Načítání...
MENU
Makléř
 • Straková Lucie Realitní makléřka
 • Napište zprávu: lucie.strakova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 776 877 540
 • Kancelář: ERA Garancia Kolín
 • facebook: Přejít na facebook
 • O MNĚ

  Jmenuji se LUCIE HROCHOVÁ a jsem realitní makléřkou ve společnosti ERA GARANCIA KOLÍN, kde jsem moc spokojená. Snadno jsem se ztotožnila se zaměřením naší realitní kanceláře, která vnímá činnost realitního makléře jako velmi potřebnou službu pro klienty.
  Ráda se s Vámi nezávazně setkám a věřím, že budete mile překvapeni rozsahem služeb, které Vám mohu nabídnout. Využijete-li mých služeb, minimalizujete rizika s obchodem spojená a také můžete část svých peněz ušetřit. Sama jsem se několikrát stěhovala a dovedu se tedy dívat Vašima očima na tak závažnou věc jakou je realitní transakce. Umím Vám pomoci a moc ráda to pro Vás udělám.
  Důležité je, že jsem v ERA GARANCII ideálně napojena na nejlepší způsob financování nákupu nemovitostí hypotékou, a to vytváří velmi dobré podmínky pro zrychlení prodeje Vašeho domu či bytu. V každém případě Vám navrhuji využít zdarma mnou vypracovanou srovnávací tržní analýzu ceny Vaší nemovitosti. Umožním Vám tím náhled na reálnou tržní cenu, ale budu respektovat Váš názor na tuto velmi podstatnou stránku prodeje.
  Těším se na setkání s Vámi!

Reference

PRODÁVAJÍCÍ BYT NYMBURK

Dobrý den paní Hrochová, chtěl bych Vám tímto poděkovat za Vaši úžasnou práci, kterou jste pro nás odvedla. Byl jsem nadšený z Vašeho přístupu a rychlého jednání. Jen díky Vám jsme prodali byt tahle rychle a nemůžu si vynachválit komunikaci, kdy jste jednala a odpovídala okamžitě na jakýkoliv dotaz. Díky Vám teď budu Era reality a konkrétně Vás paní Hrochová doporučovat všem svým známým. Vše na čem jsme se domluvili tak jste splnila a ještě v rychlém tempu. Moc mě překvapilo kolik svého času jste nám věnovala a že když bylo potřeba okamžitě jste reagovala a dala si s námi schůzku. Je vidět že v Era reality pracují jenom profesionálové. Ještě jednou děkuji za mě a za mou matku. S velkým díky a s přáním krásného dne

Stegbauer Patrik a Martina Stegbauerová

Vážená paní Hrochová, rádi bychom Vám poděkovali za Vaše služby a perfektní přístup při prodeji nemovitosti v Nehvizdech. Oceňujeme nadstandardní přístup a velmi osobní a lidský způsob jednání. Rovněž oceňujeme kvalitu zpracování dodávaných služeb jako jsou fotky, videoprohlídky apod. Reakce zájemců naše slova jen potvrzují. V budoucnu Vaše služby rádi využijeme znovu.

Jan Melicherík

KUPUJÍCÍ MIŠKOVICE

Vážená paní Hrochová, moc Vám děkujeme za zprostředkování koupě nemovitosti. Od počátku našeho setkání byla Vaše starostivá péče, okamžitá komunikace a rychlý průběh s vyřízením všech potřebných záležitostí, naprosto dokonalá. Člověk si připadal, jako když jedná se svou velmi blízkou osobou, neboť i po koupi nemovitosti jste projevovala zájem, zda jsme spokojeni a nabídla případnou další pomoc. Na oplátku za Vaší ochotu a péči jsem Vás doporučila svým známým a budu doporučovat i dál. Přeji Vám do budoucna mnoho dalších, stejně spokojených klientů.

Hana Martínková

PRODÁVAJÍCÍ MIŠKOVICE

Vážena paní Hrochová, tímto bychom Vám rádi poděkovali za Vaše skvělé služby co se týče prodeje našeho domu. Velmi mile nás překvapilo jak hladce díky Vám prodej proběhl. Po této zkušenosti i nadále budeme chtít v budoucnu využít Vaše služby.

S pozdravem, Lenka Kvízová a Radek Titěra

PRODEJ A PRONÁJEM BYTU V ČAKOVICÍCH

Dobrý večer paní Hrochová, myslím si, že bychom Vám měli velmi poděkovat. Přiznám se, odhodlat se k nákupu nemovitosti pro nás nebylo vůbec jednoduché.....a následně jsme se báli samotné realizace nákupu.....ale krom toho, že jsme narazili na byt, který nás okamžitě přesvědčil, že je to ten byt, který chceme, tak jste nám to spolu s Rousovými hrozně ulehčila. Chci Vám moc poděkovat za provedení nákupem nemovitosti a následného pronájmu. Jsem moc rád, že jsme Vašich služeb využili a nebojte, dřív nebo později Vás zase rád kontaktuji:) Ještě jednou děkuji za Váš přístup.

Richard Motl

Prodávající bytu v Čakovicích, kupujících RD v Nehvizdech

Dobrý den paní Hrochová, moc děkujeme za velké odlehčení při prodeji našeho bytu v Čakovicích a následné koupi domu v Nehvizdech. Nedokážeme si představit, jak bychom bez Vás navazovali prodej a následnou koupi bez nutnosti se stěhovat na čas někam do pronájmu. Občas to pro nás byly nervy, ale kdykoliv jsme Vás měli na telefonu nebo přímo na osobní schůzce, tak jste nás dokázala uklidnit a dodat dávku optimismu. Bydlí se nám velmi dobře a jsme spokojeni :) Doufáme, že i Vám se v této době daří. Přejeme Vám hodně spokojených klientů a krásný zbytek tohoto roku.

Rousovi

Dobrý den paní Hrochová, ráda bych Vám poděkovala za pomoc při shánění pronájmu, svým profesionálním přístupem a příjemným jednáním děláte čest nejen sobě jako člověku ale i společnosti kterou zastupujete. Velmi ráda Vás doporučím svým přátelům a známým, kteří by měli zájem o Vaše služby, i já se v budoucnu jistě ráda ozvu. Velmi děkuji a přeji jen samé úspěchy a spokojené klienty, nejen Vám ale i Vaší společnosti.

S pozdravem, Jaroslava Křováková

Dobrý den chtěla jsem vám ještě jednou poděkovat za vaši pomoc s prodejem mého bytu a s koupí baráčku. Bez vás bych si s tím jen těžko poradila. Děkuji za váš profesionální i lidský přístup a za velkou ochotu a snahu pomoc. V budoucnu vás všem kdo bude potřebovat budu doporučovat protože jste nejen profesionál ale hlavně velmi ochotná a milá a jste schopná vyřešit snad úplně všechny "zádrhely" které můžou při koupi nebo prodeji nemovitosti nastat. Ještě jednou moc děkuji.

Šenková

Dobrý den paní Straková, touto cestou Vám posílám pár vět k referenci prodeje :) Chtěli bychom touto cestou poděkovat za spolupráci a velkou pomoc při koupi našeho nového domova. Největší zásluha patří paní Lucii Strakové, která nám věnovala spoustu svého času i mimo pracovní dobu. Celý proces koupě probíhal velice rychle a vstřícně, komunikace byla nadmíru profesionální. Nejvíce však u paní Strakové oceňujeme přátelský, až rodinný přístup, který vůči nám po celou dobu spolupráce projevovala. Paní makléřku můžu se stoprocentní jistou každému doporučit! Ještě jednou moc děkujeme ! :)

Horký Ladislav

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Lucie Straková)

ERA - Reality | Podkladové foto PEČKY – BYT 2+KK
 • Aktivní
 • Dispozice: 2+kk

PEČKY – BYT 2+KK

3 500 000 CZK

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto Pečky – Pronájem bytu 3+1
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

Pečky – Pronájem bytu 3+1

ERA - Reality | Podkladové foto Prodej bytu 4+1 Svitavy -Lány
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 4+1

Prodej bytu 4+1 Svitavy -Lány

ERA - Reality | Podkladové foto Foto nemovitosti není k dispozici
 • Zrealizováno

stavebni pozemek Miškovice u Kouřimi

ERA - Reality | Podkladové foto CERHENICE – RD 5+1
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 5+1

CERHENICE – RD 5+1

ERA - Reality | Podkladové foto NEHVIZDY – RD 4+1
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 4+1

NEHVIZDY – RD 4+1

ERA - Reality | Podkladové foto NYMBURK – BYT 1+1 V OS. VLASTNICTVÍ
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 1+1

NYMBURK – BYT 1+1 V OS. VLASTNICTVÍ

ERA - Reality | Podkladové foto PRAHA 4, KAMÝK – BYT 3+kk
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+kk

PRAHA 4, KAMÝK – BYT 3+kk