Načítání...
MENU
Makléř
 • Hoppová Hencová Milada Realitní makléřka
 • Napište zprávu: milada.hoppova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 731 772 477
 • Kancelář: ERA Apalucha
 • O MNĚ

  Jmenuji se Milada Hoppová Hencová a jsem realitní makléřkou ve společnosti Era Solution v Kostelci nad Černými lesy.

  Mým největším koníčkem je práce s lidmi. 7 let jsem pracovala ve firmě se stavebním materiálem, takže ke stavebnictví a realitám mám velmi blízko. V minulých letech jsem se aktivně podílela na prodeji několika nemovitostí a tato činnost mě natolik zaujala, že jsem se rozhodla věnovat se jí profesionálně. Setkala jsem se s množstvím problémů, proto jsem velice ráda, že Vám mohu nabídnout svůj osobní lidský pohled v kombinaci s právním zázemím velké stabilní sítě ERA Reality, která celosvětově funguje již od roku 1971.
  Zakládám si vždy na individuálním přístupu, Vaše přání a požadavky jsou pro mě velice důležité. Důvěra je základem úspěšné spolupráce a dobrý základ budování dlouhodobých vztahů s klienty.
  V dnešní době si každý člověk přeje, aby veškeré jeho záležitosti šly tak, jak nejlépe mohou. Budu velice ráda, když mi dovolíte Vám pomoci s řešením otázky prodeje či pronájmu nemovitosti nebo financováním nového bydlení.
  Ke své práci přistupuji velice zodpovědně a vždy dosahuji vynikajících výsledků.
  Těším se na spolupráci!

Reference

Chci velmi poděkovat realitní makléřce Miladě Hoppové Hencové za její profi práci i přístup při koupi chatky. Vše bylo připravené, průběžně a pravdivě o všem informovala. Co opravdu obdivuji, že před prodejem sjednotila pozemky i od jiných vlastníků, včetně podpisů a plných mocí. Naše jednání pak bylo rychlé a časově minimálně náročné a to velmi oceňuji.

Pavel Žatečka

Dobrý den. Chtěl bych tímto způsobem poděkovat vaší realitní kanceláři, především pak paní Miladě Hoopové za její profesionální postup při prodeji mojí nemovitosti. DĚKUJI.

S pozdravem Kuchinka Petr

Rádi bychom poděkovali paní Miladě Hoppové Hencové za zprostředkování pronájmu bytu. Za její profesionální přístup, milé vystupování a cenné rady. Děkujeme.

Peřinovi

Dobrý den paní Milado, naprosto profesionální práce, s Vámi bych chtěl spolupracovat na každém obchodu. Vážně klobouk dolů.

František Škabroud, finanční poradce

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí