Načítání...
MENU
Makléř
 • Kožuch Martin Majitel kanceláře
 • Napište zprávu: martin.kozuch@era-reality.cz
 • Mobil: +420 723 684 886
 • Kancelář: ERA Fair
 • facebook: Přejít na facebook
 • O MNĚ

  Realitní kancelář ERA FAIR jsem v roce 2016 založil s cílem vrátit makléřskou profesi na profesionální úroveň a poskytnout tak všem klientům možnost seriózních, férových a komplexních služeb v maximální kvalitě za přiměřené finance.
  Chtěl jsem tak zúročit své více než 20leté zkušenosti z oblasti obchodu a služeb. Za tímto účelem jsem se spojil s celosvětovou sítí realitních kanceláří ERA Reality.
  Moje jednání i přístup jsou vždy založeny na úctě a respektu.
  Mým hlavním cílem je spokojený klient, který se k nám bude s důvěrou vracet i v budoucnu a doporučí naši společnost své rodině, přátelům a známým.

Reference

Realitní kancelář ERA Fair, konkrétně pan Martin Kožuch mi zprostředkovával prodej mého staršího rodinného domku v Dolním Sklenově. Spolupráce byla perfektní. Nemám ani jednu výtku – jsem maximálně spokojená. Vzhledem k tomu, že se obchod uskutečňoval na dálku, kdy komunikace probíhala výhradně přes telefonní hovory a e-maily jsem byla velice pozitivně překvapena jak pan Kožuch dokáže rychle a obratně vyřizovat mé hovory a požadavky. Vstřícnost, spolehlivost, rychlost, urgentnost a komunikativnost jsou velmi přidanou hodnotou. Moje nemovitost se díky jeho zkušenostem a hlavně přístupu prodala velmi rychle za slušnou cenu. Skutečně mi zařídil vše, co slíbil, obchod dokončil přepisem energií a předávacím protokolem. Tuto kancelář mohu jen doporučit. Ještě jednou děkuji za vaše služby a spolupráci.

J. Kurečková

Dobrý den, pan Kožuch se nám staral o prodej staršího domu ve Vratimově. Touto cestou bychom mu chtěli velice poděkovat za jeho neskutečnou vstřícnost, píli a profesionalitu, kterou do celého prodeje vložil. Vždy, když se vyskytl jakýkoli problém, obratem ho vyřešil. Je to člověk na pravém místě, kterých v tomto oboru moc není. Možná se ještě při nějaké koupi či prodeji nemovitosti setkáme.

Libor Pobuda s rodinou

Byl jsem velmi spokojen s osobním přístupem a snahou vyhovět i v ne zcela standartním čase, při vyhledávání pronájmu nemovitosti.

Roman Staněk

Od prvního kontaktu pozitivní přístup od p. Kožucha. Po několika zkušenostech s realitními makléři, konečně někdo opravdový. Velice si vážíme přístupu a péče p. Kožucha od prvního okamžiku až po nekonečnou koupi a servisu v celkovém jednání. Jeho profesionalitu a lidský přistup oceňuju. I to, že při všem nám byl velice nápomocný a ochotný a celkově nám to usnadnilo projít velice náročným procesem a to hodnotím jako velké pozitivum. Za celou dobu jednání s p. Kožuchem se mi nestalo nic negativního. Tímto děkuji za spolupráci.“

rodina Mráčkova

„Dobrý den, chci touto cestou poděkovat realitní kanceláři ERA - reality, jmenovitě panu Martinu Kožuchovi, za výbornou spolupráci při prodeji mého bytu. Od první prohlídky, přes zajištění všech služeb spojených s prodejem, proběhlo vše perfektně. Profesionální přístup a velmi slušné a vstřícné jednání se všemi zúčastněnými stranami. Doporučuji a ještě jednou děkuji Mičkalová“.

Šárka Mičkalová

Dobrý den, pane Kožuchu, chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování koupě garáže a všechny služby s tím spojené. Jsme moc spokojení a pokud bychom kupovali nebo prodávali nějakou další nemovitost, s důvěrou se na Vás rádi obrátíme. Přeju mnoho pracovní úspěchů a hezký den :)

Helena Kempná

Dobrý den pane Martine, do roka a do dne :=), se prodala moje nemovitost, která byla před Vámi nabízená jinou realitní společností 3 roky. S Vaším profesionálním přístupem i týmem jsem byla spokojená po celou dobu. Příprava nemovitosti k prodeji i s průběhem prodeje nemovitosti, který jsme úspěšně dotáhli do konce. Poděkování patří i ostatním členům týmu, kteří se na prodeji podíleli. V případě potřeby se ráda na vaší realitní společnost, pokud budu potřebovat obrátím a doporučím vás dalším případným zájemcům.

Jaroslava Cechlová

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Martin Kožuch)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto Prodej bytu 1+1, Nový Jičín
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 1+1

Prodej bytu 1+1, Nový Jičín

1 250 000 CZK
ERA - Reality | Podkladové foto Prodej bytu 3+1, 80 m2, os. vl., Ostrava – Bělský Les
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

Prodej bytu 3+1, 80 m2, os. vl., Ostrava – Bělský Les

2 195 000 CZK