Načítání...
MENU
Makléř
 • Kafková Lucie Realitní makléřka
 • Napište zprávu: lucie.kafkova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 724 992 629
 • Kancelář: ERA Garancia Kolín
 • facebook: Přejít na facebook
 • Web makléře: Přejít na web makléře
 • O MNĚ

  Jmenuji se Lucie Kafková a v oboru realit pracuji nepřetržitě od roku 2007.
  Vím, že každý klient i nemovitost si vyžadují individuální přístup tak, aby byla spokojenost na všech stranách.
  Jsem připravena Vám naslouchat a nabídnout Vám jistotu, bezpečí, zkušenosti a zázemí stabilní realitní společnosti.
  „Nezáleží na štítu či na titulu, ale na schopnostech a poctivém přístupu ke klientům. Věřím, že pokud potřebujete provést náročným trhem realit, mám Vám opravdu co nabídnout.
  Splnění Vašich přání je MÝM CÍLEM!“
  MOJE PRÁCE – MŮJ ŽIVOT – MĚ TO PROSTĚ BAVÍ

Reference

PRODEJ DOMU VE LŽOVICÍCH

Ráda bych chtěla poděkovat, paní Lucii Karlově za profesionální přístup, prodeji naší nemovitosti. Paní Kafková, zařídila všechny formality k maximální spokojenosti, je velice příjemná a ochotná. Manžel i já velice děkujeme.

Anna Hulinková

KOUPĚ BYTU V JESTŘABÍ LHOTĚ

Mega rychlá akce šikovné Lucie Kafkové, během 14 dní jsme už bydleli ve svém. Vše perfektně naplánovala jako správný profík.

Díky moc Šárka H.

PRODEJ BYTU V JESTŘABÍ LHOTĚ

Ráda bych touto cestou poděkovala makléřce Lucii Kafkové za pomoc při prodeji mojí nemovitosti, za její profesionální a zároveň lidský přístup. Její prakticky 24hodinový servis a úžasná energie, která z ní čiší, byly pro mě velkým překvapením. Lucii vřele doporučuji těm, kteří chtějí prodat či koupit rychle a bez starostí, všechny formality za Vás vyřídí s úsměvem na tváři.

Poláková

PRODEJ BYTU 1+KK V KOLÍNĚ II

Velice děkuji paní Lucii Kafkové za rychlý prodej bytu a profesionální přístup. Paní Lucie je milá paní, která od začátku vytvořila přátelskou atmosféru. Nemusela jsem se vůbec o nic starat, veškeré formality spojené s kupní smlouvou zařídila na výbornou. Před pár lety pomáhala i mým rodičům s prodejem domu a byli rovněž velmi spokojeni. Tato mladá dáma je na správném místě, kéž by bylo takových šikovných více.

Kateřina Havlíčková

PRODEJ DOMU V KOLÍNĚ - SENDRAŽICÍCH

Moc děkuji paní Lucii Kafkové za rychlost, profesionální jednání a neobyčejnou ochotu. Je radost s ní spolupracovat. Její vysoká profesionalita se dnes již nevidí. Ještě jednou díky za prodej mého domu a těším se na další spolupráci.

J. Kratochvílová

PRODEJ DOMU V TOUŠICÍCH

Chtěla bych poděkovat p. Lucii Kafkové za zprostředkování prodeje domu. Velice příjemná a ochotná. Bylo to díky pozemku komplikované, ale vše zařídila k naší spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Čápová z Hradce

KOUPĚ BYTU 3+1 V KOLÍNĚ III

Dobrý den paní Kafková, tímto bych Vám chtěla poděkovat za profesionální přístup při koupi bytu.

S úctou a přáním pevného zdraví Alena Kubelková

PRODEJ DOMU V JESTŘABÍ LHOTĚ

Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Lucii Kafkové, která je realitní makléřkou u společnosti ERA Garancia. Průběh prodání nemovitosti byl od začátku podpisu smlouvy o prodeji až po předání nemovitosti novému majiteli zcela bezproblémový. Byl to náš první prodej nemovitosti a proto jame také rádi, že jsme oslovili slečnu Kafkovou. Velmi děkujeme za vstřícnost a milé jednání.

S pozdravem Marie V.

PRODEJ BYTU 3+1 V KOLÍNĚ III

Chtěla bych velice poděkovat paní Lucii Kafkové za naprosto perfektní a profesionální práci při prodeji bytu. Všem vřele doporučuji, kdo potřebuje spolehlivou a ochotnou realitní makléřku.

Součková Marcela

KOUPĚ DOMU V KOLÍNĚ - ŠTÍTARECH

V srpnu jsem začala jednat s paní Lucií Kafkovou o koupi nemovitosti v Kolíně. Vše proběhlo naprosto perfektně a bez zbytečných průtahů, přestože vyřízení bylo papírově velmi složité. Paní Kafková je profesionální makléřka, v plném smyslu slova.

Jana Černá

PRODEJ DOMU VE VELKÉM OSEKU

Makléřku Lucii Kafkovou jsme oslovili v souvislosti s prodejem rodinného domu ve Velkém Oseku na základě předchozí velmi dobré zkušenosti. S takovou úrovní profesionality, empatie a maximální snahy o podporu klientů se člověk setkává jen výjimečně. Od úvodní prohlídky nemovitosti do podpisu kupní smlouvy neuběhly ani tři měsíce. Perfektní komunikace byla po celou dobu samozřejmostí. Lucinko, moc Vám děkujeme!

Bednářovi

PRODEJ DOMU V KOLÍNĚ - ŠTÍTARECH

Chci moc poděkovat p. Lucii Kafkové za prodej domu. Její příjemné vystupování, profesionalita a výborná komunikace napomohla k rychlému prodeji a bezproblémovému předání domu. Moc děkuji a vřele p. Lucii Kafkovou doporučuji!

Zachovi

PRODEJ DOMU NA VOLÁRNĚ

Velké poděkování patří p. Lucii Kafkové za realizaci prodeje nemovitostí. Nemusel jsem se o nic starat. Vše p. Kafková zařídila i za mě. Při prodeji nebo případném zájmu o koupi nebudu nikdy váhat znovu p. Kafkovou oslovit. Mohu jen doporučit.

Jarda Svoboda

PRODEJ DOMU VE VELIMI

Poděkování patří slečně Lucii Kafkové, která nám zprostředkovala prodej domu po rodičích. Spolupráce s ní je skvělá jak po odborné tak po lidské stránce.

PRODEJ DOMU V SUCHDOLE U KUTNÉ HORY

Zasloužilých pět hvězdiček pro realitní makléřku Lucii Kafkovou za realizaci prodeje domu v obci Suchdol. Radost spolupracovat,

Děkujeme, manželé Patrných

PRODEJ BYTU 2+1 V KOLÍNĚ II A CHATKY V RADOVESNICÍCH I

Ráda bych poděkovala paní Lucii Kafkové za perfektní přistup, velkou snahu a celkový průběh prodeje dvou nemovitostí v Kolíně. Vždy byla k dispozici, když jsem potřebovala radu nebo jakékoliv informace. Snažila se i co nejrychleji vyřešit vzniklé problémy a aktuální situace. Její příjemné vystupování, profesionalita a výborná komunikace napomohla k úspěšnému prodeji a bezproblémovému předání obou nemovitostí. Moc děkuji a vřele p. Lucii Kafkovou doporučuji!

Charvátová

PRODEJ DOMU V TÝNCI NAD LABEM

Děkuji moc Lucii Kafkové za bezproblémový prodej nemovitosti. Děkuji za její lidský přístup, ochotu. Vše suprově nafotila, zařídila. Děkuji moc a můžu Era reality jen doporučit.

Vinduška

PRODEJ BYTU 3+KK V KOLÍNĚ - ŠTÍTARECH

Nejlepší realitní makléřka všem doporučuji - Lucie Kafková.

Veronika Srbová

PRODEJ BYTU 3+1 V UHLÍŘSKÝCH JANOVICÍCH

Ráda bych poděkovala p. Lucii Kafkové za prodej bytu. Její příjemné vystupování, profesionalita a výborná komunikace napomohla k rychlému prodeji a bezproblémovému předání bytu. Moc děkuji a vřele p. Lucii Kafkovou doporučuji!

Marcela Mulidranová

PRODEJ NEMOVITOSTÍ VE ZHOŘI U GOLČOVA JENÍKOVA

Velice děkuji za rychlou a bezproblémovou prodej nemovitosti Lucii Kafkové z Realitní kanceláře ERA G. Naprosto profesionální a osobní přístup. Kdykoliv jsem potřeboval informace nebo řešit pružně změny, tak Vždy Lucie reagovala velice krátkém čase. Nemůžu nic jiného, než doporučit. Vaše realita bude v nejlepších rukách.

P.N, Kutná Hora

PRODEJ DOMU V MĚSTCI KRÁLOVÉ

Děkuji Lucii Kafkové za pomoc při prodeji rodinné domu. Super komunikace, empatie, rychlost. Vše 100%.

Vanda Landová

PRODEJ DOMU V KOLÍNĚ II

Děkuji realitní kanceláři ERA GARANCIA za zprostředkování prodeje rodinného domu v Kolíně. Jmenovitě především paní Lucii Kafkové, u které oceňuji odborné schopnosti a zkušenosti, příjemné vystupování, časovou flexibilitu a aktivní přístup. Vzájemná komunikace během prodeje byla bezproblémová a průběžně jsem byl paní Kafkovou informován o aktuální situaci. Služby paní Lucie Kafkové mohu proto vřele doporučit.

Jindřich Svoboda

KOUPĚ DOMU VE SVOJŠICÍCH

Se službou kanceláře ERA Reality, jsem byl spokojený, i když jsem jako kupující neměl vliv na zprostředkovatele prodeje. I přes nezaviněné úřední průtahy vše dopadlo, jak mělo, komunikace výborná, v podstatě realitka řešila vše obratem. Jako garant procesu prodeje a koupě vč. právního servisu u mě obstál na výbornou. Obzvláště děkuji pí. Kafkové za trpělivost a komunikaci.

J. K.

PRODEJ DOMU V PŘEDBOJI U NERATOVIC

Ahoj Lucko, chtěla bych ti touto cestou moc poděkovat za velmi rychlé zprostředkování prodeje domu v Předboji. Jsi opravdu velmi schopná, milá, vstřícná, spolehlivá a společenská. No prostě jsi makléřka s velkým M. Přeji ti mnoho spokojených klientů a v osobním životě hodně zdraví, spokojenosti a lásky.

s pozdravem Eva Bohatá

PRODEJ BYTU 2+KK V KOLÍNĚ II

“Dobrý den, milá realitní makléřko, slečno Lucko Kafková. Děkuji Vám tímto za zprostředkování prodeje bytu v Kolíně. Spolupráce s Vámi byl pro mě nevšední zážitek, vedle stoprocentní profesionality nadstandardní osobní přístup. Vůbec se nedivím, v jakých výšinách se pohybujete v celorepublikovém hodnocení a o tom, že o zákazníky nebudete mít nouzi, nepochybuji.

s pozdravem Váš vděčný klient Vladimír Kryka

PRODEJ CHALUPY PERŠTEJNEC U KUTNÉ HORY

Dobrý den, touto cestou bychom rádi poděkovali slečně Lucii Kafkové za pomoc při prodeji chalupy v obci Perštejnec. Její přístup byl vysoce profesionální, ve všem nám vyhověla a spolupráce s ní byla skvělá. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti.

S díky Francovi

KOUPĚ BYT 3+1 V KOLÍNĚ II

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní makléřce Lucii Kafkové za profesionální a vstřícný přístup při realizaci koupě bytu v Kolíně. Doporučuji. Děkuji za předání a uveřejnění pochvaly na webových stránkách společnosti.

S pozdravem PhDr. Dagmar Feixová

KOUPĚ DOMU V NEBOVIDECH

Dobrý večer paní Kafková, děkuji Vám za super práci při prodeji nemovitosti, takže sem byl s Vámi velmi spokojen a přeji Vám hodně úspěchů v novém roce 2018.

S pozdravem Martin Hancil

PRODEJ BYTU 3+1 V KOLÍNĚ II

Dobrý den pane Kmochu, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní služby, kterých se mi dostalo od slečny Lucie Kafkové. Při prodeji dvou nemovitostí (garáž a byt) mi byla poskytnuta naprosto skvělá pomoc. Obchod proběhnul bez sebemenších zádrhelů, rychle a ke spokojenosti všech zúčastněných osob. Přístup této realitní makléřky byl na nejvyšší profesionální úrovni, a proto mohu její služby nepochybně doporučit dalším zájemcům.

Děkuji. S pozdravem Stanislav Toman

PRODEJ BYTU 2+1 V KOLÍNĚ IV

Realitní kancelář ERA Garancia Kolín zprostředkovala prodej našeho bytu v Kolíně, ul. Třebízského 631. S postupem realitní makléřky slečny Lucie Kafkové jsme byli nadmíru velice spokojeni. Informace jsme vždy dostali včas a veškeré dotazy byly srozumitelně zodpovězeny. Osobní i telefonická komunikace probíhala přesně v předem domluvený čas a vždy na profesionální a příjemné úrovni. V budoucnu bychom tuto realitní kancelář určitě každému doporučili.

S přáním mnoha úspěchů do budoucna přeje Ilona Šindelářová a Jitka Smolíková z Kolína

PRODEJ BYTU 3+1 V KOLÍNĚ II

Děkuji slečně Lucii Kafkové za perfektně odvedenou práci při prodeji bytu. Vše proběhlo rychle, bez starostí. Doporučuji!

Daniela Barbouche

PRODEJ BYTU 2+KK VE VRDECH

Děkuji slečně Lucii Kafkové za prodej bytu ve Vrdech. Oceňuji rychlý prodej nemovitosti, profesionální přístup a pomoc při vyřizování všech náležitostí na úřadech.

Martin Veselý

KOUPĚ DOMU V KOLÍNĚ V

S přístupem a prací paní Kafkové jsem byl velmi spokojen. Oceňuji vstřícnost, ochotu a profesionalitu při všech schůzkách a jednáních. V neposlední řadě i rychlost při komunikaci, nebylo potřeba dlouho čekat na reakci, a průběžnou péči o celou záležitost do nejmenších detailů, včetně výborné komunikace s mojí finanční poradkyní. Fakt dobrý!

Radek Sýkora

KOUPĚ BYTU 2+KK, KOLÍN V

Chci tímto poděkovat slečně Lucii Kafkové za profesionální a vstřícný přístup při koupi bytu. Doporučuji!

Libor Punčochář

KOUPĚ DOMU V BOŽCI

Slečna Lucie Kafková nám umožnila snadnou koupi domu bez jakýchkoliv problému. Vše bylo zajištěno velmi profesionálně a rychle. Rozhodně mohu ERA GARANCII Kolín velmi doporučit a obzvlášť pak slečnu makléřku Lucii Kafkovou!

Michal Stroka, Manuel Canazza

PRODEJ GARÁŽE V KOLÍNĚ IV

Děkuji realitní kanceláři ERA GARANCIA Kolín a hlavně slečně makléřce Lucii Kafkové za velmi profesionální pomoc při prodeji garáže. Vše bylo bezvadně zajištěno. Vřele doporučuji.

Kulhánek

PRODEJ BYTU 1+1 V KOLÍNĚ IV

Moc děkuji Lucii Kafkové za prodej bytu. Byla s ní radost spolupracovat. Všem doporučuji, byla se mnou až do samého konce.

Markéta Němečková

PRODEJ DOMU V KRAKOVANECH/BOŽCI

Chtěla bych poděkovat slečně Lucii Kafkové za perfektní služby při prodeji naší nemovitosti. Průběžně nás informovala o dění kolem prodeje a pomohla nám se vším i po prodeji nemovitosti. Je profesionálka, ale milá, lidská, což bylo pro nás moc důležité. Opravdu spolupráce se sl. Kafkovou byla moc dobrá, místy i zábavná. Mohu jen doporučit!

Dagmar Tlučhořová, M. Hájek

PRODEJ BYTU 2+KK V KOLÍNĚ V

Tímto bych ráda poděkovala slečně Lucii Kafkové, za vynikající služby při prodeji mého bytu. Milý, profesionální přístup a rychlé jednání. Mohu jen DOPORUČIT. Děkuji Lucko!

Michaela Mukařovská

REAKCE KLIENTA

Vážená slečno Kafková, gratuluji k ocenění, kterého se Vám ve Vaší firmě dostalo. Myslím si, že jste velice schopná a odborně fundovaná makléřka s nadhledem a s mimořádnou schopností jednání s klienty různých věkových kategorií, což jistě bylo, samozřejmě kromě jiného, důvodem k získání již výše zmiňovaného ohodnocení. Ještě jednou - velká gratulace k Vašemu získání 1. místa, hodně štěstí a zdraví i další úspěchy ve Vaší práci Vám přeji.

Jindřich Holeček

KOUPĚ BYTU 2+1, KOLÍN II

Přes paní Kafkovou jsem kupoval svůj první byt a místo starostí mě čekala jen samá radost. Paní Kafková byla vždy na schůzku připravena, a když jsem si během procesu vymyslel, že budu část hradit hypotékou, nebyl to pro ni žádný problém. Bance poskytla veškeré potřebné informace a já se nemusel starat o nic. Celá koupě proběhla rychle a hladce. Potěšilo mě, že pro paní Kafkovou nekončí prodej předáním peněz, a po několika měsících od realizace mi připomněla, jak a do kdy je třeba platit daň z nemovitosti. Tímto paní Kafkové děkuji. Vím, na koho se v budoucnu obrátit.

Petránek

PRODEJ CHATY V KOUNICÍCH

Vážená slečno Kafková, vážná slečno makléřko. Chci Vám poděkovat za pomoc při prodeji mé nemovitosti na Sázavě. Měl jsem velké štěstí, že jste to byla právě Vy, která se rozhodla prodej mého rekreačního domu uskutečnit. Měl jsem několikrát možnost sledovat vaši makléřskou práci a byl jsem příjemně překvapen Vaši ochotou a snahou aby vše bylo dokonalé. Jste opravdu profesionál a vašemu zaměstnavateli "ERA REALITY" děláte velkou čest. Ještě jednou Vám mockrát děkuji za pomoc při prodeji a za všechny rady které jste mi dala a věřím, že se ještě někdy na Vás o pomoc obrátím.

Oldřich Šibrava

KOUPĚ DOMU VE VELIMI

Spolupráce s paní Kafkovou byla velice příjemná. Paní Kafková je velice profesionální, ochotná a milá. Mě jako "prvničce" v kupování realit byla výbornou průvodkyní. Vše do detailu vysvětlila a od výběru nemovitosti až po konečné úkony byla k dispozici. Celou dobu informovala o všem, co se děje a tak jsem byla stále v obraze, což mě velice uklidňovalo. Nebojte se jí na cokoliv zeptat, vždy Vám vyjde ochotně vstříc. Vřele doporučuji.

Veronika Šulcová

PRODEJ DOMU VE VELIMI

Chci tímto poděkovat paní Lucii Kafkové za perfektní služby při prodeji nemovitosti. Je velmi profesionální, ale zároveň si zachovává lidský přístup. Ve všem mi vyšla maximálně vstříc, a celá akce tak proběhla bez zádrhelů a k mé plné spokojenosti. Její služby mohu vřele doporučit.

Ladislav Daněk

KOUPĚ CHATY V KOUNICÍCH U VLASTĚJOVIC

Spolupráce s paní Kafkovou při koupi rekreačního objektu ve Vlastějovicích probíhala bez jakýchkoliv problémů. Její vysoce profesionální a maximálně vstřícný přístup je umocněn příjemným vystupováním a optimistickou povahou. Nejvíce oceňujeme, že koupě byla uskutečněna ve velmi krátké době bez jakýchkoliv zbytečných prodlení, za což jí patří velké díky. Pokud by se naskytla nějaká vhodná příležitost, neváhali bychom využít jejích služeb.

JUDr. Tomáš Hejkal Blanka Hejkalová

KOUPĚ DOMU VE ŠTRAMPOUCHU

Děkujeme slečně Kafkové za její ochotu při koupi nemovitosti a vyřízení veškerých formalit. Předání informací, které jsme potřebovali znát při koupi nemovitosti. Doporučujeme všem :-)

P. Vebr, A. Čapková

PRODEJ BYTU 2+1 V KOLÍNĚ

Musím poděkovat slečně Kafkové za spolupráci při prodeji bytu vysoce profesionální přístup, mohu jen doporučit. Ještě jednou díky za vše. Jen tak dál.

Zdeněk Krejčík

PRODEJ POZEMKU V KONÁROVICÍCH

Děkujeme slečně Lucii Kafkové za skvělou - profesionální spolupráci při zprostředkování prodeje nemovitosti. Její služby rozhodně doporučujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Píškovi

KOUPĚ CHATY V TLUČNI

Děkuji za Vaši pomoc při zprostředkování koupi naší chaty v Tlučni. Oceňuji Váš promptní servis a vstřícné jednaní.

S pozdravem Jan Voříšek

PRODEJ BYTU V PODĚBRADECH

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup slečně Lucii Kafkové při prodeji bytu v Poděbradech na lázeňské kolonádě. S její prací jsem byla velmi spokojena, zejména s jakou lehkostí se zhostila vcelku náročného prodeje. Zařídila všechny potřebné úkony, o všem nás včas informovala a vždy s úsměvem ve tváři. Lucko, přeji Vám hodně pracovních úspěchů i v dalších letech.

V. Dolanská a Š. Vaňková

PRODEJ CHATY V TLUČNI U UHL. JANOVIC

Všem, kteří zvažují prodej nebo nákup nemovitosti, doporučuji realitní kancelář ERA Garancia a obzvláště slečnu makléřku Lucii Kafkovou, které velmi děkuji za zprostředkování prodeje rekreačního objektu. Oceňuji Váš milý a profesionální přístup, velice seriózní jednání a rychlost vyřízení celé věci. Díky za vše!

Martin Litera

KOUPĚ DOMU

Dlouho jsme hledali RD, až jsme našli. Poděkování patří Lucii Kafkové z RK ERA Garancia, která nám pomohla svými zkušenostmi, profesionalitou a milým přístupem. Doporučujeme a děkujeme!

Stanislava Zástěrová

PRODEJ DOMU V KOSTELCI NAD ČERNÝMI LESY

Tímto bych rád za naší rodinu poděkoval slečně Lucii Kafkové za bezchybnou spolupráci při prodeji RD. Byli jsme velice spokojeni.

Rodina Klokočníkova

PRODEJ BYTU 3+1 VE VSETÍNĚ

Chtěla bych poděkovat slečně Lucii Kafkové za příkladnou spolupráci při prodeji mého bytu ve Vsetíně. Byla to složitější akce, tak trochu na dálku, ale vše probíhalo velmi profesionálně a ku spokojenosti mé i kupujícího.

KOUPĚ DOMU V TĚŠÍNKÁCH

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat za zprostředkování koupě domečku v Těšínkách. Vše proběhlo v pořádku, byli jsme dobře informování, vstřícné jednání a ochota. Také děkujeme za velmi profesionálního finančního poradce pana Janouška, kterého jste nám doporučila, byl nám se vším nápomocen a koupě proběhla hladce. Teď už se jen radujeme z našeho krásného domečku.

S pozdravem Szkokan a Šaňková

PRODEJ DOMU V ZÁSMUKÁCH

Moc děkujeme této realitní kanceláři a hlavně makléřce Lucii Kafkové za její přístup a jednání při prodeji domu. Její slušné a hlavně profesionální jednání můžeme jen doporučit všem kdo hledají kvalitu, rychlost a profesionalitu.

manželé Pieglovi

PRODEJ BYTU V JAKUBU

Rádi bychom poděkovali slečně Lucce Kafkové, která nám pomohla s prodejem družstevního bytu, za její profesionálně odvedenou práci a příjemné vystupovaní. I přes neochotu ze strany bytového družstva si Lucka s prodejem perfektně poradila. Všem budeme určitě doporučovat a jestli někdy budeme potřebovat realitní makléřku, tak se na ni rádi znovu obrátíme.

PRODEJ DOMU V TĚŠÍNKÁCH

Přišla, viděla, prodala. Co více si přát. Ještě jednou děkujeme slečně Kafkové za aktivní přístup při prodeji našeho domu v Těšinkách.

S úctou manželé Vendlovi

PRODEJ DOMU V KOLÍNĚ V

Dobrý den pane řediteli, rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat slečně Kafkové za její profesionální přístup, rychlé a bez problémové jednání při prodeji našeho bývalého domu v Kolíně v Příčné ulici. Byli jsme nad míru spokojení s celým průběhem prodeje.

S pozdravem rodina Koťarová

PRODEJ BYTU 2+KK, KOLÍN V

Děkuji realitní kanceláři ERA GARANCIA Kolín a zejména pak slečně makléřce Lucii Kafkové za profesionální a vstřícný přístup při prodeji bytu v Kolíně. Jednání se slečnou makléřkou a ochota při realizaci prodeje splnily moje očekávání na 100 %. Mohu jenom doporučit.

Ještě jednou děkuji, J. Píchová.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU VE VELIMI

Slečna Lucie Kafková mi na jaře 2016 vyřizovala prodej domu. S jejím přístupem k celé věci jsem byla velmi spokojena – vše probíhalo bez jakýchkoliv problémů, vždy dokonale a pečlivě připraveno, velmi ochotné a milé jednání se mnou jako s klientkou. S ohledem na moje velké pracovní vytížení velice oceňuji, že jsem se nemusela po celou dobu akce prakticky o nic starat a měla jsem vždy jistotu, že vše bude v naprostém pořádku. Slečně Lucii za všechno velmi děkuji a ve svém okolí ji můžu jedině doporučit.

Ilona Homolková, Velim

KOUPĚ RODINNÉHO DOMU V NOVÝCH DVORECH U KH

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat za zprostředkování koupě rodinného domu v Nových Dvorech, konkrétně se pochvala vztahuje na paní Lucii Kafkovou. Domluva s ní byla naprosto bezproblémová, měla velmi příjemné vystupování a její přístup byl profesionální. Všechny smlouvy a zařizování kolem převodu na katastru nemovitostí bylo pohodové a rychlé. Se vším mi pomohla a poradila. Ještě jednou moc děkuji a rozhodně Vaši společnost doporučuji dál.

S pozdravem Skořepa Jan

PRODEJ RODINNÉHO DOMU VE VELIMI

Vážená slečno Kafková, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci při prodeji našeho domu ve Velimi. Pokud budu v budoucnosti prodávat či kupovat nějakou nemovitost, určitě se obrátím na Vás. Přeji Vám v další práci hodně úspěchů.

Zdravím. Ing. Václav Brtek

KOUPĚ RODINNÉHO DOMU VE VELIMI

Dobrý den slečno Kafková, tímto Vám chceme celá rodina poděkovat, za Váš čas, milou společnost a pomoc při koupi domu ve Velimi, za spolupráci s vyřizováním veškerých písemností a za trpělivost, kterou jste s námi měla. Také děkujeme za doporučení milého finančního poradce Josefa Janouška. Byli jsme velice spokojeni ohledně Vašeho přístupu, pomoci, rychlosti jednaní a profesionality. Doufáme, že si Vás v ERA Garancii váží, tak jako my a určitě budeme Vaše služby doporučovat dalším klientům.

Se srdečným pozdravem Petrtýlovi

KOUPĚ BYTU 2+KK, KOLÍN V

Vážená slečno Kafková, velice děkujeme s manželem za vše, co jste pro nás učinila, jste naprostý profesionál se srdcem na pravém místě. Jste klenot Vašeho zaměstnavatele, tak ať si Vás náležitě hýčká, což Vám srdečně přejeme a všem klientům doporučujeme Vaše služby.

S přátelským pozdravem a přáním všeho nejlepšího přejí manželé Šamšovi

KOUPĚ POZEMKU VE STARÉM KOLÍNĚ

Chtěli bychom poděkovat Lucce Kafkové za ochotu a profesionální přistup při koupi pozemku přes realitní kancelář ERA GARANCIA. Lepšího makléře jsme si vybrat nemohli.

Jakub F. a Tereza B.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V ČERVENÝCH PEČKÁCH

Dobry den paní Kafková, tyto dny jsem od Vás obdržela podklad za vyřízení u Finančního úřadu týkající se daně. Velice Vám děkuji za spolehlivé a rychlé vyřízení, byla jste opravdu dobře připravena. Jsem ráda, že je tímto transakce uzavřena a ještě jednou se Vám chci za rychlé a korektní vyřízení poděkovat. Vaše realitní kancelář může být na takovou pracovnici jako jste Vy velice pyšná. Přeji Vám do budoucnosti hodně štěstí a dobré obchody.

S přátelským pozdravem Beranek

PRODEJ DOMU V BĚLUŠICÍCH

Dobrý den slečno Kafková, chtěli bychom Vám touto cestu poděkovat za úspěšný prodej naší nemovitosti. Jste opravdu člověk na svém místě, Váš aktivní přístup a řešení všech náhlých komplikací, které se při prodeji vyskytly, jste vždy vyřešila na jedničku. Jsme velice rádi, že jsme měli tu čest spolupracovat právě s Vámi. V budoucnu se chystáme prodávat ještě nějaké pozemky a určitě se na Vás obrátíme a využijeme Vaší profesionalitu.

S pozdravem a přáním pěkného dne Erbenová Tereza a Petr Lovětínský

KOUPĚ BYTU 2+1, KOLÍN V, UL. BRANKOVICKÁ

Dobrý den slečno Kafková, Chtěli bychom Vám srdečně poděkovat za ochotu, vstřícnost a profesionalitu, při koupě bytu. Při naprosté neznalosti, jsme díky Vám byli stále v obraze o dění průběhu a měli jsme jistotu, že vše proběhne v pořádku. Velmi si ceníme pomoci ohledně Daní z nemovitosti s kterou jste nám pomohla i po několika měsících od proběhnutého prodeje. Pokud budeme někdy potřebovat něco v oblasti nemovitostí, nebo naši známý, budeme dál důvěřovat společnosti ERA-reality a hlavně Vaší spolupráci, se kterou jsme byli moc spokojeni. Jsme opravdu rádi, že jsme mohli spolupracovat s Vámi.

Manželé Lejnarovi.

PRODEJ BYTU 3+1 V KOLÍNĚ II, UL. RADIMSKÉHO

Vážená paní Malíková, chtěli bychom tímto dopisem vyjádřit obrovský dík Vaší společnosti Era Garancia Kolín a především pak makléřce Lucce Kafkové za pomoc při našem životním rozhodnutí. Píšeme sice s více než ročním zpožděním, ale doufáme, že to nevadí. Neustále pracujeme na novém bydlení a nechtěli jsme poděkování „odbýt“. Koncem roku 2013 jsme se rozhodli prodat náš byt 3+1 v Kolíně a najít si nějaký domeček na vesnici. S Luckou jsme se trochu znali osobně, a jelikož se nám líbila její prezentace a aktivita, kterou jsme sledovali na facebooku, rozhodli jsme se ji při prodeji poprosit o pomoc. Příjemně překvapeni jsme byli už při náboru nemovitosti. Lucka se detailně vyptávala na spoustu věcí, vysvětlila nám postup při prodeji a způsoby prezentace naší nemovitosti. Na prodej jsme celkem pospíchali, jelikož domeček jsme už měli vyhlídnutý. K našemu obrovskému překvapení Lucka za dva dny volala, kdy může přivést dvě prohlídky. Pak už to šlo ráz na ráz. Náš byt se líbil a byla složena rezervace! Při celém tom pro nás „šíleném kolotoči“, který spousta zařizování a papírování připomíná, s námi byla Lucka v kontaktu, vždy zavolala, co bude následovat za podpisy, kdy, proč, zkrátka jsme byli skvěle informováni. Za „standartní“ službu makléře to nepokládáme z několika důvodů: - ač jsme se znali s Luckou osobně, nikdy během prodeje našeho bytu nevypadla z naprosté profesionality - nevystavila náš byt na internet a nečekala, až se někdo ozve, sama aktivně vyhledala kupující, kteří nakonec náš byt koupili - i přes to, že jsme na prodej pospíchali a představovali si trochu vyšší cenu, než se podobné byty prodávali, Lucka dovedla námi požadovanou cenu udržet - když jsme potřebovali poradit s něčím mimo Lucčin obor, neodbyla nás tím, že to nespadá do jejího oboru a neví, ale tuto informaci pro nás zjistila Jelikož jsme se při následné koupi rodinného domu setkali s naprosto otřesným přístupem a téměř podvodnými způsoby konkurenční realitní kanceláře o to víc je pro nás Lucka vzácnější hvězdou na realitním trhu. Pokud někdy budeme potřebovat realitní služby, ona je pro nás jasnou volbou, stejně jako ji upřímně rádi doporučíme známým a přátelům. Realitním makléřem se v dnešní době může stát téměř každý, ovšem praxe ukazuje, že jen málokdo jím být umí. A ještě s takovou profesionalitou, zkušenostmi, vědomostmi a přitom přátelským a vstřícným způsobem. Máte v týmu skvělou makléřku a úžasného člověka, gratulujeme! Ještě jednou děkujeme Vaší kanceláři a hlavně Lucce Kafkové.

S přátelským pozdravem, manželé Moulisovi

KOUPĚ RD KOLÍN V, UL. PŘÍČNÁ

Vážená slečno Kafková, děkuji Vám za odbornou spolupráci při koupi nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře ERA. Díky Vašim odborným znalostem, nadstandardní ochotě a milému přístupu proběhlo vše naprosto hladce. Spolupráci s Vámi, stejně jako s realitní kanceláří ERA mohu všem vřele doporučit. Stejně tak děkuji finančnímu poradci skupiny Partners panu Janouškovi, který jako jediný ze všech bankovních ústavů a poradců nám dokázal zařídit úvěr na koupi nemovitosti, a to dokonce bez dokládání doslova hory dokumentů a potvrzení, které požadovaly jiné banky. Úvěr nám pan Janoušek zařídil vlastně za nás, neměli jsme s tím téměř žádné starosti. Samozřejmostí byla opět nevšední ochota a příjemné vystupování, takže spolupráci rovněž upřímně doporučuji.

S přáním úspěchů v osobním i profesním životě Mgr. Eva Veselá, soudní exekutorka Exekutorský úřad Kolín

KOUPĚ POZEMKU V SUCHDOLE U KUTNÉ HORY

Dobrý den, vzhledem ke své spokojenosti s Vaší prací, rád bych nabídl svůj pozemek k prodeji skrz společnost Era Garancia.

Daniel B.

KOUPĚ CHATY S POZEMKEM V PERŠTEJNCI U KUTNÉ HORY

Dobrý den, s vaší prací jsem byla velice spokojená a ráda vás budu doporučovat. Přeji vám pohodové, láskyplné, úspěšné dny a VŠE CO POTŘEBUJETE.

Z. Philippová

PRODEJ BYTU 3+1 KOLÍN II, UL. KREMLIČKOVA

"Dobrý den Lucko, ráda bych touto formou poděkovala Vám i realitní kanceláři Garancia a zde je mé hodnocení: V dnešní době, kdy není zrovna lehké prodávat nemovitost, mi společnost Garancia s prodejem mého bytu velmi pomohla. Překvapilo mě, kolik zájemců si, v celkem krátké době, přišlo nabízenou nemovitost prohlédnout. Slečna makléřka byla ochotná, snaživá a detailně mi vysvětlila celý postup prodeje. S časem prohlídek mi vycházela vstříc a prodej se nakonec uskutečnil v časovém termínu, který jsem si naplánovala. Všem, kteří uvažují o prodeji své nemovitosti, můžu jen doporučit.

Děkuji…Zuzana Šešinová

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V KOLÍNĚ II, UL. RIEGROVA

Vážení, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za pomoc při prodeji nemovitosti v Kolíně, která byla uskutečněna ve velmi krátké době, díky profesionálnímu, vstřícnému a především lidskému přístupu Lucie Kafkové. Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme hodně pracovních úspěchů.

manželé Brůhovi

PRODEJ BYTU 2+KK KOLÍN V, UL. U BORKŮ

Dobrý den paní Kafková, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za úspěšné zprostředkování prodeje mého bytu. Zároveň bych Vám chtěl poděkovat za perfektní služby a vstřícnost při jednání. Pokud bych v budoucnu chtěl prodávat nějakou nemovitost určitě se obrátím na vás i vaši kancelář. Přeji vám hodně osobních i pracovních úspěchů.

Tomáš Mára

PRODEJ BYTU 2+1, KOLÍN II, UL. MIKOLÁŠE ALŠE

Chtěl bych poděkovat za mě i mou rodinu za výbornou spolupráci při prodeji našeho bytu v Kolíně. Člověk se samozřejmě při takové akci obává papírování atd. A samozřejmě zda dostane požadované peníze. Od počátku jsme měli pocit jistoty díky naší makléřce Lucii díky její profesionalitě. To se nakonec potvrdilo úspěšným prodejem bytu. A to i v době, kdy ceny bytů v Kolíně rapidně klesají. Tímto díky i za mou rodinu. A mohu jen doporučit.

Zdeněk Holeček

PRODEJ BYTU 1+1, KOLÍN III, UL. NERUDOVA

Za všechno Vám chci moc poděkovat, nejen že jste mi našla kupce na byt, ale za všechny Vaše služby spojené s prodejem bytu, které jste pro mne zařídila. Vaše jednání bylo rychlé, vstřícné a velmi milé. Přeji v další práci vše jenom dobré. Ještě jednou mnohokrát děkuji.

přeji pěkný den, Helena Zoubková

PRODEJ BYTU 2+1, KOLÍN III, UL. BEZRUČOVA

Dobrý den slečno Kafková, děkuji Vám alespoň touto cestou za Vaši skvělou práci při zprostředkování prodeje bytu. Jelikož žiji dlouhodobě v USA, nemohl jsem z časových důvodů s Vámi osobně spolupracovat a tak mě o to více potěšilo, že jste v krátké době vybrala dobrého kupce na můj byt, zajistila vše potřebné okolo převodu včetně odhlášení energií a zaplacení daně. Vaše e-mailová spolupráce se mnou byla skvělá a tak jsem měl včasný přehled o stavu prodeje a k nahlédnutí všechny zasílané doklady. Věřím, že ve své profesi jste na správném místě, jsem rád, že jsem si vybral Vaší realitní kancelář a Vás. Při některé mé cestě do ČR Vás rád osobně navštívím a poděkuji.

S úctou, Fetter Vladimir

PRODEJ BYTU 1+1 KOLÍN II, UL. MIKOLÁŠE ALŠE

Vyjadřuji svoji spokojenost s prací realitní kanceláře GARANCIA Kolín, především sl. Lucii Kafkové, při prodeji bytu. Ten byl uskutečněn celkem brzy (3 měsíce) za přiměřenou cenu a za seriózního jednání. Proto makléřku Lucii Kafkovou a realitní kancelář GARANCIA Kolín doporučuji.

Josef Půlpán

KOUPĚ BYTU 3+1 KOLÍN II, UL. KREMLIČKOVA

Dobrý den, děkuji za informace, jsem rád, že vše proběhlo v pořádku bez žádného problému, jinak jsem s váma byl spokojen a děkuju za vyřízení o kolo bytu, byla dobrá s váma spolupráce, děkuji moc a mějte se krásně a ještě jednou díky.

Jaroslav Cepek

KOUPĚ BYTU 2+1 V KOLÍNĚ III, UL. BEZRUČOVA

POCHVALA PRO REALITNÍ MAKLÉŘKU LUCII KAFKOVOU: DOBRÝ DEN, BYL JSEM S JEJÍMI SLUŽBAMI VELICE SPOKOJEN. PANÍ KAFKOVÁ BYLA VELICE VSTŘÍCNÁ, SPOLEHLIVÁ A OCHOTNÁ SE VŠÍM PORADIT, JAKÝKOLIV PROBLÉM IHNED VYŘEŠILA A ZAŘÍDILA JEHO NÁPRAVU. URČITĚ BYCH JI DOPORUČIL DALŠÍM KLIENTŮM. DĚKUJI ZA PŘÍJEMNOU SPOLUPRÁCI.

STANISLAV KUDRNA

PRODEJ BYTU 2+1, KOLÍN V, UL. BRANKOVICKÁ

Vážená slečno Kafková, jsem velmi rád, že se nám společnými silami podařilo prodat byt v Brankovické ulici. Veškeré kroky při prodeji byly z Vaší strany dělány s vysokou mírou profesionality a myslím, že nebýt Vašeho osobního nasazení, nemuselo vše dopadnout tak dobře, jak dopadlo. Mám oproti jiným klientům výhodu v tom, že jsem měl možnost v krátké době cca jednoho roku porovnat přístup Váš a i jiné realitní kanceláře. Byl jsem opravdu mile překvapen, s jakou péčí připravujete dokumenty, co vše konzultujete předem a to, že nepostavíte klienta před "hotovou věc". Během prodeje jsem neměl ani na okamžik obavy, že by se mohly peněžní prostředky při převodech zpozdit o jediný den. Právně vzato k tomu přispěl i fakt, že statutární orgán Vaší společnosti byl ve smlouvě vedlejším účastníkem řízení a já měl jistotu, kdo za obchodem stojí, což moje předchozí realitka takto zajištěno neměla... A úplně nejvíc se mi líbilo, že jste mi zařídila podání přiznání daně z převodu, převody energií u dodavatelů na kupující, a ještě jste kupujícím vysvětlila, jak a kdy si v dalším roce zajistit podání na daň z nem. věcí a dokonce jim nabídla svoji pomoc - tedy v roce 2015 tj. v době, kdy už bude obchod dávno vypořádán. Toto jsem u konkurenční realitky nezaznamenal ani náznakem. Proto Vás každému, kdo kupuje nebo prodává jakoukoli realitu vřele doporučuji, a ještě jednou moc děkuji !! :-)

S pozdravem Ing.Zdeněk Votava

PRODEJ DVOU BYTŮ 1+1 V KOLÍNĚ II

Slečna Kafková mi pomohla prodat dva menší byty v Kolíně na sídlišti a to v extrémně krátké době, oba kupci financovali nemovitost v hotovosti, tudíž byl prodej extrémně rychlý a bez žádných komplikací. Servis realitní kanceláře a práce slečny Kafkové byl excelentní. Dlouhodobě bydlím v zahraničí a musela jsem se dostavit jen na podpis smlouvy, realitní kancelář se postarala o veškeré podrobnosti. Před pár lety jsem dala stejný byt na prodej jiné realitní kanceláři a byla jsem tak nespokojena nejenom s přístupem agentky ale i s její nekompetentnosti, že jsem o prodeji přestala uvažovat. Kdybych ho svěřila hned slečně Kafkové, tak už by byl prodaný dávno. Jelikož v realitách pracuji tak můžu upřímně říct, že slečna Kafková je jedna z nejlepších agentů, které jsem kdy potkala a vřele doporučuji její služby. Přeju hezký den a ještě jednou děkuji za Vaši pomoc při prodeji.

Jana Honzová

PRODEJ DOMU V SUCHDOLE U KUTNÉ HORY, KOUPĚ BYTU 3+1 V KOLÍNĚ II

Dobrý den, tímto bychom moc chtěli vyjádřit spokojenost s Vaší pobočkou v Kolíně. Ale nejvíce bychom chtěli poděkovat a vyzdvihnout profesionální a přátelský přístup slečny Lucie Kafkové. Její přátelský přístup a hlavně ochota pomoct s každou prekážkou, kterých bylo při našem prodeji nemovitosti opravdu hodně, byl bezkonkurenční. Ještě jednou moc děkujeme.

Rodina Asníkova

KOUPĚ POZEMKU V KOLÍNĚ - ŠTÍTARECH

Přes společnost ERA Garancia/Lucii Kafkovou jsem kupoval pozemek na stavbu rodinného domu. V průběhu koupě nenastaly žádné komplikace, vše bylo vždy v termínu a řádně připraveno. Na znění smlouvy jsme se také velmi rychle dohodli. Služby doporučeného finančního poradce jsem sice nevyužil, ale při setkání jsem opět nabyl dojmu, že rozumí dané problematice. Obecně mohu pochválit profesionální, rychlé a vstřícné jednání.

Ing. Lukáš Veverka, Ředitel výrobního závodu

PRODEJ DOMU V NEBOVIDECH, KOUPĚ BYTU 1+1 V ČERVENÝCH PEČKÁCH

Spokojenost s kvalitní službou, vstřícným jednáním a ochotou při prodeji RD a koupí bytu. Zejména poděkování slečně Kafkové za profesionální přístup a bezproblémové dořešení obou případů.

Martin Kobolka a Monika Kobolková, Nebovidy

PRODEJ GARÁŽE KOLÍN V

Vážená slečno Kafková, v letošním roce jsem absolvoval několik realitních operací. Vzhledem k tomu, že s realitními obchody nemám velkou zkušenost, měl jsem vždy obavy z možného rizika. Nákup rodinného domku jsem absolvoval s konkurenční realitkou, a i když nakonec dopadlo vše dobře, neměl jsem z malé informovanosti v průběhu operace dobrý pocit... Při našem prvním společném obchodu s Vámi jsem byl průběžně telefonicky, e-maily nebo osobně informován naprosto přesně a detailně jsem věděl, v jaké "fázi" se operace nachází. Zkrátka nabyl jsem k Vám během pár dnů plnou důvěru. Takže Vám tímto moc děkuji a pokud budu v budoucnu něco prodávat nebo kupovat, vím určitě, že příjdu opět k Vám do Garancie.

S pozdravem Ing. Zdeněk Votava

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V TÝNCI NAD LABEM

Paní Kafková, k prodeji RD v Týnci prostřednictvím Vaši kanceláře mohu s potěšením konstatovat, že vše bylo uskutečněno dle mých představ a služby (inzerce, informovanost, serióznost, příprava smluv) Vás i Vaši kanceláře mě mile překvapily.

Martin Bříza

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V KBÍLKU

Vážená paní Kafková, chtěli bychom tímto pozdě, ale přece, poděkovat za Váš zcela profesionální přístup při zprostředkování prodeje nemovitosti - rodinného domu v obci Kbílek. Přejeme Vám i celému kolektivu RK mnoho dalších pracovních úspěchů.

rodina Ešnerova a rodina Jirků

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V NOVÉ VSI I U KOLÍNA

Vážený pane řediteli, děkuji Vaší kanceláři za vstřícné jednání při prodeji domu v Nové Vsi I. Velký dík patří paní Lucii Kafkové, která svým vstřícným jednáním vždy zpříjemnila vše kolem prodeje domu. Vždy jsem měla pocit, že jdu na milou návštěvu. Její profesionální přístup, rady a pomoc mi celou záležitost usnadnily. Přeji mnoho úspěchů a hezký den.

v.z. Marie Charvátová

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V OSEČKU

Vážená realitní kanceláři, děkuji za vyřešení prodeje mého rodinného domu v Osečku. Velmi si vážím vstřícného jednání paní Kafkové. Přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníků ve Vaší realitní činnosti.

Josef Trnka

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V BOHOUŇOVICÍCH I

Vážení, jsem již ve věku, kdy každá změna není jednoduchá, notabene prodej domku, ve kterém jsem žila celý život...Zadala jsem svůj složitý případ Vám, protože jsem od Vaší makléřky a mé dobré známé Lucky Kafkové věděla, jak dobře svou práci děláte. Složitost mého případu spočívala v tom, že peníze, stržené za můj domek musely honem rychle pochodovat jako kupní ceny za byt, do kterého jsem se musela přestěhovat, abych novému vlastníku včas domek uvolnila. Nevím, jak se Vám všechny zádrhele a překvapení akce "kulový blesk" podařilo vyřešit, ale KLAPLO TO DOKONALE! Děkuji všem - Lucce Kafkové zejména.

Bohuslava Dvořáková

KOUPĚ BYTU 2+1, UL. MIKOLÁŠE ALŠE V KOLÍNĚ

Dobrý den paní Kafková, nejsem žádný spisovatel, ale spolupracovalo se mi s Vámi vskutku výborně a vaše služby mohu budoucím klientů vřele doporučit.

S pozdravem Radek Hájek

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Lucie Kafková)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto MALEŠOV/TÝNIŠTĚ – POZEMEK S CHATKOU
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 1+kk

MALEŠOV/TÝNIŠTĚ – POZEMEK S CHATKOU

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN IV – DRUŽSTEVNÍ BYT 2+KK
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+kk

KOLÍN IV – DRUŽSTEVNÍ BYT 2+KK

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN II – BYT 3+1 S LODŽIÍ
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

KOLÍN II – BYT 3+1 S LODŽIÍ

0 CZK
ERA - Reality | Podkladové foto Foto nemovitosti není k dispozici
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

KOLÍN V – ŘADOVÝ DŮM 3+1

ERA - Reality | Podkladové foto RONOV NAD DOUBRAVOU – RD 3+1
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

RONOV NAD DOUBRAVOU – RD 3+1