Načítání...
MENU
Makléř
 • Možnarová Miriam Realitní makléřka
 • Napište zprávu: miriam.moznarova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 728 606 050
 • Kancelář: ERA for Live
 • O MNĚ

  Dobrý den, jmenuji se Miriam Možnarová a jsem makléřem kanceláře ERA for Live, která je součástí sítě ERA Reality. Co Vám mohu nabídnout?
  Díky svým zkušenostem v oboru realit Vám v první řadě stanovím reálnou aktuální cenu nemovitost, kterou prodáváte. Každé nemovitosti vytvářím individuální strategii a prodejní profil, který dokáže oslovit ideální cílovou skupinu zájemců.
  Zaměřuji se na vytvoření pozitivních emocí spojených s koupí Vaší nemovitosti. Spolupracuji pouze s profesionálními fotografy, kteří se specializují na focení realit a dokážou vystihnout jedinečnost každého objektu.
  Fotografiemi ale určitě nekončíme, např. videoprohlídka je výbornou možností zvýšit jak počet zájemců (teoreticky navýšit prodejní cenu), tak umí výrazně zvýšit rychlost celého procesu. Stejnou službu odvedou i kvalitní vizualizace, případně využití homestagingu.
  Důležitou součástí mojí práce je samozřejmě i výběr a následná „péče“ o stranu kupujícího. Kdy pomoc se zprostředkováním financování je tím nejmenším.
  V podstatě Vás provedu celým procesem od první prohlídky, až k fyzickému předání zakoupené nemovitosti.
  Veškerý právní servis související s převodem nemovitosti, přípravou a kontrolou smluv počínaje, až po zajištění úschovy finančních prostředků pod záštitou zkušených právníků – to vše zůstává v režii naší RK. Já jsem Vám samozřejmě k dispozici po celou dobu tohoto procesu, ať už Vás napadne jakákoli drobnost, dotaz nebo budete mít individuální požadavky ohledně znění smluv.
  Těším se na spolupráci s Vámi, neváhejte mne kontaktovat i v případě, že Vás pouze zajímá odhad prodejní ceny Vaší nemovitosti, řešíte-li situaci spojenou s vypořádáním majetku např. po rozvodu, po dědickém řízení apod.

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Miriam Možnarová)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí