnímám jako životní transakci, která může do budoucna zásadně ovlivnit osobní i rodinný život každého člověka. A já se za každý obchod cítím být zodpovědná, tak to prostě u mě je.
  Realitní činnosti se aktivně věnuji více než dvě desítky let. Už z tohoto je patrné, že mám tento obor ráda a že je mi něčím víc než jenom každodenní prací. Za dobu své praxe jsem zdárně dokončila přes 870 prodejů, ať už jednodušších či složitějších a další obchody jsem realizovala v rámci nájemních vztahů. A dobrý pocit ze zdárně dokončeného obchodu mě dodnes neopustil.
  Velmi děkuji Vám všem, pro které jsem již mohla pracovat, velice si vážím Vaší důvěry.
  Rovné jednání je mou prioritou, těším se, že budu moci poskytnout realitní služby i Vám.

Reference

Kupující rodinného domu v Kolíně

Chtěli bychom poděkovat paní Evě Svítilové za pomoc s koupí nemovitosti. Celý proces proběhl naprosto hladce, všechny kroky nám vždy velmi dobře vysvětlila. Pokud bychom kupovali znovu, je paní Svítilová určitě první komu budeme volat.

Manželé Fialovi

Prodávající rodinného domu v Kolíně

Chtěl bych, touto cestou poděkovat Vaší realitní makléřce paní Evě Svítilové, za profesionálně odvedenou práci při prodeji domu. Vše zvládala bravurně s přehledem a s velmi lidským přístupem ke všem zúčastněným. Každému její služby vřele doporučuji.

Ing. Karel Slanina

Kupující rodinného domu ve Vavřinci

Chci se podělit o svou RADOST ze spolupráce s paní Evou Svítilovou při koupi našeho nového Domova. Protože sama pracuji „pro lidi“, je pro mne nesmírně obohacující a inspirativní setkat se s někým, kdo své povolání dělá srdcem - poctivě, důvěryhodně, s osobním přístupem. Nadstandardní služby Vaší realitní kanceláře jsem již začala doporučovat všem. Ještě jednou Vám velice děkuji. Markéta Gajdová

Markéta Gajdová

Kupující nebytového prostoru v Kutné Hoře

Vážená paní Svítilová, děkuji Vám za spolupráci při výběru nemovitosti a perfektní servis, který jste oběma stranám při koupi poskytla. Především Vám však chci poděkovat za péči, kterou mně, jako bývalému klientovi, věnujete i po ukončení našeho obchodního vztahu (např. ucelenou informací o změně zákona týkající se daně z nabytí nemovitosti).

Ivana Vodrážková

Kupující rodinného domu v Záboří n. L.

Dobrý den paní Svítilová, děkuji za poskytnuté parametry domu. Spolupráce z vaší strany byla z mého pohledu bezproblémová a jsem s ní nadmíru spokojen. Nemám žádné připomínky či výtky. V případě, že bychom v budoucnu něco řešili z pohledu realit, rádi se na vás obrátíme. Jiří Hitschfel

Jiří Hitschfel

Prodávající rodinného domu ve Veletově

Vážení, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala paní Evě Svítilové, která mi byla oporou a pomáhala při prodeji mé nemovitosti. Děkuji za velice profesionální přístup, rady, informovanost o všech krocích, vše bylo vždy podle domluvy bez problémů. Velice oceňuji i pomoc při převodu všech energií. Přestože se domnívám, že nejsem v této věci úplně neznalá, tak zkušenosti a rady paní Svítilové byly pro mne při prodeji velkým přínosem. Ještě jednou velice děkuji a jsem ráda, že jsem si vybrala vaši realitní kancelář a paní Svítilovou.

Lenka Váchová

Kupující pozemku v Drahobudicích

Vážená paní Svítilová, velice děkujeme za Vaší pomoc a bezproblémový proces při koupi pozemku. Na barák už se moc těšíme, i když to bude ještě nějakou dobu trvat a bude to hodně práce. Budeme rádi, když se budeme potkávat i nadále a třeba se někdy zastavíte na kafe. Přejeme Vám hodně úspěchů ve Vaší práci a hodně štěstí a zdraví v osobním životě. Z pozdravem Honza a Aneta

Jan Hanzl a Aneta Adamcová

Prodávající rodinného domu v Polních Chrčicích

Prodej rodinného domu v Polních Chrčicích pro nás zajišťovala paní Eva Svítilová. S její prací jsme byli velice spokojení – vše zařídila a jsme přesvědčení, že takových ochotných prodejců by mělo být více. Ještě jednou touto cestou děkujeme paní Svítilové za kladné vyřízení, vstřícnost a ochotu. Manželé Klepalovi

Manželé Klepalovi

Prodávající domu v Kolíně

Milá paní Svítilová, děkuji za nasazení a opravdovou dřinu, kterou jste musela vynaložit v naší věci. To, že jste vše dotáhla do konce, je důkazem Vaší profesionality a jsem rád, že jsme se obrátili právě na Vás. Přeji mnoho úspěchů a radosti jak profesně tak osobně. S pozdravem Richard Klíma

Richard Klíma

Pronajímatel bytu v Kolíně

Vážená paní Svítilová, tímto bych Vám chtěla opravdu moc poděkovat za zajištění pronájmu mého bytu. Váš přístup byl od začátku na velmi profesionální úrovni, výběr možných kandidátů proběhl v krátké době a asistence při konečném rozhodování byla z mé strany velice vítaná. Samozřejmě děkuji i za následné zajištění všech potřebných dokladů. Také oceňuji Váš osobní přístup, Vaši spolehlivost a časovou flexibilitu, díky které vše proběhlo hladce. Pokud bych v budoucnu potřebovala služby realitního makléře, rozhodně se na Vás opět ráda obrátím! Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji mnoho dalších, stejně spokojených, klientů jako jsem já! Se srdečným pozdravem Barbora Klepalová

Barbora Klepalová

Kupující domu v Kolíně

Dobrý den, paní Svítilová, děkuji za přání, které mne opravdu potěšilo. Syn se tento týden bude stěhovat, protože dům kompletně rekonstruoval. Dnešním dnem je rozvržení bytové plochy naprosto odlišné od původního stavu. Vše vypadá nádherně a vynaložené úsilí se zúročilo. Mnohokrát děkujeme za velice vstřícný a profesionální přístup z Vaší strany. Přeji příjemně strávený předvánoční čas.

Jitka Dočkalová

Prodávající bytu v Kolíně

Velké poděkování paní Evě Svítilové za prodej mé nemovitosti v Kolíně. Její profesní ale i lidský přístup je na velmi vysoké úrovni, je spolehlivá, vše do poslední tečky vysvětlí a udělá. Já sama jsem s prodejem neměla žádné starosti, o vše bylo postaráno. Nemovitost byla prodána za maximálně příznivou cenu. Budu-li mít příležitost, určitě paní Svítilovou doporučím svým přátelům a známým.

Irena Mašková

Kupující pozemku ve Stříbrné Skalici

Vážená paní Svítilová, se zpožděním ale o nic méně srdečně mnohokrát děkujeme za Váš profesionální přístup a milou komunikaci v průběhu celého procesu koupě našeho pozemku. Moc rádi jsme Vás poznali, a když budeme mít cestu do Vašeho krásného města, velice rádi se za Vámi zastavíme. Přejeme Vám moc hezké léto a jsme s pozdravy. Markéta a Ondřej Vidnerovi

Markéta a Ondřej Vidnerovi

Prodávající domu v Uhlířských Janovicích

Milá paní Svítilová, ještě jednou moc děkuji za Váš spolehlivý a bezkomplikační přístup a spolupráci! Srdečně zdravím.

Iveta Bílá

Prodávající pozemku ve Vrátkově

Milá paní Svítilová, vše je v pořádku, prostředky už mám na účtu. Děkuji Vám za veškerý čas a úsilí, věnované prodeji Vrátkova. Nebylo to jednoduché, ale dobře to dopadlo. Díky, díky, jste skvělá. Opatrujte se, mějte se dobře a zdravě.

Marta Nymsová

Kupující bytu v Kolíně

Děkuji paní Evě Svítilové, za absolutně úžasný a profesionální přístup při koupi bytu. Vše bylo rychlé, srozumitelné a jako klient jsem neměl skoro žádné starosti, určitě doporučím.

Lukáš Fait

Prodávající bytu v Poděbradech

Dobrý den paní Svítilová, děkuji Vám za péči a přeji šťastný a spokojený jak pracovní, tak osobní život. Odvádíte skvělou profesionální práci.

Martina Sedmidubská

Kupující bytu v Kolíně

Dobrý den, tímto bych Vám chtěl potvrdit, že rezervační záloha dorazila zpět ke mě na účet a vzhledem k tomu, že je naše spolupráce v tomto směru zřejmě u konce, tak Vám chci vyjádřit poděkování za ochotu a vstřícnost při shánění mnou potřebných dokumentů a podkladů pro banku a vůbec obecně za dobrou spolupráci při celé operaci koupi bytu. Dále tedy přeji hodně úspěchů v další práci. Děkuji

Jiří Klokočník

Kupující domu v Jestřabí Lhotě

Dobrý den paní Svítilová, moc děkujeme za Vaši ochotu, jak jste se o nás starala a celkovou spolupráci.

Romana Chmelíková a Ladislav Týma,

Kupující rodinného domu v Třebovli

Dobrý večer. Děkujeme za spolupráci, při koupi nemovitosti, vstřícné a rychlé jednání. Vás a vaši realitní společnost budu rád doporučovat. Přeji mnoho úspěšných obchodů a spokojených klientů tak jak jsem byl já.

Vladimír Zetek

Prodávající pozemku v Kraskově

Milá paní Svítilová. Už dlouho se chystáme s manželkou Vám poděkovat za dobrou spolupráci s námi při prodeji naší parcely. Bylo to jak zakleté, ale nakonec se podařilo. Ještě jednou moc děkujeme. Hezkou dovolenou (pokud se chystáte) a všechno zdraví světa Vám přejí Metzlovi.

Manželé Metzlovi

Kupující bytu ve Velimi

Vážená paní Svítilová, velmi Vám děkujeme za profesionální práci a výborný lidský přístup při koupi našeho bytu ve Velimi. S Vaší prací jsme byli velmi spokojeni.

Manželé Entovi

Kupující pozemku v Kolíně - Na Spálence

Dobrý den paní Svítilová, rádi bychom Vám poděkovali za příjemnou spolupráci při koupi pozemku na Spálence. Byli jsme spokojeni s profesionálním servisem Vaší realitní kanceláře a líbil se nám Váš způsob jednání.

Aleš a Andrea Pražákovi

Prodávající bytu v Kutné Hoře

Dobrý večer paní Svítilová, právě jsem si ověřila, že peníze dorazily v pořádku na náš účet. Děkuji za Vaši informaci. Dále bych Vám ráda poděkovala za Vaši spolupráci k uskutečnění prodeje našeho bytu. Byli jsme velmi spokojeni s Vaší prací, s Vaší vstřícností a spolehlivostí. Rádi bychom Vám rovněž s manželem popřáli krásné prožití svátků vánočních a do nového roku pevné zdraví a moc spokojenosti. S pozdravem, Hana Jasanská

Hana Jasanská

Kupující rodinného domu ve Struhařově

Dobrý den paní Svítilová, tímto bych Vám ráda poděkovala za spolupráci týkající se koupě rodinného domu ve Struhařově. Byla jsem velmi spokojená, a pokud budu mít příležitost, rozhodně Vás doporučím. Přeji Vám mnoho dalších pracovních úspěchů a beze sporu hodně zdraví, kterým je vše podmíněno. S přátelským pozdravem

Markéta Zuzová

Prodávající domu v Kolíně

Garancia pro mě znamená - vstřícné jednání za každých okolností, profesionální přístup a spolehlivou spolupráci od začátku do konce prodeje. Přeji krásné dny, Dynybil Ondřej

Ondřej Dynybil

Prodávající domu v Kolíně

Dobrý den, paní Svítilová, také já Vám přeji hezké vánoce a pevné zdraví a osobní úspěchy v příštím roce. Děkuji Vám za péči, kterou jste věnovala našemu prodeji a za Váš osobní přístup. Jste profesionálka v tom nejlepším slova smyslu. Hodně štěstí, Jiří Pošík.

Jiří Pošík

prodávající rekreační chaty v Týnci n. L.

Milá paní Svítilová, bylo skvělé se s Vámi potkat nejen jako perfektní profesionálkou (rozhodně doporučení, které jsme na Vás dostali, s přesvědčením pošleme dál), ale i úžasným člověkem a já moc doufám, že uzavřením záležitosti s prodejem naše setkání neskončila.

JUDr. Eva Mazalová

kupující rekreační chaty v Týnci n. L.

Tímto bych chtěl velice poděkovat paní Svítilové, za absolutně precizní spolupráci při koupi nemovitosti v Týnci nad Labem. Rychlost, vstřícnost a hlavně bezodkladné informování obou stran. Paní Svítilová, svou práci provádí perfektně a myslím, že i nad rámec svých povinností. Se vším pomohla, vysvětlila a byla kdykoliv k dispozici i pro telefonickou konzultaci. Velice děkuji za spolupráci a určitě mohu doporučit všem.

Daniel Bejda

kupující rodinného domu v Zásmukách

Moc rád doporučuji tuto realitní kancelář, především paní Svítilovou. Se vším pomohla a nebojím se říct že i nad rámec možnosti. Měla vždy velmi lidský přístup a vždy vše vysvětlila, poradila nebo zařídila. Velké díky. Pokud potřebujete prodat nebo koupit nemovitost určitě bych se na paní Svítilovou obrátil. A pokud budu kupovat v budoucnu nemovitost, vím za kým jít. Mockrát děkujeme.

Matěj Jelínek

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Eva Svítilová)

ERA - Reality | Podkladové foto OVČÁRY – PRONÁJEM PRODEJNY
 • Aktivní

OVČÁRY – PRONÁJEM PRODEJNY

8 000 CZK/Za měsíc

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto OVČÁRY – PRONÁJEM KOMERČNÍCH PROSTOR
 • Zrealizováno

OVČÁRY – PRONÁJEM KOMERČNÍCH PROSTOR

ERA - Reality | Podkladové foto CERHENICE – NOVÝ RODINNÝ DŮM SE ZAHRADOU
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+kk

CERHENICE – NOVÝ RODINNÝ DŮM SE ZAHRADOU

ERA - Reality | Podkladové foto ZÁSMUKY – PRONÁJEM NEBYTOVÝCH PROSTOR
 • Zrealizováno

ZÁSMUKY – PRONÁJEM NEBYTOVÝCH PROSTOR

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN II – BYT 3+1 S LODŽIÍ
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

KOLÍN II – BYT 3+1 S LODŽIÍ

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN II – BYT 2+1 S BALKONEM
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+1

KOLÍN II – BYT 2+1 S BALKONEM