Načítání...
MENU
Makléř
 • Ing. Mičánková Lenka Realitní makléřka
 • Napište zprávu: lenka.micankova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 721 522 312
 • Kancelář: ERA Inspirace
 • O MNĚ

  Jmenuji se Lenka Mičánková a pracuji pro poděbradskou realitní kancelář ERA Inspirace.

  Proč jsem začala pracovat v realitách? Jednoduše proto, že mě to baví a mám možnost se neustále učit něco nového a jelikož jsem vždy pracovala s lidmi, nebylo o čem přemýšlet. Sama vím, jak je těžké najít ten správný dům nebo byt podle svých představ- každý má jiné zájmy a potřeby, já se Vám pokusím co nejlépe naslouchat a porozumět a moc ráda pomůžu prodat či najít bezchybné bydlení i Vám. O nemovitosti v Poděbradech a okolí se zajímám už několik let a myslím, že je zde stále co nabídnout.

  Povinností makléře je postarat se o vše, co k prodeji nemovitostí patří a přesně tuto službu Vám jsem schopna společně s mými kolegy zajistit. Náš tým je taková malá rodina, kde je plno dobrého humoru a je pro mne skutečnou oporou.

  Těším se na osobní setkání s Vámi!

Reference

Dobrý den, opětovně jsem jednala s paní Ing. Lenkou Mičánkovou ohledně pronájmu bytu. Vzhledem k tomu, že jsem s paní Lenkou měla jenom ty nejlepší zkušenosti, oslovila jsem ji opět, aby mi pomohla s pronájmem bytu v Kolíně. I tato spolupráce byla stejně jako ty předešlé výborná. Velice kladně hodnotím její profesionální a skvělý přístup a milé vystupování. Tuto makléřku vřele doporučuji.

Jar. Ježilová

Rádi bychom poděkovali za profesionální jednání při shánění nájemníků pro náš byt. Oslovili jsme Era reality a byla nám "přidělena" paní Lenka Mičánková. Vše mělo rychlý spád - nafocení bytu a zadání na internet. Vždy velice milá komunikace a profesionální vystupování. Paní Mičánková je velice ochotná, spolehlivá a časově flexibilní. Za nás maximální spokojenost, můžeme pouze DOPORUČIT!

J&P

Dobrý den, ráda bych moc poděkovala slečně Mičánkové za velmi milou spolupráci při pomoci s výběrem pronájmu. Vše jsme krásně a hladce domluvily, moc děkuji ještě jednou, bylo mi radostí se s Vámi setkat.

Lucie Havlová

Služeb paní Mičánkové jsem využila již dvakrát a jsem nadšená. Nic není problém, vše je zařízeno rychle, přesně a ještě s úsměvem.

E.B.

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Lenka Mičánková)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí