Načítání...
MENU
Makléř
 • Bitrmanová Lenka Realitní makléřka
 • Napište zprávu: lenka.bitrmanova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 725 948 731
 • Kancelář: ERA Garancia Kolín
 • facebook: Přejít na facebook
 • Web makléře: Přejít na web makléře
 • O MNĚ

  Dobrý den, jmenuji se Lenka Bitrmanová.
  Mám báječného manžela, dvě holčičky, velikého psa a dvě kočky. Chodím do práce, vozím děti na kroužky, chodím nakupovat, občas do restaurace, scházím se s přáteli, zkrátka jsem člověk jako Vy.
  Má práce je mým koníčkem a proto ji dělám s láskou a pro lidi.

  Letošní rok je můj první půlkulatý, tedy jsem v oboru již 5 let a to už je pěkná řádka nasbíraných zkušeností a úspěšně zrealizovaných obchodů.
  Nezahálím a díky svým klientům a práci pro ně se pravidelně umisťuji v TOP 10 mezi makléři ze sítě ERA Reality.
  A co Vám můžu nabídnout? Spolehlivost při řešení Vaší „životní“ transakce. Empatii, ochotu a zázemí v době, kdy leckdo propadá panice. Zajistím Vám klidný spánek a čas pro rodinu. A co Vás asi zajímá nejvíc, vydělám Vám peníze.
  Je tohle přesně to, co hledáte? Není nic jednoduššího, zvedněte telefon a zavolejte mi.
  Těším se na Vás, Vaše makléřka Lenka.

Reference

Paní Bitrmanovou rozhodně doporučuji všem, kteří se stejně jako my s přítelem bojí udělat pořádný krok k tomu, splnit si svůj sen mít vlastní barák. Člověk se bojí, aby nenaletěl tak, jak to dnes bohužel je čím dál tím častější. Paní Bitrmanová je skvělá, empatická osoba, které nejde o to, jen rychle prodat něčí barák, vymazat z kontaktu a dál se starejte sami. Pro ní není nic překážkou, na vše má řešení, dostanete od ní nejen vše dokonalé po právní stránce, ale taky po té lidské. Vždy Vám zvedne telefon, vždy si Vás vyslechne, poradí, poptá se, zeptá se, jak se Vám bydlí, popovídáte si o běžných věcech v životě, nasmějete se…Věřte, že to je velice náročná práce skloubit schůzky, aby opravdu klaply, sehnat různé podklady. A jsou jedinci, se kterými to je opravdu hodně těžké, že ano, paní Bitrmanová? :D. Moc jsme s Vámi byli a jsme opravdu spokojení. Za nás pět hvězdiček je stále málo. Děkujeme Vám za náš baráček! A přejeme Vám, ať jsou s Vámi lidé stejně jako my moc spokojení!

Dominika Císarová

Říká se, že lepší je vyhořet, než se stěhovat. Bála jsem se. Opustit byt v Praze po 47 letech a jít do neznáma do Českého Brodu. Nebyla jsem si jistá, zda to zvládnu. Obavy se rozplynuly hned po první návštěvě vybraného nového bytu. Nejen nemovitost, ale hlavně úžasná realitní makléřka pro mě bylo rozhodujícím. Paní Bitrmanová je neuvěřitelně chápavá, přátelská a při tom dokonale profesionální. Od prvního setkání s ní zmizel strach ze stěhování a již jsem měla jen pocit, že jsem přátelské péči. Paní Bitrmanová je skutečně vysoce profesionální a zároveň nadstandardně také lidská, chápající a má na své klienty vždy čas. Moc děkuji za všechnu péči.

Helena Oplištilová

Ráda bych se přidala k zástupu chválících  a přidala paní Lence skvělé hodnocení za realitní služby! Využili jsme jich počátkem letošního roku. Oslovila jsem celkem 5 realitních makléřů, chtěla jsem si pro prodej našeho bytu vybrat. Nevěřili byste, jaké a za jak dlouho byly reakce... Ano :), pouze Lenka mi zavolala v určenou hodinu, dohodly jsme se na schůzce, která byla velmi příjemná, věcná, inspirativní, veselá…Musím ocenit velkou systematičnost Lenčiny práce, ale i to, že jsme se vždycky mohli rozhodnout, necítili se v žádném ohledu pod tlakem. Také fotky bytu byly úžasné! Velmi spokojeni jsme byli i s právním servisem, výjimečně srozumitelným jazykem smluv (a to jich máme za sebou už hodně). Protože neznám lepšího makléře, Lenku jsem doporučila i dál…Lenko, děkujeme! Těch pár týdnů "s Vámi" bylo velmi příjemných!

Anna Matejová

Rozhodnutí vybrat si paní Bitrmanovou na prodej našeho bytu, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat už po necelých třech týdnech byl byt zarezervovaný a následná péče z její strany byla nad naše očekávání vše nám vždy s ochotou vysvětlila a zařídila...je ta nejúžasnější, nejhodnější, nejlepčejší, nejdokonalejší, nejšikovnější, nejúspěšnější, nejvýkonnější a nejvhodnější makléřka, kterou jsme si mohli přát...a pokud někdo bude prodávat svou nemovitost, tak ji s čistým svědomím doporučíme dál, veliké díky VÁM nejspokojenější klienti Šabatkovi.

Manželé Šabatkovi

Tato žena je mimořádně výjimečná :-). Paní Bitrmanová je nejlepší makléřka, s kterou jsem se kdy potkala a s kterou jsem měla možnost jednat. Je strašně moc ochotná, milá, příjemná a velice schopná. Nic pro ní není překážkou. Je to žena na svém místě. Vždy mi vyšla vstříc a se vším poradila. Pokud bude někdo potřebovat makléře/ku, tak 100% doporučuji paní Bitrmanovou. Nikdy se mi nestalo, že by mi řekla, že na mě nemá čas nebo že nemůže. Díky této úžasné makléřce jsme v hodně krátkém čase vyřešili náš problém. Moc Vám děkujeme paní Bitrmanová !!!!!! Březinovi

Manželé Březinovi

K naší spolupráci s paní Lenkou nemám jedinou výtku, už od první chvíle jsem věděla, že ona je ta pravá, které svěřím svou nemovitost k prodeji. Moje vnitřní já mne nezklamalo a po velmi krátké době jsem věděla, že je opravdu ta pravá. Paní Lenka se ukázala jako velká profesionálka ve svém oboru. Nejen, že vždy přispěchala s pomocí, ale vždy byla milá a vstřícná. Všem mohu jen doporučit tuto paní a pokud bych někdy něco ještě prodávala obrátím se právě na ní. Moc děkuji za vše.

Silvie Polívková

Se spoluprací s paní Bitrmanovou jsem naprosto spokojený. Vše dokáže vysvětlit a ví o čem mluví. Komunikace s ní je velice rychlá a efektivní a také díky tomuto přístupu se vše vyřešilo v relativně krátké době a bez problémů. Kdyby bylo možné dát 6 hvězdiček tak dám 6! Pokud bych měl někoho doporučit jako makléře pro prodej nemovitosti, tak to bude vždy paní Bitrmanová.

Lukáš Plachý

Spolupráce s touto…sluníčkovou " paní byla profesionální a vždy ok. Vše zařídila a já měla koupi domečku bez starostí... Moc doporučuji při jakékoliv koupi, nebo prodeji nemovitosti. Je to človíček na svém místě...  Ještě jednou děkuji za profesionální služby. Spokojená klientka – Nollová

Jana Nollová

V bytečku se mi moc libí a už jsem si ho zabydlela. Jsem zde spokojená a konečně se cítím jako doma. Chtěla bych Vám moc poděkovat za vše, co jste pro mě udělala, hlavně za perfektní, rychlé a profesionální zpracování. Nevěřila jsem, že tak rychle budu bydlet. A také děkuji za podporu, když už jsem začala panikařit, dokázala jste mi, že není nic tak horké, jak se zdá.  Moc Vám děkuji a budu-li já nebo někdo z mých blízkých potřebovat řešit bydlení, určitě se na Vás obrátíme.

Petra Žižková

Spolupráce s Lenkou Bitrmanovou byla perfektní. Jednotlivé kroky prodeje nám byla schopna srozumitelně vysvětlit. V průběhu prodeje byla schopna vždy vyřešit nenadále situace. Především byla ale vždy připravena nás popohnat a připomenout potřebu splnit nějaký krok v procesu, který po návratu z práce nikdo neděláme s nadšením. V neposlední řadě jsem se při prodeji díky jejímu pozitivnímu přístupu vlastně bavil.

Jakub Pehal

Paní Lenka byla skvělá a můžu jen doporučit. Skutečně svědomitá, spolehlivá, lidský přístup – full servis. Po několika zkušenostech s různými makléři, můžu říct, že rozdíly ve schopnostech a znalostech jsou opravdu propastné. Paní Lenka nejen že projevila velké znalosti, ale i značnou dávku profesionality a i když jsem ze začátku nedůvěřivý prakticky ke všemu, dokázala mě svými schopnostmi (nikoliv řečmi jak to u jiných bývá) přesvědčit že nejen své práci rozumí, ale má pro ni cit a nedělá ji jen pro peníze, ale aby lidem skutečně pomohla. Její vystupování bylo příkladné a kdykoliv jsem položil zvídavou otázku, bez problémů odpověděla ať se to týkalo maličkostí, strategie prodeje, tak i její vlastní upřímný názor a toho si cením nejvíc. A nejlepší ze všeho je to, že i po prodeji a uzavření, se na ni kdykoliv mohu obrátit s dotazem či prosbou. Moc děkuji a mohu jen doporučit, pokud nechcete prodělat ;) S pozdravem

Petr Salamánek

Moc děkuji Lence za rychlý a hladký průběh prodeje. Jsem ráda, že dobrá pověst, která jí předcházela nelhala, nemusela jsem se starat v souvislosti s prodejem vůbec o nic, naopak byla vždy k ruce s radou či pomocí. Profík na svém místě!!!! Mohu jen doporučit!!

Leona Sosnová

Dobrý den paní Bitrmanová, chtěla bych Vám velice poděkovat za profesionální a trpělivý přístup k prodeji mého domu v Pečkách. Vše jste měla dobře zorganizováno a připraveno, včetně prohlídek, kde jste vystupovala při jednání s klienty opravdu profesionálně a dokázala jste fundovaně zodpovědět případné dotazy. Samotný akt prodeje proběhl bez zbytečných průtahů a pro mne bez starostí. O všech Vašich aktivitách týkajících se prodeje jsem byla vždy informována. Spolupráce s Vámi byla příjemná a ještě jednou za vše moc děkuji.

Alena Čáslavová

Především bych chtěla moc poděkovat paní Lence Bitrmanové za ochotu a profesionální jednání při mé snaze sehnat si nové bydlení. Ačkoli jsem svůj nový domov našla mimo její okruh nabídek, služeb a velmi užitečných rad od paní Bitrmanové si velmi vážím. Paní Lenko, velký dík.

Martina Dědková

Chceme tímto dopisem poděkovat realitní makléřce Lence Bitrmanové, která zajistila prodej naší nemovitosti v Českém Brodě. Spolupráce s ní byla velice dobrá a rychlá. Všechny naše požadavky byly podle našeho přání splněny včetně právních požadavků i podpisem kupní smlouvy. Paní Lenka, která se velmi intenzivně starala o rychlý prodej naší nemovitosti, této akci věnovala hodně času a práce. Za to jí velmi děkuji!

Manželé Koubkovi

Chci touto cestou poděkovat vaší realitní kanceláři, konkrétně paní Lence Bitrmanové za prodej mého domu v Radimi. Byla ochotná, vstřícná se vším poradila i pomohla. Prodej se uskutečnil rychle a bez problémů, měla jsem z její spolupráce dobrý pocit. Ráda ji doporučím dalším zájemcům, o kterých budu vědět. Děkuji

Božena Moravcová

Dobrý den, myslím, že už by se s mírným odstupem dalo konstatovat, že náš obchod dospěl ke zdárnému konci. Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za vstřícnost, profesionalitu a občas i pevné nervy. Nechtěl jsem se prodejem zabývat osobně, protože jedna z nejcennějších věcí (kterou bohužel občas na úkor peněz nedoceňujeme) je čas. Díky, že děláte práci tak, jak to zákazník za své peníze očekává. Přeji mnoho pracovních úspěchů…ty přinášejí pak i ty osobní. S pozdravem

Petr Kania

Krásný den Leni, chtěla bych Vám moc za všechno poděkovat. Jsem moc ráda, ze při prodeji jsem se nemusela o nic starat, což bylo důvodem proč jsem si vybrala realitní kancelář. Mou jedinou starostí bylo podepsat smlouvu. Peníze z realitní kanceláře byly uvolněné téměř okamžitě. Ráda bych Vám popřála spousty dalších spokojených klientů, aby se dařilo nejen Vám, ale celé společnosti Era :) mějte se krásně. Věra

Věra Šebková

Sice s velkým zpožděním, ale přeci jsem se dostala k poděkování a hlavně pochválení naší realitní makléřky paní Lenky Bitrmanové. Původně jsme prodej s realitní kanceláří vůbec nezamýšleli, ale protože jsme měli společně jiná jednání, tak slovo dalo slovo a my se rozhodli a využili služeb Lenky. Pokud mohu mluvit za sebe, byla jsem velmi spokojená, nebyla jediná věc, která by se nevyřešila ke spokojenosti všech účastníků dané transakce. Lenko moc děkujeme a určitě služeb realitní kanceláře ERA využijeme, teda, pokud budete komunikaci zaštiťovat zase vy, protože snaha nám vyhovět a nemovitost prodat, byla perfektní, perfektní a zase perfektní. Michal a Pavla

manželé Kodrlovi

Chtěla bych moc poděkovat makléřka Lenka Bitrmanova. Při prodeji bytu jsme byli stále v kontaktu, je moc milá, příjemná a práce ji evidentně baví. Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji dál.

Monika Janečková

Vážená paní Bitrmanová, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za perfektní spolupráci při prodeji našeho bytu. Váš přístup byl velmi profesionální a na vysoké úrovni. O takové rychlosti prodeje se nám ani nesnilo a za to z velké části vděčíme Vaší skvělé práci. Určitě Vaše služby v případě potřeby zase využijeme a známým rádi doporučíme. Děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

Vladimír Salamánek

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Lenka Bitrmanová)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto ČESKÝ BROD – BYT 3+1, 76 M² s lodžií
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

ČESKÝ BROD – BYT 3+1, 76 M² s lodžií

ERA - Reality | Podkladové foto Byt 1+KK s balkonem, 36,1m2 Český Brod
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 1+kk

Byt 1+KK s balkonem, 36,1m2 Český Brod

ERA - Reality | Podkladové foto PRONÁJEM BYTU 3+1, 76M2 ČESKÝ BROD
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

PRONÁJEM BYTU 3+1, 76M2 ČESKÝ BROD

ERA - Reality | Podkladové foto RD TOUŠICE, 158 M2
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 5+1

RD TOUŠICE, 158 M2

ERA - Reality | Podkladové foto 1+1, 29,3 m2 Kolín II
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 1+1

1+1, 29,3 m2 Kolín II

ERA - Reality | Podkladové foto Foto nemovitosti není k dispozici
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

RD 3+1 V OBCI RADIM