Načítání...
MENU
Makléř
 • Zelenková Maruška Realitní makléřka
 • Napište zprávu: marie.zelenkova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 606 129 138
 • Kancelář: ERA Garancia Kolín
 • facebook: Přejít na facebook
 • O MNĚ

  Ptáte se proč využít mé nabídky ke spolupráci v oboru realit? Protože jsem člověk přímý a jednám s lidmi tak, jak bych si přála, aby oni jednali se mnou.
  Budu vám naslouchat, protože cílem spolupráce je naprosté pochopení potřeb jak prodávajícího, tak kupujícího.
  Prodej či koupě realit je důležitý krok v životě a proto je potřeba mít svého spojence, rádce a parťáka, který tu je pro vás a usnadní vám cestu.
  S důvěrou se na mě můžete obrátit a já vás přesvědčím o tom, jak je důležité míti svého přítele v realitách.
  Spolu to zvládneme.
  Srdečně vaše REALITNÍ MAKLÉŘKA S ÚSMĚVEM Maruška ZELENKOVÁ

Reference

PRODÁVAJÍCÍ DOMU VE TŘECH DVORECH

Vážená paní Zelenková, chtěli bychom Vám tímto velmi poděkovat za zprostředkování prodeje rodinného domu ve Třech Dvorech a za Vaše vstřícné a milé jednání. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu prodej domu proběhl k naší spokojenosti. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů v práci i v osobním životě.

S přáním hezkého dne Ludmila Choutková a synové Aleš a Petr Choutkovi

PRODÁVAJÍCÍ DOMU VE TŘECH DVORECH

Dobrý den paní Zelenková, chtěla bych Vám poděkovat za rychlý a velmi úspěšný prodej domu ve Třech Dvorech. Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým profesionálním a milým přístupem jako u Vás, jste prostě jednička. Jsem moc ráda, že jsem se s Vámi seznámila, ještě jednou Vám děkuji za perfektně odvedenou práci a doufám, že v budoucnu se ještě setkáme.

V. Kolovratníková

KUPUJÍCÍ DOMU VE STŘÍŽOVĚ

Dobrý den paní Zelenková Já rád vyhovím, neboť jsem byl s Vaším přístupem velmi spokojen. Chci vyzdvihnout jedno. Pro laika je manipulace s velkými částkami - často celoživotními úsporami při koupi/prodeji nemovitosti velmi stresující. Vaše milé jednání, zodpovědný přístup a až "osobní nasazení" (- pozorné naslouchání všem poznámkám klientů, trpělivost a empatie vůbec) tento stres v klientech (jako jsem já) přece jen příjemně mírní. Vaše jednání vzbuzuje i u skepticky naladěných klientů důvěru, což myslím nezanedbatelně přispívá ve finále k uzavření obchodu i tehdy, když je z nějakého důvodu kupující na vážkách. Vzbuzujete tak nějak optimistickou atmosféru kolem sebe. Děláte to podle mne výborně a přeji vám mnoho úspěchů při další práci. Doufám, že se ještě setkáme nejen u kávy na Střížově, ale i "služebně", při koupi onoho pozemku, jak jsme se "domlouvali" s majitelkou i Vámi. Přeji Vám pevné zdraví v těžkých dobách a ať Vám Váš životní postoj nejen vydrží, ale ať je i životem samým jeho správnost potvrzena.

S pozdravem Pavel Květen

KUPUJÍCÍ DOMU VE TŘECH DVORECH

Měl jsem tu čest s paní Marii Zelenkovou a mohu vřele doporučit. Skvělý přístup, ochotná, vždy s dobrou náladou, naprosto dokonalá komunikace, od začátku do konce. Nebyl problém s ní cokoli vyřešit přes FB mimo jakékoli pracovní hodiny. Moc mě potěšilo, že i po získání nemovitosti zůstala nápomocná a pomohla mi vyřešit znalecký posudek z důvodu daně z nabytí nemovitosti. Za celou rodinu moc děkuji, jste nejlepší, jen tak dál :-):-):-)

Jan J.

KUPUJÍCÍ BYTU V KOLÍNĚ, UL. MÍRU

Dobrý večer paní Zelenková, děkuji za hezký mail. Naopak - to já Vám musím ještě jednou poděkovat za Vaši vstřícnost, ochotu a lidsky přístup - vím, že to s námi nebylo především zpočátku úplně jednoduché...Vůbec mě nenapadá v čem byste se případně mohla ještě nějak zdokonalit, protože jste byla velmi ochotná, milá a vždy jste se nám snažila se vším pomoci. Asi je to trochu nestandardní, ale kdybyste chtěla a měla někdy chvilinku, ráda bych Vám ukázala, jak se nám podařilo byt krásně zrekonstruovat…stejně tak se chtějí přijít podívat i bratři Dlubalovi. O dani vím - zrovna zítra se chystám přiznání vyplňovat…I Vám v roce 2020 přejeme jen to nej…

Zikudová

KUPUJÍCÍ BYTU V KOLÍNĚ, UL. FUNKEHO

Dobrý večer, děkuji za informace a vůbec za vše. Byli jsme s vašimi službami velmi spokojeni. Přeji vám vše dobré a ať se vám daří.

S pozdravem Sandra Šturmová

PRODÁVAJÍCÍ BYTU KOLÍN, UL. NA MAGISTRÁLE

Dobrý den Maruška, My sme boli velmi spokojný s Vašou prácou, prístupom a jednaním. Sme velmi radi, že sme Vás spoznali, ste úžasná žena. Ďakujeme velmi pekne za všetko, čo ste po celú dobu pre nás robila a za pomoc so všetkým. Prajeme Vám vela dalších úspešných predajov. Dúfame, že sa ešte do konca roku stihnete u nás staviť.

Silvia Kegliová

PRODÁVAJÍCÍ BYTU KOLÍN, UL. MÍRU

Krásný podvečer Maruško, já Vám moc a moc děkuji za vynikající práci, kterou jste podala ohledně prodeje našeho bytu. Jsem rád, že i když nemám žádné zkušenosti s realitní kanceláří, jsem vybral tu vaši a přímo Vás, jste velmi šikovná dáma a moc dobře se nám s Vámi spolupracovalo. Přeji Vám i celému kolektivu hodně krásných dní a hodně milých klientů. Pozdravujte paní advokátku a budu se těšit brzy na viděnou.

Bohouš Dlubal

KUPUJÍCÍ RODINNÉHO DOMU VE SVOJŠICÍCH

Maruška Zelenková je perfektní makléřka, se kterou se perfektně spolupracuje. Se vším poradí, pomůže a hlavně vyřeší. Chová se k lidem jako kamarádka. Vřele ji doporučím i mým známým.

Jana Denková

PRODÁVAJÍCÍ DOMU VE STARÉM KOLÍNĚ

Přeji krásný, pohodový a nikým nepokažený den 🌹☺.Maruško…jsem moc ráda, že při prodeji nemovitosti, kterou mě pověřila moje mamina, jsem oslovila právě Vás. Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý výkon při prodeji nemovitosti „Starý Kolín“ a za spoustu energie, co jste nám během prodeje předávala. Jste milá, vstřícná...prostě človíček se srdcem na pravém místě. Hlavně je vidět, že své práci rozumíte a že ji děláte s láskou a dokážete ji dovést do samého konce s úsměvem na tváři. Dokážete možné i nemožné a překážky pro Vás nejsou problém. Kdybych náhodou zase někdy něco potřebovala ohledně prodeje, koupi, nájmu, pronájmu...tak se rozhodně obrátím na Vás 👍 ☺. Maruško, ještě jednou děkuji a přeji do budoucna ještě mnoho takových úspěchů. Těším se na další spolupráci 🌹

Monika Pozdníková

PRODÁVAJÍCÍ DOMU VE SVOJŠICÍCH A KUPUJÍCÍ DOMU V KOLÍNĚ

Ráda bych poděkovala paní Marušce Zelenkové, za velmi rychlý prodej a zároveň koupi domu, kde postupovala naprosto profesionálně a navíc velmi přátelsky, vše vysvětlila, zajistila a neztrácela svou stále výbornou náladu :-) Maruško, moc děkuji, jsi prostě jednička :-)

Ludmila Klapalová

PRODÁVAJÍCÍ DOMU - KOLÍN V

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat paní Zelenkové za profesionální přístup při prodeji mého rodinného domu, který dokázala dost rychle a bez problému prodat a se vším pomoci a poradit, ale taky za její lidský přístup. Už hodně dlouho sem se nesetkala s tak milým a přitom profesionálním člověkem. Maruško ještě jednou Vám moc děkuji. Vím, že to bylo trochu složitější díky mým požadavkům, ale vy jste je zvládla suprově a jsem Vám moc vděčná. Vy byste krom realitní makléřky měla dělat psychologa, hodně jste mě i psychicky podržela. Ve svém oboru jste jednička. Vřele Vás budu všude doporučovat.

Čuříková Monika

PRODÁVAJÍCÍ DOMU - KOLÍN V

Ještě jednou děkuji za prodej domů. Mám vás rád a všem vás budu doporučovat

V. Č.

PRODÁVAJÍCÍ POZEMKU VE STŘÍBRNÉ SKALICI

Vážení, ráda bych napsala kladné hodnocení na spolupráci s realitní makléřkou Marií Zelenkovou. Maruška je naprostý profesionál, milá, ochotná, příjemná, vždy nám vyšla vstříc, má pozitivní přístup. Spolupráce s námi nebyla jednoduchá, náš pozemek ve Stříbrné Skalici byl problémový, nedořešena přístupová komunikace, bojkot ze strany úřednice stavebního úřadu ve spádové oblasti, která svým nevhodným chováním odradila nejednoho zájemce a neměla se k součinnosti. Paní Zelenková se však nevzdala, pátrala, zjišťovala, zařizovala, jezdila… Musím opravdu použít lidový výraz "klobouk dolů". Potíže pak nastaly i s kupujícími a jejich hypotečním úvěrem, ale paní Maruška to nevzdala a skutečně jako zakousnutý buldok dotáhla vše do zdárného konce ke spokojenosti všech zúčastněných. Marušku bych všem klientům vřele doporučila, na stupnici 0-10 bych rozhodně volila desítku! Děkujeme nejen za úspěšně dokončený prodej, ale především právě za těch několik měsíců trpělivosti, ochoty, úsměvů a víry ve šťastný konec. S pozdravem a přáním příjemných letních dnů,.

Michaela Kučerová

PRODÁVAJÍCÍ BYTU - KOLÍN 5

Dobrý den paní Zelenková, moc vám děkujeme za profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Vy jste velmi příjemná, ochotná a my jsme velmi spokojeni. Doufáme, že ještě máme šanci někdy s vámi spolupracovat. Jestli někdo z naších kamarádů potřebuje realitní službu, určitě k vám doporučuji. Ještě jednou vám děkujeme. Přejeme vám s rodinou hodně zdraví a úspěchů.

Son Pham s rodinou

PRODÁVAJÍCÍ POZEMKŮ V KUTNÉ HOŘE

Chci moc poděkovat Marušce Zelenkové za lidský a profesionální přístup při prodeji pozemků. Ještě jednou díky Maruško.

L. Černý

KUPUJÍCÍ POZEMKŮ V KUTNÉ HOŘE

Dobrý den paní Zelenková, děkujeme Vám za informaci o přepisu a rovněž za hladký průběh a spolupráci. Zároveň přejeme hodně spokojených klientů do budoucna.

Jana a Petr Liškovi

KUPUJÍCÍ POZEMKU VE STŘÍBRNÉ SKALICI

Chtěli bychom s manželem poděkovat paní M. Zelenkové, při koupi pozemku jsme byli s její prací maximálně spokojení, i když to s námi bylo složitější, tak ona to dotáhla do konce, jezdila s námi x km, už ani nevím kolikrát. Takže maximální spokojenost a můžeme jedině doporučit.

Veronika Romaňuka

PRODÁVAJÍCÍ RODINNÉHO DOMU V HRADENÍNĚ

Paní Zelenková, poděkování patří především Vám za profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Doufáte správně. Jsme velice spokojeni s Vaším přístupem a realizací prodeje našeho domku. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a mnoho takto profesionálně zvládnutých obchodních zakázek.

To Vám přeji já a moje žena. JČ.

KUPUJÍCÍ RODINNÉHO DOMU V UHLÍŘSKÝCH JANOVICÍCH

Dobrý den paní Zelenková, děkuji za zaslané podklady. Přejeme Vám rovněž vše nejlepší do nového roku, pevné zdraví a spoustu úspěchů ve vašem realitním businessu. Pokud budeme vědět, že nějaký náš známý se zajímá o reality u vás v regionu, určitě vás rádi doporučíme, protože jsme přesvědčeni, že svoji práci děláte skvěle.

Mějte se krásně, Jan Hušek s rodinou

KUPUJÍCÍ CHATY V NESPEKÁCH

Dobrý den, paní Zelenková, moc děkujeme za Váš čas a vstřícnost při koupi chaty v Nespekách. Přejeme Vám moc úspěchů v práci i osobním životě a hlavně zdraví vám i vašim blízkým do Nového roku 2019 :-)

Mějte se krásně s pozdravem Jirka a Renáta

PRODÁVAJÍCÍ POZEMKU OŠKOBRH

Dobrý večer vážená paní Zelenková, potvrzuji příjem financí na účet :):):).Děkuji za perfektní práci a budu čekat až se ozvete a zajdeme na slíbenou kávičku a něco na zub... Přeji Vám pokud možno klidný předvánoční čas.

S pozdravem Miroslava Bulíčková

KUPUJÍCÍ BYTU V NYMBURCE

Dobrý den, jsem úplně naprosto spokojen, nic bych nelepšil, profesionalita, přístup, vstřícnost, super.

Braunstein

PRODÁVAJÍCÍ POZEMKU V KOLÍNĚ

Byla jsem spokojená naprosto. Všude vás chválím. Jste skvělá, vstřícná, milá a vtipná, což se dohromady moc nevidí. Moc ráda jsem vás poznala. Ať se vám daří doma i v práci.

Zittová

KUPUJÍCÍ BYTU VE STRUHAŘOVĚ

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat makléřce paní Marušce Zelenkové, která odvedla výbornou práci. Provedla nás celým prodejem a nákupem nemovitosti bez jakéhokoliv zádrhelu, případné dotazy řešila vždy s úsměvem a byla připravena jednat i ve svém volném čase. Děkujeme moc.

Magdalena Vondráčková a Martin Hájek

KUPUJÍCÍ RODINNÉHO DOMU V ČESTÍNĚ

Dobrý den, moc vás zdravíme a děkujeme za velmi příjemnou spolupráci a v neposlední řadě za vaší trpělivost. Jsme velice rádi, že se nám společně podařilo vše dotáhnout do zdárného konce. Ještě jednou vám děkujeme za vše, a když náhodou budete mít cestu kolem, neváhejte a zastavte se u nás na kávu a zákusek ;-).Přejeme vám krásný zbytek léta a mnoho úspěšně prodaných domů.

Přejeme vám hezký večer, Grundzová a Marhan

KUPUJÍCÍ RODINNÉHO DOMU CHOTOUCHOV

Rádi bychom poděkovali Marušce Zelenkové za perfektní přístup a celkový průběh obchodu. Vždy byla pro nás k dispozici, když jsme potřebovali radu nebo jakékoliv informace. Její velice lidský přístup a neustálý úsměv na tváři nám pomohl ve chvílích, kdy obchod nešel úplně hladce. Jsme velice rádi, že jsme měli možnost spolupracovat právě s Maruškou a i přesto, že náš obchod skončil, zůstáváme i nadále v kontaktu. Každému vřele doporučujeme!

Pavlína Barešová a Tomáš Pniáček

PRODEJ BYTU - KOLÍN, VELTRUBSKÁ

Dobrý den Maruško, Maruško Vy jste prostě jednička. Máte velmi příjemný a profesionální přístup ke klientovi a jeho požadavkům. Jste hrozně moc pilná a iniciativní. Dokážete možné i nemožné. Jste prostě realitní makléřka na svém místě. Ještě jednou za vše děkuji a doufám, že přijde chvíle, kdy se potkáme. Vidím to spíš až po prázdninách. Vše nej a kdybychom se neviděly, přeji hezkou dovolenou a mnoho dalších úspěchů.

Děkuji Břinčilová Dana

PRODÁVAJÍCÍ BYTU KOLÍN 5 - VELTRUBSKÁ

Dobrý den, Maruško, já vám moc děkuji za vaši spolupráci, která byla velice profesionální. Jste milá, příjemná a dokázala jste nám dobře poradit. Určitě kdybych zase něco potřebovala, tak se na vás obrátím. Ještě jednou moc děkuji.

Ježková

KUPUJÍCÍ BYTU KOLÍN 5 - VELTRUBSKÁ

Dobrý den, tak za mne určitě pár vřelých slov. Dělejte to jako doposud s láskou a chutí, to opravdu stačí. Pro mne to byl nezapomenutelný zážitek, že vše jde i bez nějakých průtahů a tahanic. Určitě na tom měly podíl i prodávající dámy, že umožnily tatínkovi se přestěhovat ještě před zaplacením ceny bytu. Jinak moc děkuji za všechny rady a možnosti v jakoukoliv hodinu a den. To bylo prostě skvělé.

Irena Luptovská

BYT KOLÍN 5 - PRONÁJEM

Moc děkujeme Marušce Zelenkové při pronájmu bytu. Byla vstřícná, milá a lidská. Snažila se vše domluvit ke spokojenosti nás i nájemníků. Palec nahoru!

Tomáš Vodička

PRODÁVAJÍCÍ RD HVOZDNICE - PRAHA ZÁPAD

Super výkon realitní makléřky Marie Zelenkové - ERA GARANCIA při prodeji domku by si zasloužil mnoho hvězdiček…Má v sobě mnohem více, než jen obchodního ducha. Je empatická, milá, své práci velmi dobře rozumí. Patří jí velké poděkování. Dovést prodej domku (10 let neobývaný), který vlastní 9 spolumajitelů, bydlících po celé republice, byla opravdu výzva! Ještě jednou velký dík. Všem budoucím zájemcům o realitní služby tuto makléřku vřele doporučujeme.

Karel Chroust a Jana Chroustová

PRODÁVAJÍCÍ NEMOVITOSTÍ V KOLÍNĚ

Dobrý den. Koncem léta jsme se rozhodli kupovat dům. Potřebovali jsme ale prodat tři nemovitosti. Dostali jsme odkaz na vaši kancelář a to konkrétně na Marušku Zelenkovou. Marušku jsme do té doby vůbec neznali. Spolupracovat s ní bylo pro nás velké potěšení. Všechny tři nemovitosti byly velmi rychle prodány vlivem jejího profesionálního, lidského a laskavého přístupu. Stále s námi byla ve styku a podávala nám informace. Děkujeme Marušce Zelenkové, byla světová.

Vomáčka a Procházková

PRODÁVAJÍCÍ CHATY VE VLASTĚJOVICÍCH

Ahoj Maruško moc ti dík za vše, moc jsi mi pomohla.

Zdena Zrůstová

PRODÁVAJÍCÍ BYTU CHVALETICE, KUPUJÍCÍ BYTU LHOTA

Dobrý den. Děkujeme za skvělou práci. Těšilo nás moc. Přejeme vám, aby vás vaše práce i nadále bavila!!! Mějte se krásně.

Kovtun, Tomilin

KUPUJÍCÍ GARÁŽE V KOLÍNĚ, ZÁLABÍ

Dobrý den, děkuji a samozřejmě taky musím ocenit Váš na jednu stranu profesionální přístup, ale na druhé i ten přirozeně lidský, který celý obchod velice příjemně okořenil. Přeji proto mnoho dalších úspěchů v životě a hlavně prodejů, abyste se nadále realitní kanceláři vyplácela a ona z Vás nechtěla udělat nezaměstnanou - byla by Vás opravdu škoda...:-D Mějte se a třeba někdy na shledanou,

Zbyněk Dolanský

KUPUJÍCÍ BYTU VE CHVALETICÍCH

Moc děkujeme za Vaši podporu při celé koupi bytu. Vážíme si Vaší pomoci a do budoucna s Vámi počítáme, rádi Vás budeme doporučovat dalším známým, kteří shání nebo prodávají nemovitosti.

Hezký den Netíkovi

ZÁJEMCE - RD PRAHA

Vážená paní Zelenková, moc a moc Vám děkuji za zaslané informace k domu v Dolních Chabrech. Za plánky a fotografie. Vše jste mi vysvětlovala s ochotou, i když byl již pátek pozdní odpoledne. Velmi si toho vážím. Povídalo se mi s Vámi tak příjemně, jako bych Vás již znala. A tak se nedivím, že máte tolik ocenění za práci, která Vás jistě baví. Gratuluji. A ten prezentační klip je také moc hezký. Tak trochu jsem doufala, že by to mohlo vyjít, ale nevyšlo. Manžel nechce tuto lokalitu. A tak se prosím na nás nezlobte. Milá paní Zelenková, přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci, také pevné zdraví a štěstí. A stálý úsměv na tváři, který Vám moc sluší. Hezký začátek pracovního týdne a s přátelským pozdravem

Marie Žáková

PRODÁVAJÍCÍ RD SYNEČ

Vážená paní Maruško, ještě jednou Vám moc děkujeme za to, jak velké úsilí jste vyvinula, aby se vše při prodeji našeho domu v Synči dobře dotáhlo do zdárného konce. Finance dnes v pořádku došly na náš účet. Přejeme Vám hodně pracovních úspěchů a krásnou rodinnou pohodu. Mějte se moc hezky a kdykoliv Vás rádi uvidíme a přivítáme u nás doma.

Alena a Pavel Zábrodských

PRODÁVAJÍCÍ RD KRUPÁ-SYNEČ

Naše nejdražší paní Zelenková, není slov na vyjádření našich díků, aniž by to neznělo jako fráze! Byla jste jediná, kdo se chopil té naší svízelné situace a dořešil ji dokonce. Jsme Vám nesmírně vděčné a vzpomínat budeme jenom v dobrém. Ještě jednou Vám moc a moc děkujeme.

Zdraví Kábeleová

PRODÁVAJÍCÍ ZAHRÁDEK U VODÁRNY

Milá paní Zelenková, děkujeme za Vaši pomoc při řešení pozůstalosti po naší mamince. Děkujeme za vaši ochotu, laskavý a vstřícný přístup. Určitě Vás doporučím, kdyby se mne někdo ptal.

Miriam Bartošová

KUPUJÍCÍ BYTU V PŘIŠIMASECH

Dobrý den, paní Zelenková, když už jsem se musel dobrovolně zadlužit, jsem rád, že jste mi k tomu pomohla právě Vy. Dle Vašeho přístupu je jasné, že to děláte čistě pro radost. Ale zasloužila byste i dostat zaplaceno. Mějte se fajn.

Karel H.

KUPUJÍCÍ POZEMKU V TUCHORAZI

Dobrý den Maruško, děkuji za proaktivní přístup ve věci koupě pozemku. Důležitá pro mě byla otevřená komunikace, průběžná informovanost a velice milé jednání!!:))

S pozdravem Zuzana Červinková

PRODÁVAJÍCÍ BYTU V TÝNCI NAD LABEM

Dobry den, spolupráce s vámi byla jako ve snu. Vše zařízené rychle a bez zbytečných řečí. Vždy s úsměvem ani náznak toho, že nám něco dlouho trvá. Jste mimořádný člověk na svém místě, je vidět, že vás ta práce baví. Budeme se vždy těšit na shledání s vámi. Jestli je to vše a nic od nás nepotřebujete, tak velmi děkujeme za vše. Přejeme vám jen příjemné zákazníky a hodně zdraví a spokojenosti.

S pozdravem Brunclíkovi

KUPUJÍCÍ POZEMKŮ U VODÁRNY

Chtěl bych tímto poděkovat za spolupráci paní Marušce Zelenkové, která měla na starost prodej zahrádek v Kolíně. Její profesionální přístup by mohl být vzorem pro některé ostatní makléře. Tímto také chválím realitní kancelář ERA GARANCIA Kolín.

D. Adámek

KUPUJÍCÍ RD V KOLÍNĚ V. - NA VINICI

Dobrý den Maruško, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši skvělou práci při zprostředkování koupě domu. Velice oceňuji Váš profesionální přístup a přesto milé a přátelské jednání. I přes všechny problémy co nastaly, jsme vše společně zvládli k naší veliké spokojenosti (a doufám, že ke spokojenosti všech stran). Z těchto důvodů bychom Vás rádi doporučili známým i blízkým. Ještě jednou děkujeme a bylo nám radostí Vás poznat a jednat s Vámi. Hezký den a těšíme se na brzkou shledanou

Veselý

PRODÁVAJÍCÍ BYTU MLADÁ BOLESLAV

Dobrý den Maruško, děkujeme Vám za pomoc při prodeji bytu. Byla jste nejen milá a příjemná ale i ochotná. Dobře se nám s Vámi jednalo a chtěli bychom zdůraznit Váš profesionální přístup ke klientovi. Vždy jste dokázala dobře poradit v různých záležitostech při prodeji. Setkání s Vámi bylo vždy příjemné a vaše rady užitečné. Právem Vám náleží ocenění "makléř měsíce " a doufáme, že jej získáte opět. Určitě bychom Vás každému zájemci doporučili. Doufáme, že se uvidíme a přijmete naše pozvání.

Ještě jednou Vám děkujeme Žemličkovi a Martincovi

KUPUJÍCÍ BYTU V KOLÍNĚ 5 ULICE CHELČICKÉHO

Dobrý den, S vaší pomocí jsme spokojení. Transakce měla nad očekávání rychlý průběh, i s ohledem na fakt, že majitelka žije v Anglii. Vše dopadlo dobře a z výsledku se snad mohou radovat úplně všichni zúčastnění, ne jen my. První prohlídka a seznámení s bytem bylo poněkud narychlo a v časovém presu, což nám neposkytlo mnoho pohodlí ke zhodnocení nabídky, ale za to si částečně můžeme sami, když jsme se na místo chtěli dostat co nejrychleji před ostatními zájemci, protože byt se nám velmi líbil (a líbí). Jinak velmi oceňujeme rychlost komunikace s vámi. Jinak jsme moc rádi za ochotné rady a provedení celým převodním procesem. Vše dopadlo moc dobře.

S pozdravem Šafránkovi

PRONÁJEM BYT MB

Dobrý den, také děkuji za rychlé vyřízení a vstřícný přístup. Až se rozhodneme byt prodat, určitě se ozveme Vám Ať se Vám daří.

PRODEJ RD NEBOVIDY

Myslím, že můžu mluvit za nás oba a říci, ze jsme vám vděční za spolupráci a pomoc s vyřizováním koupě domu a všech náležitostí. Sami bychom v lecčem tápali. Jsme rádi, že se vše podařilo bez potíží a že bydlíme, kde bydlíme. Žádné připomínky nemáme, rádi vás doporučíme našim známým.

Petra a Tomáš Pechovi

RADA OHLEDNĚ PODKLADŮ K NEMOVITOSTI

Touto cestou bych chtěla poděkovat za perfektní spolupráci a profesionální přístup, včera rada a dnes je dílo perfektně dokončeno. Celé, já mám vše tak jak jsem potřebovala v pořádku. Je škoda, že takových lidí není mezi námi více, hned by byl svět krásnější. Maruško moc děkuji za vše.

M. Neitzelová Žoldošová

PRODEJ RD DOUBRAVČICE

Nejlepší makléřka je Maruška Zelenková 👍☺! Umí prodat svou upřímnou duši a přátelským přístupem k lidem. Naprostá ochota z její strany a z naší 100% důvěra. Vřele doporučujeme 👍☺👍

P. Racková

PRONÁJEM BYTU V RD KOLÍN NA PETŘÍNĚ

Dobrý den Maruško, já jsem byla absolutně spokojená s Vaší prací a profesionálním přístupem. Jste milá a příjemná, budu ráda, když mě navštívíte. Mějte se krásně. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci.

S pozdravem P. Josífková

KOUPĚ POZEMKU V SENDRAŽICÍCH

Dobrý den paní Zelenková, moc Vám děkuji za úžasnou spolupráci. Já byla s vámi nadprůměrně spokojená a všude kde budu moci, tak vás budu rozhodně chválit. Moc Vám děkuji za skvělý přístup, i když to nebylo jednoduché a rychlé. Spolupráce s Vámi byla naprosto perfektní. Moc Vám děkuji za vše a snad se ještě někdy uvidíme. Pokud budu mít známého, rozhodně doporučím vás. Děkuji a přeji krásný den.

Martina Štrupová

PRODEJ RD A ZAHRADY V PEČKÁCH

Dobrý den, paní Maruško, moc děkujeme za obojí. Moc dobře se nám s Vámi prodávalo. Všude Vás chválíme a zdůrazňujeme, jak skvěle jste se o nás starala. Takhle si představujeme opravdového profesionála ve svém oboru. Moc Vám děkujeme a jsme rádi, že jsme Vás v našem životě potkali. Jste obohacením našich pozitivních zážitků. Ocenění "makléř měsíce" nám připadá pro Vás málo. Strávili jsme společně prakticky 4 měsíce (prodej dvou nemovitostí) a bylo to setkávání celou dobu velmi příjemné a lidské, takže určitě Vám náleží titul alespoň Makléř roku (nebo ekvivalentní, který u Vás používáte).Přejeme Vám hodně spokojených klientů, hodně úspěchů v práci, ale nejvíc radostí a štěstí ať si užíváte ve Vaší sympatické rodině. Mějte se dobře, určitě se ještě ozveme, až pojedeme do blízkosti Kolína a už teď se těšíme na Váš milý úsměv.

Vaši Eva a Zdeněk Pletichovi

KONZULTACE V OBLASTI REALIT

Paní Zelenková, byli jsme velmi spokojeni, tak jsme vás doporučili. Mějte se krásně.

Vodičkovi

PRODEJ BYTU 2+KK, KOLÍN II

Dobrý den paní Zelenková, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala jménem rodičů, za profesionální přístup při prodeji bytu. Vše proběhlo velmi rychle, o všech jsme byli včas informováni a všechny termíny byly dodrženy. Jsme maximálně spokojeni. Vaše služby budeme určitě doporučovat našim známým. Mějte se hezky a ještě jednou moc děkujeme.

S pozdravem Brož.

PRODEJ POZEMKŮ JÍVKA

Milá Maruško, pokud jde o mne, musím ocenit pracovitost, spolehlivost a hlavně zájem o zákazníka.

Děkuji Karel Kl.

PRODEJ POZEMKŮ V UHLÍŘSKÉ LHOTĚ

Milá paní Zelenková, chtěli bychom vám tímto krátkým dopisem poděkovat za ochotu a velmi vstřícné chování při prodeji našeho pozemku. V dnešní době je veliké štěstí potkat takového člověka jako jste vy. My s manželem vůbec nerozumíme takovým věcem a vy jste byla vždy ochotná poradit a dokonce jste nám ušetřila i dvě cesty do Kolína a sama nám to na Finančním úřadě zařídila. Moc si toho vážíme a přejeme vám hodně zdraví a úspěchů v práci a hodně spokojených klientů, jako jsme byli my.

Hana a Dobroslav Vos.

REAKCE ZÁJEMKYNĚ O KOUPI CHATY

Děkuji, jste opravdu moc milá a ochotná, to se jen tak dnes nevidí.

Zdraví Kaiserová

PRODEJ ORNÉ PŮDY, UHLÍŘSKÁ LHOTA

Dobrý den, paní Zelenková, moc Vám děkuji za spolupráci, byla jsem s Vámi moc spokojená. Jsem ráda, že jsem Vás poznala a přeji Vám i celé Vaší rodině klidné prožití Vánoc a vše nejlepší do Nového roku.

S pozdravem Jana Šv.

PRONÁJEM BYTU 3+1 KOLÍN

Dobrý den, byl jsem velmi spokojený a pokud budu mít možnost, tak Vás určitě rád doporučím nebo využiji v budoucnosti Vašich služeb. Takto bych si představoval servis. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem, Brdíčko

PRODEJ BYTU 4+1 V KRAKOVANECH

Vážená paní Zelenková. Chceme vám alespoň touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje našeho bytu v Krakovanech. Oslovili jsme několik subjektů na prodej bytu ale až vaše kancelář a hlavně musím vyzdvihnout váš velmi profesionální a také lidský přístup, vedl ke konečnému prodeji. Všechny záležitosti spojené s tímto prodejem nám byly z vaší strany vysvětleny tak, že vše probíhalo rychle a díky vám i bez zbytečných průtahů. Ještě jednou, díky za vše.

A. a M. Zav.

KOUPĚ BYTU 4+1 V KRAKOVANECH

Milá paní Zelenková, děkuji za skvělé služby, profesionální přístup a velmi příjemné a vstřícné jednání. Jsem ráda, že vše proběhlo bez komplikací a nyní mohu realizovat své představy. Doufám, že se mi brzy vše podaří dokončit a velice ráda Vás přivítám na prohlídce a také na milé popovídání. Ještě chvíli mi práce na zvelebení bytu zabere, ale určitě se ozvu. Přeji krásný podzim a mnoho úspěšných a bezproblémových obchodů.

Zdraví Vás I. Pl.

PRODEJ DOMU V LIBICI NAD CIDLINOU

Děkuji za spolupráci.

Lukáš Říha

KOUPĚ DOMU V LIBICE NAD CIDLINOU

Milá, příjemná, ochotná, spolehlivá...Výborná spolupráce ve všech ohledech...Profesionální přístup...Neuvědomuji si nic, co bych mohl vytknout... Bylo mi ctí!

Šulc

PRODEJ ZAHRADY SENDRAŽICE

Milá Maruško, děkujeme za pomoc při prodeji zahrady a bereme vás už jako člena naší rodiny.

Novotní

NÁKUP RODINNÉHO DOMU KŘEČHOŘ

Paní Zelenková, chci vám touto cestou moc a moc poděkovat. Věřte, že nebýt vás, tak jsme od koupě domku odstoupili. Jste milá, ochotná, komunikativní a hlavně profesionální. Ještě jednou moc děkujeme za pomoc a pokud v budoucnu budeme potřebovat, určitě se na vás obrátím a doporučím vás i svým známým. Přeji, ať se vám daří.

S pozdravem Malíková Křečhoř

PRODEJ ORNÉ PŮDY VELKÝ OSEK

Chtěla bych poděkovat paní Marušce Zelenkové za velmi vstřícný a erudovaný přístup k prodeji pozemků, který se uskutečnil přes vaši realitní kancelář. Byla vždy velmi ochotná, jednala se znalostí dané problematiky a uskutečnila prodej pozemků k naší plné spokojenosti. Navíc jsme velmi rádi, že se nemusíme dále starat o další administrativu na úřadech, která je s prodejem spojená. Rádi paní Zelenkovou, jako zástupkyni Vaší realitní kanceláře, doporučíme všem známým, kteří by chtěli řešit obdobný problém.

Klapalovi

NÁKUP ZAHRADY SENDRAŽICE

Paní Zelenková, děkujeme za zprávu. S Vaší spoluprací jsme byli spokojení, ale to asi víte. Se vším jste nám vyšla vstříc, cokoliv bylo potřeba, tak jste nám dovysvětlila, ukázala. Ještě jednou díky a věříme, že to opékání v létě dopadne!

Eva M.

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Maruška Zelenková)

ERA - Reality | Podkladové foto PRAHA STRAŠNICE – BYT 2kk
 • Aktivní
 • Dispozice: 2+kk

PRAHA STRAŠNICE – BYT 2kk

4 500 000 CZK

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto PRAHA VINOHRADY – BYT 2KK
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+kk

PRAHA VINOHRADY – BYT 2KK

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN VELKÝ OSEK – PRVOREPUBLIKOVÁ VILA se zahradou
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 6+1

KOLÍN VELKÝ OSEK – PRVOREPUBLIKOVÁ VILA se zahradou

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN Pronájem obchodu
 • Zrealizováno

KOLÍN Pronájem obchodu

ERA - Reality | Podkladové foto MŠENO NAD NISOU – BYT 2+1 prostorný
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+1

MŠENO NAD NISOU – BYT 2+1 prostorný

ERA - Reality | Podkladové foto RADIM – RD se zahradou
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

RADIM – RD se zahradou

ERA - Reality | Podkladové foto DOBŘICHOVICE – CHATA
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+1

DOBŘICHOVICE – CHATA

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN BYT 2kk
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+kk

KOLÍN BYT 2kk

ERA - Reality | Podkladové foto ÚVALY BYT 1KK K PRONÁJMU s balkonem
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 1+kk

ÚVALY BYT 1KK K PRONÁJMU s balkonem

ERA - Reality | Podkladové foto KOLÍN U CIHELNY GARÁŽ
 • Zrealizováno

KOLÍN U CIHELNY GARÁŽ

ERA - Reality | Podkladové foto BENECKO HORNÍ ŠTĚPANICE-2 v 1
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 7+1

BENECKO HORNÍ ŠTĚPANICE-2 v 1

ERA - Reality | Podkladové foto TÝNEC NAD LABEM – RD u Labe
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+1

TÝNEC NAD LABEM – RD u Labe