Načítání...
MENU
Makléř
 • Hoppová Hencová Milada Realitní makléřka
 • Napište zprávu: milada.hoppova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 731 772 477
 • Kancelář: ERA Apalucha
 • O MNĚ

  Jmenuji se Milada Hoppová Hencová a jsem realitní makléřkou ve společnosti Era Solution v Kostelci nad Černými lesy.

  Mým největším koníčkem je práce s lidmi. 7 let jsem pracovala ve firmě se stavebním materiálem, takže ke stavebnictví a realitám mám velmi blízko. V minulých letech jsem se aktivně podílela na prodeji několika nemovitostí a tato činnost mě natolik zaujala, že jsem se rozhodla věnovat se jí profesionálně. Setkala jsem se s množstvím problémů, proto jsem velice ráda, že Vám mohu nabídnout svůj osobní lidský pohled v kombinaci s právním zázemím velké stabilní sítě ERA Reality, která celosvětově funguje již od roku 1971.
  Zakládám si vždy na individuálním přístupu, Vaše přání a požadavky jsou pro mě velice důležité. Důvěra je základem úspěšné spolupráce a dobrý základ budování dlouhodobých vztahů s klienty.
  V dnešní době si každý člověk přeje, aby veškeré jeho záležitosti šly tak, jak nejlépe mohou. Budu velice ráda, když mi dovolíte Vám pomoci s řešením otázky prodeje či pronájmu nemovitosti nebo financováním nového bydlení.
  Ke své práci přistupuji velice zodpovědně a vždy dosahuji vynikajících výsledků.
  Těším se na spolupráci!

Reference

Chci velmi poděkovat realitní makléřce Miladě Hoppové Hencové za její profi práci i přístup při koupi chatky. Vše bylo připravené, průběžně a pravdivě o všem informovala. Co opravdu obdivuji, že před prodejem sjednotila pozemky i od jiných vlastníků, včetně podpisů a plných mocí. Naše jednání pak bylo rychlé a časově minimálně náročné a to velmi oceňuji.

Pavel Žatečka

Dobrý den. Chtěl bych tímto způsobem poděkovat vaší realitní kanceláři, především pak paní Miladě Hoopové za její profesionální postup při prodeji mojí nemovitosti. DĚKUJI.

S pozdravem Kuchinka Petr

Rádi bychom poděkovali paní Miladě Hoppové Hencové za zprostředkování pronájmu bytu. Za její profesionální přístup, milé vystupování a cenné rady. Děkujeme.

Peřinovi

Dobrý den paní Milado, naprosto profesionální práce, s Vámi bych chtěl spolupracovat na každém obchodu. Vážně klobouk dolů.

František Škabroud, finanční poradce

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Milada Hoppová Hencová)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí