Načítání...
MENU
Makléř
 • Berková Kristýna Realitní makléřka
 • Napište zprávu: kristyna.berkova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 739 541 534
 • Telefon: +420 739 541 534
 • Kancelář: ERA Invest
 • O MNĚ

  Prodej nemovitosti vyžaduje vždy vysoké nároky. Mým posláním je pomoci klientům, aby byl celý proces příjemný, bezproblémový a zákazníci se během něho cítili pohodlně. Klíčovým faktorem mé práce je osobní přístup, profesionalita a samozřejmě služby, které jsou vždy přizpůsobené potřebám zákazníků.

  Zdarma nabízím první a nezávaznou konzultaci. Sestavím marketingový plán prodeje nebo pronájmu. Doporučím, jak maximalizovat možný zisk z prodeje (od vyladění drobných detailů až po homestaging). Zprocesuji nafocení nemovitosti profesionálním fotografem a mohu zařídit také natočení exkluzivní video prohlídky či dronových záběrů a zpracování 2D/3D půdorysu.

  Nacenit, nafotit, prohlédnout a prodat nemovitost, to je úplný základ. Já nabízím víc. Prodaný dům pro mě není jen čárkou na futrech. K realitám jsem se dostala po ročním hledání vhodné nemovitosti ke koupi. Během tohoto roku jsem si prošla nespočet bytů, domů i pozemků. Byla jsem překvapena, kolik právních problémů a háčků může během procesu nastat. Také jsem si uvědomila, jak je důležité mít po boku profesionálního realitního makléře – partnera, který eliminuje jakékoli komplikace.

  To bylo období, kdy jsem se rozhodla věnovat přímo realitní činnosti.
  Vyzkoušela jsem si na vlastní kůži, že poctivý makléř je klíčový. S lidským přístupem a maximem znalostí.