Načítání...
MENU
Makléř
 • Jánočková Ludmila Realitní makléřka
 • Napište zprávu: ludmila.janockova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 736 631 667
 • Kancelář: ERA Alka
 • O MNĚ

  Vážení klienti,
  Dovolte mi, abych se Vám nejprve krátce představila. Jmenuji se Ludmila Jánočková, specializací inženýr ekonom obchodu a CR. Mám za sebou velmi rozsáhlou profesní kariéru, ve které jsem nasbírala tisíce kontaktů doma i v zahraničí a kterou jsem zúročila a stále bohatě zúročuji i ve své současné profesi realitního makléře.
  Po absolvování VŠE – fakulty obchodní (v rámci studia jsem absolvovala odbornou praxi v tehdejším SRN v oblasti výzkumu trhu, marketingu a propagace) jsem ještě do roku 1989 prošla praxí v mezinárodní organizaci – MSS(Mezinárodní svaz studentstva), v cestovní kanceláři CKM v tuzemsku i v zahraničí (delegátka, vedoucí zájezdů, tlumočnice, překlada- telka na mezinárodních kongresech…) a poté vysokoškolská učitelka na VŠE (externí aspirantura a práce na téma Marketing geography).Všude jsem především využívala mé jazykové znalosti (NJ,AJ,RJ,Polština aj.)
  Ty jsem pak také spolu s kontakty z CR využila při založení a následném 8-letém fungování CK Alfa Omega Travel (zaměření hlavně na Středozemí a později Karibik a Jižní Ameriku). Nasbírala jsem tak kontakty téměř po celém světě. Po ukončení činnosti CK (přerušení činnosti a posléze likvidace) jsem se přihlásila na konkurs MZV a poté pracovala v diplomatických službách (zástupce ředitele ČC v Polsku a pak jako obchodní rada na ZÚ v Rize). Po návratu z Lotyšska pak jako poradce ministra financí E.Janoty pro zahraniční otázky. Pan ministr mne pak vyslal do Moskvy, kde jsem pracovala nejprve jako poradce presidenta MBHS v oblasti kontroly a pak jsem byla delegována do funkce zástupce ředitele odboru mezinárodních investičních projektů v Mezinárodní investiční bance (prezentace banky, marketingové aktivity). Tam jsem pracovala prakticky až do skončení mé profesní kariéry, do r. 2014.
  Od téhož roku se zabývám profesí realitního makléře, tedy více než 7 let.
  Vzhledem k tomu, že se mí bývalí partneři ze zahraničí na mne po návratu začali obracet s dotazy na pomoc v prodeji exkluzivních nemovitostí v zemích Středomoří, odešla jsem poté pracovat na ostrov Malta (prodej velkých nemovitostí-hotely, casina, paláce….). Po dvou letech jsem se vrátila do ČR a přijala nabídku pracovat v realitní kanceláři Alka s dlouhou tradicí (od r.1991), která se stala součástí sítě ERA.
  Po absolvování kursu pro makléře sítě ERA v květnu 2016 až do současné doby jsem získávala prostřednictvím mých kontaktů desítky a nyní již stovky nemovitostí a realizovala zpočátku spíše pronájmy a poté hlavně prodeje. Velmi důležitým faktorem mého úspěchu byla také znalost řady cizích jazyků a tedy možnost aktivní komunikace se zahraniční klientelou.
  V úspěšnosti realizace prodeje jsou moje výsledky velmi nadprůměrné a pohybují se přes 95%.
  Mohu upřímně a zodpovědně prohlásit, že práci makléřky mám velice ráda, ráda jsem v kontaktu s lidmi a těší mě pomáhat klientům najít nový domov, případně jim zobchodovat nemovitost s maximálním možným výnosem, což se mi daří prostřednictvím mnohaleté zkušenosti, propracovanému marketingu každé nemovitosti a podpoře naší silné společnosti, která je na trhu již od r.1991.
  Poskytovat svým klientům komplexní služby na nejvyšší možné úrovni pro mne znamená stále se vzdělávat a profesně zdokonalovat. Při své práci Vám mohu slíbit prodej za odpovídající cenu a v rozumné době. Vypracuji pro Vás analýzu reálné tržní ceny Vaší nemovitosti, poradím Vám, jak ji připravit před prodejem, seznámím vás se všemi aspekty prodeje. K tomu všemu využiji své zkušenosti, odborné znalosti a v neposlední řadě výhody spojené se členstvím v mezinárodní síti ERA.
  Jsem také přesvědčena a to je také hlavním krédem mé práce, že kromě odbornosti realitním makléřem by měl být, dle mého názoru především člověk, na kterého se s důvěrou obrátíte a bez obav mu svěříte do péče svůj cenný majetek. Vzájemná důvěra je základní předpoklad pro dobrou spolupráci. Takovým makléřem se snažím celá ta léta být.
  Zárukou toho Vám mohou být doporučení spokojených klientů, kteří se ke mně opakovaně vracejí a následně mne pak doporučují. Toho si Vážím nejvíce a je to pro mne nejvyšším oceněním mé práce a samozřejmě zárukou kontinuity mé práce.

  V rámci naší sítě ERA jsem získala řadu ocenění jako např.:„Člen Excellent Clubu 2018“ a „Člen Excellent Clubu 2019 “ a v letošním roce v únoru „Makléř měsíce“ .
  Velmi si cením také ocenění „Nejlépe prodávající makléř kanceláře ALKA 2019“.

  Budu opravdu moc ráda, když se na mne obrátíte ve věci prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti a osobně Vám ručím za Vaší spokojenost. Jako bonus navíc Vás naše společnost při prodeji nemovitosti do Vaší nové přestěhuje naší vlastní stěhovací společností zcela zdarma.
  Vaše makléřka Ing. Ludmila Jánočková

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Ludmila Jánočková)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí