Načítání...
MENU
Makléř
 • Štědrá Iveta Realitní makléřka
 • Napište zprávu: iveta.stedra@era-reality.cz
 • Mobil: +420 725 688 267
 • Kancelář: ERA Garancia Kolín
 • facebook: Přejít na facebook
 • O MNĚ

  Mé jméno je Iveta Štědrá.
  Pracuji jako realitní makléřka pro ERA GARANCIA Kolín.
  Mým cílem je spokojenost a důvěra klientů. Nabízím Vám profesionalitu, vstřícnost, spolehlivost. Tato práce je zároveň i mým koníčkem. Mojí největší odměnou je spokojenost a úsměv na tváři mého klienta.
  Těším se na osobní setkání.

Reference

PRODÁVAJÍCÍ DOMU V KOLÍNĚ, UL. TŘÍDVORSKÁ

Děkuji realitní kanceláři ERA GARANCIA zastoupenou realitními makléřkami paní Martinou Škotovou a slečnou Ivetou Štědrou za zprostředkovaný prodej rodinného domu v Kolíně V. Třídvorské ulici. Byla jsem velice spokojena s jejich ochotou, vstřícností a obětavostí.

Jaroslava Veselá

KUPUJÍCÍ DOMU V KOLÍNĚ

Moc děkujeme paní Štědré za skvělé služby při nákupu RD. Nejen, že nás vždy mile uvítala a provedla nemovitostí. Vše ukázala, do detailu vysvětlila. Ale co je také důležité, vždy jsme se na ní mohli obrátit s našimi otázkami na které velice fundovaně a ráda odpovídala. Službu pro nás provedla včetně doprovodných služeb (odhadu nemovitosti, vyhotovení PENB, podání přiznání) což pro nás znamenalo nemalou úsporu času. Je nejen odbornicí na svém místě, ale i skvělou a krásnou ženou. Ještě jednou moc děkujeme a služby doporučujeme.

Musilovi

PRONÁJEM RODINNÉHO DOMU V KUTNÉ HOŘE

Maximální spokojenost, perfektní profesionální služba. Rádi znova využijeme a doporučíme.

Eva a Petr S.

PRODEJ USEDLOSTI VELIM

Děkujeme slečně Ivetě Štědré za její profesionalitu, ochotu a vstřícnost, čímž výrazně přispěla k prodeji naší nemovitosti. Slečnu Ivetu doporučujeme všem dalším klientům.

Kafkovi

PRODÁVAJÍCÍ DOMU VE VELIMI

Slečna Štědrá nám byla doporučena a byla to dobrá volba. Prodej nemovitosti proběhnul bez problémů a průběžně jsme byli informováni o stavu věcí. Mohu ji jenom doporučit.

Petr Kafka

PRODEJ RD BÝCHORY

Rád bych cestou reference poděkoval slečně Ivetě Štědré za zprostředkování prodeje naší atypické nemovitosti. Byla už několikátým makléřem v pořadí, který se pokoušel nemovitost prodat, ale oproti ostatním byla první úspěšná! Slečna Iveta Štědrá pro nás zařídila kromě běžných činností, jako jsou propagace, nafocení nemovitosti a zprostředkování prohlídek i spoustu dalších důležitých věcí, bez kterých by nebylo možné nemovitost prodat. Mezi nejzásadnější patřilo zjištění, že jedna část nemovitosti není zkolaudována (rád bych podotkl, že žádný makléř před Ivetou si tohoto faktu nevšiml, což také svědčí o preciznosti její práce). Tedy na nás bylo, abychom zajistili veškeré kontroly a podklady pro zkolaudování. K našemu štěstí a úspoře našeho času se Iveta o vše postarala de facto sama nad rámec jejích makléřských povinností. Efektivně vyřešila i veškeré komplikace, které kolaudace přinesla, jako například protáhnutí doby prodeje nemovitosti a vyřešení všech náležitostí po právní stránce. Při všech výše vypsaných činnostech byla vždy ochotná, nápomocná a z mého pohledu i velmi obětavá. Za vše, co pro nás udělala, velmi děkuji a mohu Ivetu s klidným svědomím doporučit i ostatním.

S pozdravem za celou rodinu Tomáš Florian

PRODEJ BYTU KOLÍN, FUNKEHO

Výborná spolupráce, prodej bytu proběhl v rekordním čase. Jsme spokojeni a slečnu Štědrou vřele doporučujeme.

Kateřina Nováková

VYHLEDÁNÍ NEMOVITOSTI PRO KLIENTA

Díky pomoci od slečny Štědré jsem sehnal byt podle mých představ za parádní cenu. Slečna je obětavá, vždy vše do detailu vysvětlí, je flexibilní a vždy se snaží co nejlépe poradit a pomoct. Určitě doporučuji :)

PRODEJ BYTU BŘEZINOVA, KOLÍN

Děkujeme moc za Váš profesionální přístup, za veškerý příkladný servis při prodeji naší nemovitosti, byli jsme maximálně spokojeni jak s prodejem, tak s přípravou veškeré dokumentace i s přípravou samotného inzerátu a jeho prezentace tak v neposlední radě s Vaším perfektním přístupem a komunikací, naše spokojenost byla maximální a rád vás kdykoliv doporučím, jste prostě profesionál na svém místě.

Hezký den, Nebesař

PRODÁVAJÍCÍ RD KŘEČOVICE

Děkujeme makléřce Ivetě Štědré za její profesionální a obětavý přístup při prodeji naší nemovitosti. Pravidelně nám sdělovala veškeré informace osobně i telefonicky. Tímto jí chceme poděkovat a její služby určitě doporučujeme ostatním.

KUPUJÍCÍ RD KŘEČOVICE

Byli jsme velmi spokojeni s nákupem chalupy a milým a vstřícným jednáním paní Ivety Štědré. Vše proběhlo v klidu a pohodě, veškeré informace jsme průběžně dostávaly po telefonu. Její služby můžeme vřele doporučit.

Obšilovi

PRONÁJEM - KOLÍN

Děkuji paní Ivetě Štědré za ochotu a skvělou spolupráci při pronájmu naší nemovitosti.

HAVLÍČKOVA P. ČULÍK

PRODEJ RD KRAKOVANY

Tímto bych chtěla poděkovat paní Svítilové a hlavně Ivetce Štědré, která nás měla na starost při prodeji naší nemovitosti. Všechno vysvětlila a většinu vyřizování s námi absolvovala osobně. Vždy byla moc milá a vstřícná a ochotná udělat vše pro úspěšný prodej. Mockrát děkujeme za profesionální přístup.”

PRONÁJEM BYTU

Ráda bych poděkovala slečně Štědré za zprostředkování pronájmu našeho bytu. Elegantně vyřešila nepříjemnou situaci, která nastala po podpisu smlouvy s nájemcem a dala věci do pořádku. Jelikož jsme se přestěhovali do zahraničí, měla celou věc kompletně na starost bez naší přítomnosti, veškerá komunikace probíhala přes e-maily. Nakonec vše šlo tak hladce, že mi ani nepřijde, že je byt již pronajatý, jelikož bylo vše v pořádku zařízené i bez nás. Věřím, že nájemce vybrala dle svého nejlepšího svědomí, tak jako by pronajímala vlastní nemovitost. Určitě bych neváhala doporučit ji ve svém okolí.

Díky, Petra

PRODEJ BYTU KOLÍN

Moc děkujeme slečně Ivetě Štědré za zprostředkování prodeje našeho bytu. Vždy byla velice milá a dokázala ve všech situacích profesionálně reagovat a oběma stranám vyjít maximálně vstříc. Byli jsme nadmíru spokojeni. Pokud budeme v budoucnosti potřebovat služby realitního makléře, tak Iveta Štědrá je pro nás jasná volba. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.

S pozdravem Růžičkovi

RD BARCHOVICE + BYT 2+1 BACHMAČSKÁ KOLÍN

Jsme velice spokojeni s realitní kanceláří ERA Garancia a to hlavně s makléřkou slečnou Štědrou. Má velice profesionální přístup, výbornou komunikaci a vystupování. Prodala nám dvě nemovitosti, jestli v budoucnu budeme potřebovat realitní služby, obrátíme se pouze na slečnu Štědrou. Vřele mohu doporučit všem, co chtějí prodat nebo pronajmout nemovitost.

Děkujeme za služby Jizbovi

PRONÁJEM BYTU

Děkuji slečně Štědré za pronájem bytu. Její jednání bylo vždy profesionální a ve všem nápomocné. Vše dopředu promýšlela do posledního detailu, abychom se vyhnuli případným problémům s nájemci. Slečna Štědrá drží slovo a je špičkou ve svém oboru. Doporučuji!

PRODEJ RD UL. NA HALDĚ, KOLÍN

Tímto bych Vám chtěla poděkovat za zdárný průběh a dokončení prodeje rodinného domku. Po zkušenostech s jinou realitní kanceláří, jsem měla docela obavy. Ale byla jsem překvapena, když do dveří vstoupila slečna s úsměvem na tváři a vždy s milým a přívětivým chováním. I přes Vaše mládí jsem obdivovala jak Váš profesní přístup, tak i jednání, jak bravurně jste odpovídala na mé dotazy i přípravu celého prodeje a dokončení. Pokud budu mít možnost, určitě budu doporučovat Vaši realitní kancelář a hlavně Vaše služby, které jsou opravdu na úrovni. Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně spokojených klientů, neutuchající profesní vitalitu a v osobním životě hodně pohody.

Houfková

KOUPĚ BYTU 3+1 V DOLNÍCH CHVATLINÁCH

Moc děkujeme slečně Ivetě Štědré, za profesionální zprostředkování koupě našeho nového bytu. Vždy byla velice milá a dokázala ve všech situacích velice profesionálně reagovat a oběma stranám vyjít maximálně vstříc i v nelehkých situacích. Byli jsme maximálně spokojeni, když budeme v budoucnosti potřebovat služby realitního makléře, tak Iveta Štědrá je pro nás jasná volba. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchu.

s pozdravem Tomáš Földeš

PRODEJ BYTU 3+1 BŘEZINOVA, KOLÍN

Vážená paní Štědrá, velice si Vážíme Vašich služeb a profesionální práce odvedené při prodeji našeho bytu. Vše bylo provedeno dle našich představ v dohodnuté kvalitě a požadovaném termínu. V případě potřeby manipulace s nemovitostmi se na Vás znovu s důvěrou obrátím. Děkuji

S pozdravem K. Vojtíšek

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU

Děkuji paní Ivetě Štědré, makléřce RK Era Garancia v Kolíně, za vysoce profesionální a kvalitní servis při prodeji stavebního pozemku. Na rozdíl od předchozích realitních kanceláří se jí díky této profesionalitě a dobré znalosti regionálního realitního trhu, podařilo zrealizovat prodej parcely v pro mě neuvěřitelně krátkém čase. To vše se podařilo ve chvíli, kdy jsem už po několikaletém marném snažení přestával věřit v úspěch. Všem těm, kteří se ještě nerozhodli, mohu tuto realitní kancelář vřele doporučit jako spolehlivého a seriózního partnera. Hodně štěstí paní Štědrá!

S pozdravem, R. Kuchař

PRONÁJEM BYTU V KOLÍNĚ

Moc děkuji slečně Štědré za pronájem bytu. Její jednání bylo vždy profesionální a vstřícné. Do posledního detailu domýšlela všechny záležitosti, které by člověk bez předchozí zkušenosti pronájmu mohl podcenit. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo vždy 100% splněno. Spolupráci se slečnou Štědrou určitě doporučuji.

Michaela Chejnovská

PRODEJ BYTU V DOLNÍCH CHVÁTLINÁCH

Vážená slečno Štědrá, děkujeme za služby spojené s prodejem naší nemovitosti. Vaše služby byly perfektní s profesionálním přístupem a byli jsme s Vámi celkově spokojeni.

S pozdravem Anna Tichá

PRODEJ BYTU 3+1 DOLNÍ CHVATLINY

Moc děkuji sl. Ivetě Štědré, že se jí podařilo v poměrně krátké době prodat můj byt. Velmi dobře se mi s ní jednalo osobně, telefonicky i mailem. I v situacích pro mě málo přehledných dokázala zachovat klid a vystihnout vhodné řešení tak, aby odcházely s pocitem dobře uzavřeného obchodu obě zúčastněné strany. Vždy se chovala seriózně, spolehlivě a příjemně jako správný profesionál. Spolupráci se sl. Štědrou mohu budoucím klientům jen doporučit.

Hana Pilátová

PRODEJ BYTU 3+1 JATEČNÍ, KOLÍN IV

Prodej mého bytu byl díky slečně Štědré úspěšný v poměrně krátké době. Odvedla velmi profesionální práci, při každém kontaktu byla velmi příjemná, slušná, ochotná, trpělivá, usměvavá a milá. Její služby mohu vřele doporučit. Zároveň slečně Štědré ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v další práci.

Mgr. Hana Němečková

KOUPĚ BYTU 2+KK, MASARYKOVA, KOLÍN II

Srdečné poděkování za ochotu a pomoc při koupi bytu patří Ivetě Štědré, která mi velmi pomohla v nelehké situaci. Sehnala mi krásný byteček podle mých představ. Jednala vždy profesionálně a ochotně zařídila vše potřebné. Realitní kancelář ERA GARANCIA může být na takové zaměstnance pyšná. Děkuji za zprostředkování a přeji úspěchy do další práce.

Vděčná klientka Božena Sommerová

PRODEJ BYTU 2+KK MASARYKOVA

Prodej Masarykova: Překvapila nás rychlost, jakým jste sehnala kupující. A i když jste říkala, že kupující by chtěla balkón, že i tak jste ji dokázala náš byt představit tak, že na balkon úplně zapomněla. Moc děkujeme za rychlost prodeje a kvalitní služby.

Děkujeme Hurtíková, Vesecký

KOLÍN II/ KOUPĚ BYTU 3+1 JATEČNÍ, KOLÍN IV

Koupě Jateční: Sice tady koupě trvala dlouho, ale chyba nebyla na vaší straně, ale na straně banky a i přesto, jste se snažila dělat maximum, aby jsme vše stihli v požadovaném termínu. Celkově děkuje, že jsme vám mohli zavolat, kdykoliv během dne, že jste si čas na nás udělala i v pozdních odpoledních hodinám, kvůli režimu naší dcery a že jsme vše dovedli ke zdárnému konci. Třeba se ještě někdy sejdeme u takové příležitosti. :-)

Děkujeme Hurtíková, Vesecký

PRODEJ BYTU 1+1 KOLÍN III

Slečna Iveta Štědrá je velice příjemná a milá, vstřícnost a ochota je u ní na prvním místě. Spolupráce naprosto bez problémů. 100% servis, vždy je vše jak řekne, dokáže poradit a podpořit. Je to člověk na svém místě. Mohu jen doporučit.

Kiššová

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Iveta Štědrá)

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN – KRÁSNÝ BYT 2KK S TERASOU
 • Aktivní
 • Dispozice: 2+kk

KOLÍN – KRÁSNÝ BYT 2KK S TERASOU

5 934 000 CZK

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto Foto nemovitosti není k dispozici
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 5+2

KUTNÁ HORA – PRONÁJEM RD 5+2 S GARÁŽÍ

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN – BYT 1+1 V ŽÁDANÉ LOKALITĚ
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 1+1

KOLÍN – BYT 1+1 V ŽÁDANÉ LOKALITĚ

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN-BYT 2+1
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+1

KOLÍN-BYT 2+1

ERA - Reality | Podkladové foto POBOŘÍ – BYT 4+1
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 4+1

POBOŘÍ – BYT 4+1

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN – BYT 2KK S BALKÓNEM
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+kk

KOLÍN – BYT 2KK S BALKÓNEM

ERA - Reality | Podkladové foto BYT 2KK KOLÍN S LODŽIÍ
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+kk

BYT 2KK KOLÍN S LODŽIÍ

ERA - Reality | Podkladové foto BYT 2+1 S LODŽIÍ KUTNÁ HORA
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+1

BYT 2+1 S LODŽIÍ KUTNÁ HORA

ERA - Reality | Podkladové foto PRODEJ RODINNÉHO DOMU V ČÁSLAVI
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 5+1

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V ČÁSLAVI

ERA - Reality | Podkladové foto PRODEJ DOMU KOŠETICE – VYSOČINA
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+kk

PRODEJ DOMU KOŠETICE – VYSOČINA