Načítání...
MENU
Makléř
 • Vlčková Monika Realitní makléřka
 • Napište zprávu: monika.vlckova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 605 241 379
 • Kancelář: ERA Garancia Kolín
 • facebook: Přejít na facebook
 • O MNĚ

  Dobrý den, vítejte na mých osobních stránkách.
  Dovolte mi, abych se Vám představila.
  Jmenuji se Monika Vlčková, jsem makléřkou ERA GARANCIA Kolín, kde působím od roku 2013.
  Ráda lidem naslouchám a pomáhám jim vyřešit často nelehké životní situace, jako je prodej a koupě nemovitosti.
  Mým cílem v realitách je získat od klientů důvěru a spokojenost. Hlavně bych si přála změnit pohled některých lidí na práci realitních makléřů a již nyní vidím, že se mi to daří. Co Vám mohu nabídnout? Nabízím Vám spolehlivost, vstřícnost, důvěru a partnera v realitách.
  Chci Vám dokázat, že mou prioritou jste právě Vy a Vaše potřeby.
  Těším se na Vás
  Vaše realitní makléřka Monika Vlčková

Reference

PRODÁVAJÍCÍ DOMU V BŘEŽANECH

Ráda bych velmi poděkovala makléřce paní Monice Vlčkové za opět perfektní velmi profesionální práci, lidský přístup a velmi příjemné jednání. S paní makléřkou spolupracuji již poněkolikáté a jsem opět maximálně spokojená. Moc děkuji.

Marcela Henke

KUPUJÍCÍ DOMU V BŘEŽANECH

Doporučuji realitní makléřku paní Vlčkovou, se kterou se velice dobře spolupracuje. Je příjemná, lidská a vždy ochotná poskytovat informace.

Lucie Hálková

BYT DOLNÍ LÁNOV - PRODÁVAJÍCÍ

Chválím velmi profesionální a přitom osobní přístup paní Vlčkové, na nic nezapomene a převezme všechny starosti za vás. Vřele doporučuji.

Naděžda Bezstarosti

BYT DOLNÍ LÁNOV - KUPUJÍCÍ

Díky za super spolupráci speciálně paní Vlčkové při koupi nemovitosti, ochota, profesionalita a rychlost, vše na vysoké úrovni. Díky.

Linda Pávová

RD LSTIBOŘ - PRODÁVAJÍCÍ

Rád bych poděkoval paní Monice Vlčkové, která zprostředkovala prodej domu. Překvapil mě její zájem, přístup a velmi profesionální a přitom příjemné a lidské vystupování. Prakticky od prvního dne byly nasmlouvány a dohodnuty prohlídky domu zájemcům o koupi a během velice krátké doby byl dům prodán. Realitní kancelář doporučuji a konkrétně tuto makléřku, která za Vás vše zařídí a o každém kroku Vás informuje. Její přístup mě velmi mile překvapil. Děkuji.

Miroslav Simon

RD LIBLICE - PRODÁVAJÍCÍ

Moc děkuji paní Monice Vlčkové, která nám pomohla s prodejem rodinného domu. Velice spolehlivá, trpělivá a moc příjemné jednání s paní Monikou. Vše vysvětlila, pomohla s veškerými doklady. Moc doporučuji paní Moniku a udělují ji jedničku s hvězdičkou. Je to určitě makléřka na správném místě. Moc děkuji.

Marta Kozáková

RD LIBLICE - KUPUJÍCÍ

Rádi bychom touto cestou poděkovali za profesionální práci paní Monice Vlčkové, s níž jsme zařizovali koupi domu. Kromě příjemného vystupování s námi hlavně komunikovala - vysvětlovala, opakovala některé věci několikrát, bylo-li to potřeba, připomínala a popisovala další kroky delší dobu dopředu i znovu krátce předtím, než musely být splněny. Během tohoto právně velmi složitého obchodu jsme ve všech fázích byli informováni o všem důležitém. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme!

Veronika Rybenská

RD ZALEŠANY

Chci poděkovat za ochotu a odvedenou práci paní Monice Vlčkové při prodeji mého rodinného domu. Byla jsem velice spokojená s jejím přístupem.

V. Skálová

RD BŘEŽANY - PRODÁVAJÍCÍ

Děkuji paní Monice Vlčkové za perfektní práci při prodeji mého domu. Její přístup je velice profesionální, postará se o vše. Doporučuji všem kdo potřebuje férového a spolehlivého makléře.

Jaroslava Levičková

RD BŘEŽANY - KUPUJÍCÍ

Velké ocenění a díky paní Monice Vlčkové za naprosto perfektní, milé, profesionální a lidské jednání při koupi nemovitosti. Byla radost spolupracovat s takovou realitní makléřkou. Děkuji.

Marcela Henke

PRODEJ POZEMKU TŘEBOVLE

“Musím poděkovat paní Monice Vlčkové za úspěšný prodej pozemku. Profesionálka na svém místě. Celý prodej od začátku až do konce super. Při každém setkání nebo tel.hovoru vždy usměvavá a ochotná. Vřele doporučuji a budu doporučovat a kdybych měla nějakou další nemovitost na prodej tak jedině paní Vlčková.

Moc vám děkuji J.Č.”

PRODEJ BYTU PRAHA 4 - HÁJE

“Úspěšně jsem prodala byt díky makléřce pí.Vlčkové Monice. Její příjemné jednání a profesionální přístup byl úžasný. Mohu její práci všem doporučit.”

KOUPĚ BYTU PRAHA 4 - CHODOV

“Moc děkujeme paní Monice Vlčkové, zařídila vše od koupě bytu až do převzetí, rychle na jedničku. Doporučím svým známým.

S pozdravem Tatynets.”

PRODEJ BYTU PRAHA-CHODOV, KOUPĚ RD - ŠTOLMÍŘ

“Velké poděkování patří paní Monice Vlčkové, která s námi absolvovala prodej dvou nemovitostí. I přes problémy které se vyskytly, projevila absolutně profesionální a osobní přístup a vše dotáhla do zdárného konce. Byla pro nás kdykoliv k dispozici a to s úsměvem na tváři. Osobní přístup se jen tak nevidí a mockrát jsme obdivovali její výdrž a obětavost pro klienta. Co dodat budeme jen doporučovat dalším lidem. Paní Vlčková, přejeme Vám mnoho úspěchů.

děkují Jaroslava a Zdeněk Božičevičovi”

KUPUJÍCÍ RD TISMICE

Moc milá, ochotná, sympatická s lidským přístupem, schopna odpovědět na všechny otázky, poradit a zařídit, člověk na svém místě. Pokud bude někdo potřebovat služby realitní kanceláře, určitě vás budu doporučovat. Ať se vám dobře daří.

Gabriela Říhová

KOUPĚ RD PŘISTOUPIM, PRODEJ BYTU PRAHA 4, KRČ

“Moc chceme poděkovat paní makléřce Monice Vlčkové. Můžeme (a také budeme) doporučovat každému dál. Za dobu co jsme hledali nemovitost ke koupi jsme nepoznali takového "lidského" makléře. Paní Vlčková je nesmírně zodpovědná, přátelská, pracovitá, má přehled a informuje o každé drobnosti a sálá z ní takové nadšení pro tu práci, že když jsme pak zase prodávali tak jedině přes ni a nelitovali jsme:). Rozený profesionál, který ví jak se to má dělat.:)) Děkujeme moc a přejeme vše nej!!

Daniela a Petr K.

KOUPĚ BYTU PRAHA 4, KRČ

Naprostá spokojenost a poděkování za profesionální a přitom lidský přístup paní Moniky Vlčkové při zprostředkování koupě bytu. Velice vstřícná, spolehlivá a rychlá komunikace. Vše zařídí k plné spokojenosti, u paní Moniky Vlčkové jste v dobrých rukou, dělá čest své práci. Jednoznačně doporučuji.

V. Zechnerová

PRODEJ RD PŘISTOUPIM, PRODEJ BYTU PRAHA 4, BRANÍK

Velké poděkování patří paní Monice Vlčkové, která s námi za poslední rok absolvovala prodej dvou nemovitostí. I přes problémy, které se vyskytly, projevila absolutně profesionální a osobní přístup, též notnou dávku trpělivosti a vše dotáhla do zdárného konce. Byla pro nás kdykoliv k dispozici a to s úsměvem na tváři. Její práce jí baví, bonusem je osobní přístup, který se jen tak nevidí. Paní Vlčkovou určitě budu ráda doporučovat dalším lidem. Paní Vlčková, ještě jednou moc děkujeme!

V.K a L.H

PROHLÍDKA NEMOVITOSTI - ZÁJEMCI

Děkujeme tímto paní makléřce Monice Vlčkové za její profesionální přístup, jednání na vysoké úrovni, vstřícné, příjemné a lidské vystupování. S jednáním paní Vlčkové jsme byli nadmíru spokojeni a přejeme jí hodně úspěchů a štěstí.

Smejkalovi

PRODEJ BYTU -PRAHA 4 -BRANÍK

Naprostá spokojenost se službami realitní kanceláře a především paní makléřky Moniky Vlčkové. Oceňuji individuální přístup, velmi profesionální zprostředkování prodeje dané nemovitosti a rychlou a bezproblémovou komunikaci. Paní makléřku Vlčkovou jednoznačně doporučuji.

Breburda

PRODEJ BYTU ÚVALY

Rádi bychom tímto poděkovali Monice Vlčkové za pomoc s prodejem bytu. Oceňujeme její profesionální jednání a zároveň přátelský přístup, její ochotu a vstřícnost. Pomohla se všemi náležitostmi a je velmi svědomitá a pečlivá. Dokáže pomoci i v nestandardní situaci a při komplikovaném financování. Vřele ji doporučujeme, sami ji rádi využijeme při dalších eventuálních případech. Monice přejeme mnoho dalších spokojených klientů a úspěchů.

Barákovi

PRODEJ BYTU A KOUPĚ DOMU

Děkuji paní Monice Vlčkové-velmi lidský a profesionální přístup k "lidem nepolíbeným prodejem realit". Vše nám vysvětlila a provedla všemi "úskalími" prodeje bytu a nákupu domku. Ráda doporučím a pokud budu potřebovat, obrátím se jen a jen na "naši Moniku" Ještě jednou děkuji a přeju všem v ERA GARANCII hodně spokojených klientů

Simona Slavíková

RD PLAŇANY

Velmi rád bych poděkoval celé realitní kanceláři, jmenovitě paní Vlčkové za příkladný a velmi ochotný přístup k problematice spojenou s koupí domu. Nebyla to jednoduchá záležitost, ale paní Vlčková byla vždy naší jistotou.

Tereza Čížková a Kamil Brich

KOUPĚ BYTU - ÚVALY

Touto cestou by sme sa chceli podakovat pani Monike Vlčkové za cely proces kupy bytu. Kde od prveho stretnutia az po prevzatie samotneho bytu,prebehlo vsetko na profi urovni. Je fajn stretnut cloveka. Za nas mozeme len doporucit.

Diky moc a pozdravujeme Sturekovi

PODĚKOVÁNÍ KAMITZOVI

Děkujeme paní Monice Vlčkové za její příjemné a vstřícné jednání při prodeji našeho bytu. Přejeme mnoho dalších prodaných nemovitostí.

KOUPĚ BYTU KŘEČHOŘ

Velice děkujeme za zprostředkování koupě bytu v Křečhoři. Paní Vlčková kdykoli mile a příjemně zodpověděla veškeré dotazy a jednání s ní bylo na jedničku. Znovu děkujeme a moc nás těšilo.

Marek Csémi, Kamila Škarvadová

PODĚKOVÁNÍ RYCHTEROVI

Dobrý den. Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Monice Vlčkové, za odborný a lidský přístup za trpělivost, kterou prokázala při prodeji naší nemovitosti. Byli jsme spokojeni!

manželé Rychterovi

PRODEJ BYTU - KŘEČHOŘ

Touto cestou bychom chtěli poděkovat paní Vlčkové za její ochotu a vstřícnost při prodeji naší nemovitosti. Obrátili jsme se na ni díky dobrým referencím, které jsme na ni obdrželi od známých a jsme rádi, že jsme tak učinili. Její profesionální přístup vřele doporučujeme.

S pozdravem manželé Matouškovi

PRODEJ BYTU - PRAHA 9

Spolupráce s paní Vlčkovou byla výborná po celou dobu vyřizování prodeje bytu. Vše vždycky připravila a zařídila v dohodnutých termínech a pravidelně mě informovala o průběhu daných činností (příprava smluv, vklady do katastru nemovitostí apod.). Určitě mohu ostatním doporučit!

Děkuji, Endlerová

PRODEJ RD LIBODŘICE

Makléřka Monika Vlčková je velmi otevřená upřímná a ochotná. Vždy nám dávala všechny informace a věděli jsme o každém dalším kroku. Bezpečně nás provedla prodejem nemovitosti. Zařídila za nás všechny úřady a poradila nám se vším co nás čekalo. I po skončení prodeje nám dále pomáhala. Navíc je velmi přátelská a sympatická.

Rádi na vás vzpomínáme Pinkasovi.

RD - HORNÍ CHVATLINY

Chtěli bychom pochválit práci p. Vlčkové. Jelikož pracujeme v třísměnném provozu, p. Vlčková byla vždy vstřícná, a kdykoliv se podřídila našemu času a volnu na potřebné vyřizování. S její prací a přístupem k ní jsme byly velmi spokojeni. Je velmi ochotná,a spolehlivá. Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat s paní Vlčkovou a celkově s realitní kanceláří ERA Garancia. Děkujeme za vše.

S pozdravem Václav Bezděka a Daniela Szenová

PRODEJ RD- LIBODŘICE

Paní Vlčková odvedla profesionální práci. Vše mi vysvětlovala, o vše se postarala. Když nastal problém s bankou pomohla mi vše vyřešit a uklidnit. A to i přesto, že měla dovolenou tak byla stále na telefonu. Trpělivě, profesionálně a především přátelsky mi pomáhala.

Paní Vlčkové velké díky,Teclová.

POZEMEK VITICE

Dobrý den paní Vlčková. Jako klient oceňuji Váš přístup. Za celou dobu naší spolupráce nebyl žádný problém. Vážím si Vaší pomoci při jednání s protistranou a hlavně s úřady. Vyzdvihl bych také Vaši péči nad rámec Vašich povinností, např. možnost komunikace i mimo pracovní dobu. Také dojíždění za klienty z důvodu řešení jejich žádostí a pod. S Vaší prací jsem byl velmi spokojen a proto Vás mohu ostatním potenciálním klientům doporučit. Děkuji Vám ještě jednou za vše co jste pro nás udělala a přeji Vám mnoho spokojených klientů.

Pavel Hlavenka

POZEMEK VE SLUŠTICÍCH

Vážená paní Vlčková, protože naše spolupráce pomalu končí, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši trpělivost s námi všemi. Práce s námi nebyla zrovna jednoduchá, protože jsme byli z různých končin republiky. Proto Vám děkuji za velmi kladné vyřízení naší kauzy – dědictví (prodej). Byla jsem velmi překvapena Vaším velmi milým přístupem a trpělivostí k nám klientům. Už první setkání s Vámi bylo velmi příjemné. Takovýto přístup se dnes na úřadech nevidí (úřednice jsou odměřené, nerudné, podmračené, málokdy ochotný přístup). Vy jste byla při každém setkání velice trpělivá nám vše vysvětlit, usměvavá, pozorná nejen k nám, ale i k jiným klientům. O tom jsem se přesvědčila při našem posledním setkání v Kolíne. Přijela jsem do Kolína o dvě hodiny dříve. Setkaly jsme se spolu při mém hledání Vašeho úřadu na ulici (v Kolíně to neznám), vy jste mě vzala nahoru (hodně pršelo). Při této příležitosti jsem mohla sledovat Váš velmi pěkný přístup i k dalším klientům. Velice Vám děkuji a docela mě mrzí, že naše spolupráce již končí. Ještě jednou velice děkuji.

Pařízková Ludmila

KOUPĚ BYTU VE STARÉM KOLÍNĚ

Dobrý den, chtěl bych poděkovat společnosti ERA Garancia Kolín za zprostředkování koupě bytu ve Starém Kolíně. Obzvláště pak realitní makléřce paní Monice Vlčkové za její lidský, ale zároveň profesionální přístup díky čemuž se z koupě nemovitosti stala naprosto bezproblémová záležitost. Paní Vlčkovou můžu všem co kupují nebo prodávají nemovitost vřele doporučit.

S pozdravem V. Kužel

KOUPĚ RD ČESKÝ BROD - ŠTOLMÍŘ

Dobrý den paní Vlčková. S Vaší prací jsme s manžel navýsost spokojeni a budeme Vás jen doporučovat. Přístup k nám i ke koupi domu byl naprosto bezchybný a moc si Vaší práce vážíme. Vše proběhlo tak jak mělo. Ještě jednou velké dík.

S pozdravem Božičevičovi :-)

PRODEJ BYTU - STARÝ KOLÍN

Dobrý den. Dnes jsme ukončili prodej našeho bytu, a tak i velice hezkou spolupráci s makléřkou realitní kanceláře ERA GARANCIA paní Monikou Vlčkovou. Tomu, kdo chce koupit nebo prodat nemovitost , můžeme jenom doporučit. Stoprocentně budete spokojeni a bude se Vám věnovat na vašem každém kroku. Byt jsme již před tím prodávali několikrát a s tak úžasným přístupem jsme se nikdy nesetkali. A to jsme RK vystřídali. Píšeme o jedné krásné spolupráci a paní Moniku Vlčkovou vřele doporučujeme.

S přáním hezkého dne Pilcová

NÁKUP POZEMKU V PLAŇANECH

Vážená paní Vlčková, chtěli bychom Vám s přítelem touto cestou poděkovat za ochotu a vstřícné jednání, které jste projevila během celého procesu nákupu nemovitosti. Vaše odborné znalosti, osobní přístup a nadstandardní péče nám skutečně zpříjemnily a usnadnily koupi nemovitosti. Vážíme si Vašeho profesionálního přístupu, díky kterému jsme od Vás měli vždy aktuální informace a přehled o průběhu nákupu nemovitosti. Taktéž děkuji za trpělivost, se kterou jste zodpovídala všechny naše dotazy. Jsme opravdu rádi, že jsme s Vámi mohli spolupracovat a pokud se naskytne příležitost, budeme Vás a vaše schopnosti rádi doporučovat. ' opravdu děkujeme za spolupráci.

Svobodová Kristýina a Krížek Martin

PRODEJ RD ČESKÝ BROD

Tento rok jsme prodávali rodinný dům v Českém Brodě. Rozhodli jsme se spolupracovat s místní realitní kanceláří a věřili , že nemovitost prodáme dobře a rychle. Opak byl pravdou . Za dva měsíce přišel pouze jeden zájemce . Dům by mu sice vyhovoval, ale bylo tam příliš mnoho schodů ,atd... Tak nízký zájem nás donutil k zamyšlení, kde jsme udělali chybu. Zrušili jsme spolupráci se stávající realitní kanceláří a předali výhradní právo na prodej paní Monice Vlčkové z realitní kanceláře Era Garancia Kolín. Hned ze začátku nás překvapil profesionální a aktivní přístup. Paní Vlčková ve spolupráci s Martinou Škotovou , fotografkou a odbornicí na home staging ,věrohodně a velmi dobře připravili prezentaci domu na realitní servery. Po zahájení prodeje se hned začali hlásit zájemci a měli jsme i několik návštěv za den. Dokonce jedna rodina nám během návštěvy řekla , že prezentace předchozí kanceláře je vůbec nezaujala a až teď se rozhodli pro prohlídku domu. Dům jsme prodali během dvou měsíců po zahájení spolupráce s paní Vlčkovou. Paní Vlčková nám dále pomáhala i s vlastní realizací prodeje a administrativou. Můžeme paní Moniku Vlčkovou jen doporučit.

Milan a Michaela Dvořáčkovi

PRODEJ BYTU 1+1 V NYMBURCE

V předešlých měsících se mi naskytla příležitost ke spolupráci s paní Monikou Vlčkovou, jelikož jsem se rozhodl oslovit společnost ERA Reality s žádostí o součinnost při prodeji mé nemovitosti. Byl jsem velice příjemně překvapen ochotou a vstřícností paní Vlčkové při prodeji mého bytu, podobné zacházení s klientem jsem ještě nikdy nezažil. Paní Vlčková mi byla ve všem velice nápomocna, osobně mi byla ochotna obstarat i kvalitního finančního poradce ke koupi nové nemovitosti. Se vším jsem byl naprosto spokojen, osobně spolupráci s paní Vlčkovou mohu je doporučit.

S pozdravem Florián

PRODEJ RD PRAHA

Paní Vlčkovou můžeme jako makléřku vřele doporučit. Je velice milá, ochotná pomoci se všemi aspekty transakce, bez výjimky drží své slovo, absolutně spolehlivá. Dokáže si poradit i s komplikacemi, které během procesu prodeje/koupě nastanou. Nejvíce si ceníme jejích vysokých morálních a etických hodnot, čímž v našich očích zcela vyniká mezi běžnými makléři. Jsme přesvědčeni, že bez její trpělivé pomoci všem smluvním stranám a empatie by naše transakce nebyla nakonec realizována.

Manželé Dubovští

KOUPĚ DOMU ČESKÝ BROD-ŠTOLMÍŘ

Dobrý den, kupovali jsme nemovitost poprvé a mohu říct, že díky Paní Vlčkové to bylo vše rychlé a bez problémů. Když jsem mluvila s jinými lidmi co kupovali nemovitost, tak jim to trvalo daleko déle. Paní Vlčková je milá, vstřícná, zjišťovala všechny informace, které jsme chtěli vědět a i pár týdnů po koupi baráčku se přišla podívat a zeptat se zda je vše v pořádku. Tuto realitní makléřku mohu jen doporučit. Moc děkujeme.

S pozdravem Tóth

PRONÁJEM BYTU 2+KK TATCE

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za rychlé a skvělé bydlení. Jste moc hodná a nevím ani jak Vám mám poděkovat. Jste prostě úžasná. Přejeme hezký den a hodně pracovních úspěchů.

Pokorná

PRODEJ POZEMKU PŘISTOUPIM

Dobrý den, obrátila jsem se na Vás, p. Vlčková a na realitní kancelář ERA reality se záměrem prodat nemovitost přes uvedenou realitní kancelář. Spolupráce s Vámi byla naprosto bezproblémová, jednání rychlé, korektní a vstřícné. Nemovitost se nám povedlo prodat velmi rychle k úplné spokojenosti všech zúčastněných stran. Ještě jednou za vše děkuji.

S pozdravem Bittnerová

PRODEJ BYTU 3+1 ČESKÝ BROD

Vážená paní Vlčková, chtěli bychom Vám tímto ještě jednou poděkovat za Váš přístup k jednáním a prodeji našeho bytu v Českém Brodě. Vaše makléřské schopnosti jsou na vysoké úrovni a jsou podtrženy velmi lidským přístupem i ve složitějších situacích. Vaše firma "Era Reality" ve Vás má velmi silnou osobnost a takových je třeba si vážit. Vaši realitní kancelář i Vás, paní Vlčková, budeme doporučovat i známým, kteří uvažují o prodeji své nemovitosti. Určitě budou stejně spokojeni, jako my. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit i na naše další osobní setkání.

Milada a Miroslav Andrlíkovi

KOUPĚ BYTU 3+1 ČESKÝ BROD

Vážená paní Vlčková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši profesionální a perfektní spolupráci, týkající se koupi mého bytu v Českém Brodě. Protože jsem již na realitním trhu spolupracovala s několika makléři, o to víc umím ocenit dobrou práci, kterou skutečně odvádíte.

S pozdravem Mgr. Eva Ambrosová

PRODEJ POZEMKU PRAHA-STODŮLKY

Se službami Vaší realitní kanceláře při prodeji pozemku v Praze jsme byli velmi spokojeni, prodej se uskutečnil dle našich představ, v krátké době, přístup realitní kanceláře (konkrétně makléřky paní Moniky Vlčkové) byl velice seriózní, korektní, vstřícný a profesionální, Vaši realitní kancelář určitě doporučím svým známým. Děkuji Vám za výbornou spolupráci.

Jan Š.

KOUPĚ BYTU 1+1 NYMBURK

Dobrý den, můj názor na Vás je pozitivní. Jste normální lidská, ale přesto profesionální. Při každém jednání jste byla příjemná a neobtěžovalo Vás nám vysvětlit danou věc, tak že i já to chápu :-D Všechny informace jsem dostala včas a není problém se na čemkoli s Vámi dohodnout. I komunikace s mým finančním poradcem byla na 100%. Nemám moc zkušeností s realitními společnostmi, ale ERA reality a Vás mohu jen doporučit a pokud budu potřebovat tak se na Vás zas obrátím.

Děkuji Vostrovská

PRODEJ BYTU 1+1 KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY

Když jsem se rozhodovala prodat byt, tak jsem v první řadě chtěla prodej uskutečnit svépomocí bez realitní kanceláře. Bohužel hned v prvních asi dvou měsících jsem narazila na to, že je potřeba se prodeji skutečně věnovat a také jsem si nebyla úplně jistá, co vše je potřeba právně podchytit. Samozřejmě se v prvních dnech po inzerci ozývali jen lidé z realitních kanceláří. Pozvala jsem si k sobě tři lidi a je opravdu velký rozdíl mezi obchodníky. Samozřejmě sympatie na první pohled je důležitá, ale důležitější je, zda plní to, co slibují. Nakonec jsem se rozhodla pro paní Vlčkovou z ERA Reality a bylo několik důvodů: sympatie už po prvním telefonátu, paní Vlčková se nevnucovala (jako to dělali mnozí jiní), domluva s ní platila na 100 %. Také mě přesvědčil marketing prodeje, který ERA Reality používá a který mi paní Vlčková podrobně představila a nezůstalo jen u slov, ale skutečně se i marketingové akce uskutečnili, což jsem si mohla lehce ověřit. Jiné RK nabízeli jen inzerci na různých serverech, ale to při prodeji mnohdy nestačí. V neposlední řadě rozhodovala lokalita RK, kdy ERA Reality sídlila v Kolíně a paní Vlčková se často pohybovala v mé lokalitě a dobře znala zdejší trh. I když jsem původně nechtěla výhradní zastoupení, tak po jednání s paní Vlčkovou jsem smlouvu s výhradním zastoupením podepsala. Paní Vlčková mě pak pravidelně informovala, jak si stojí inzerát a co ohledně prodeje mého bytu podniká. Byly jsme v pravidelném kontaktu. A pak z ničeho nic přišly prohlídky, paní Vlčková mi velmi pomohla při výběru toho správného zájemce, řekla mi všechna + i - a nakonec mé rozhodnutí ohledně kupce bylo správné. Velmi si vážím veškeré podpory, kterou paní Vlčková poskytla jak před prodejem, tak především v období prodeje. Je to opravdu v oblasti prodeje nemovitostí profesionál a pokud bych se měla v budoucnosti na někoho obrátit, má volba bude jasná a také paní Vlčkovou doporučuji i ostatním, kteří zvažují prodej své nemovitosti, určitě budou spokojení.

Zuzana Brzáková

PRODEJ POZEMKU ČESKÝ BROD-ŠTOLMÍŘ

Moc vám děkujeme za vaši spolupráci a prodej pozemku jsme s vámi na 100% spokojeni.

s pozdravem Šimkovi.

KOUPĚ POZEMKU PŘISTOUPIM

Dobrý večer paní Vlčková, Děkujeme, my Vám též přejeme ještě hodně úspěchu. Byli jsme spokojeni.

S pozdravem Bilovi

PRODEJ BYTU 3+1 PRAHA 4 - KAMÝK

Dobrý den, chtěli bychom vaší kanceláři velice poděkovat za přístup k prodeji a nákupu nemovitosti. Hlavně paní Vlčkové Monice, makléřce Vaší kanceláře, za její ochotu, přístup k zájemcům o koupi a tím docílení prodeje a koupi nového bytu. Nepíšu to jen z hlediska příbuzenstva/ moje snacha/ , ale přístup makléřky byl opravdu profesionální, nemuseli jsme se o nic starat. Kupující i prodejci bytů byli nadšeni její prací.

Moc děkujeme Vlčková Bohumila

PRODEJ BYTU STARÝ KOLÍN

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za Vaši pomoc při prodeji našeho bytu. Byli jsme velice spokojeni Vaším přístupem, ochotou a vstřícným jednáním. V pomyslném hodnocení 1 až 10, Vás hodnotím číslem 10 a hvězdička k tomu. Po předchozích zkušenostech, jsme měli veliké štěstí na poctivou, příjemnou a milou realitní makléřku - paní Moniku Vlčkovou. Mohu Vás všem jen vřele doporučit. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci.

S pozdravem Mašínová Hana a Zeman Filip ze Starého Kolína

PROHLÍDKA BYTU 1+1 NYMBURK

Dobrý den paní Vlčková, děkuji za ochotné a příjemné vystupování při prohlídce bytu v Nymburce Dědinova.

Zdraví Blažena Šindílková

PRODEJ BYTU 3+1 PRAHA 4 - KAMÝK

Vážená paní Vlčková, tímto bychom Vám chtěli poděkovat za bezproblémový průběh koupě teď už našeho bytu. Vaše jednání bylo vždy vstřícné a profesionální. Určitě bychom Vaše služby doporučili i ostatním. Přejeme hodně úspěchů při další práci. Rádi jsme Vás poznali. S pozdravem.

Manželé Bilkovi

PRODEJ BYTU 3+KK, STARÝ KOLÍN

Dne 27.1. 2015 nás navštívila realitní makléřka Paní Monika Vlčková, v souvislosti s prodejem našeho bytu. Hned jak jsme začali řešit byt, tak jsme zjistili, že Paní Monika Vlčková je v oboru vyjímečná. Protože jsme řešili byt již několikrát, tak můžeme porovnávat práci makléřů. Paní Monika Vlčková byla ve všem precizní a vše nám dopodrobna vysvětlila, včetně smlouvy do posledního slovíčka. To se jen tak nevidí. Takže můžeme jenom doporučit.

S pozdravem Pilcovi

PRONÁJEM BYTU V TATCÍCH

Dobrý den, S realitní makléřkou paní Monikou Vlčkovou jsem byl velice spokojen v pronajímání mého bytu v Tatcích. Hlavní atributy, které bych rád vyzdvihl jsou: profesionalita, příjemné vystupování, proaktivní přístup, flexibilita, dochvilnost, orientace na zákazníka a spolehlivost. Pokud bych v minulosti opět pronajímal nebo i prodával nemovitost, rád se opět na paní Vlčkovou i na Era reality obrátím. S pozdravem

Jan Křenek

KOUPĚ POZEMKU VE ŠTOLMÍŘI

Dobrý den paní Vlčková, chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaší ochotu a skvělou spolupráci při koupi, teď už našeho pozemku ve Štolmíři. Jsme moc rádi, že jsme Vás poznali a rádi Vás zase někdy uvidíme.... S pozdravem.

Kateřina Švihlíková a Petr Skala

PRODEJ BYTU 3+1, PLAŇANY

Dobrý den p. Vlčková, chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování prodeje bytu 3+1 v Plaňanech. Děkujeme za váš čas a ochotu, kterou jste nám věnovala. A přejeme Vám mnoho pracovních úspěchů. Určitě vás doporučíme. Jste velice ochotná, milá a Vaše jednání je na úrovni. Moc a moc Díky.

Manželé Kulhavovi, Plaňany

KOUPĚ BYTU V PLAŇANECH

Dobrý den, V nedávné době jsme se s partnerkou rozhodli pořídit nové bydlení a nakonec jsme se rozhodli pro koupi bytu v Plaňanech. V této věci jsme reagovali na nabídku realitní kanceláře Era Kolín. Od počátku jsme spolupracovali s pí. Monikou Vlčkovou, jejíž vstřícný přístup nás velice překvapil. Veškerá následná jednání, která byla nezbytná k realizaci koupě bytu, proto probíhala bez nejmenších problémů. Pí. Vlčková se svým profesionálním a přátelským přístupem zasloužila o naše současné spokojené bydlení a její služby mohu všem ostatním jen doporučit. S pozdravem

Tomáš Rovný

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Monika Vlčková)

ERA - Reality | Podkladové foto KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY – PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU
 • Rezervace

KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY – PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU

12 000 CZK/Za měsíc
ERA - Reality | Podkladové foto PRAHA 9 VYSOČANY – BYT 1+1
 • Aktivní
 • Dispozice: 1+1

PRAHA 9 VYSOČANY – BYT 1+1

4 400 000 CZK

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto ÚVALY – PRONÁJEM BYTU 1KK SE ZAHRADOU
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 1+kk

ÚVALY – PRONÁJEM BYTU 1KK SE ZAHRADOU

ERA - Reality | Podkladové foto ONDŘEJOV – RD 6+2 PRONÁJEM
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 6+2

ONDŘEJOV – RD 6+2 PRONÁJEM

ERA - Reality | Podkladové foto TATCE – BYT 2+KK
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+kk

TATCE – BYT 2+KK

ERA - Reality | Podkladové foto PRAHA 4 MODŘANY – PRONÁJEM BYTU 1+KK
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 1+kk

PRAHA 4 MODŘANY – PRONÁJEM BYTU 1+KK

ERA - Reality | Podkladové foto TOUŠICE-BYT 3+1
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

TOUŠICE-BYT 3+1

ERA - Reality | Podkladové foto KOZOJEDY-CHATA 3+KK SE ZAHRÁDKOU
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+kk

KOZOJEDY-CHATA 3+KK SE ZAHRÁDKOU

ERA - Reality | Podkladové foto PRAHA 10 – BYT 2+KK S GARÁŽOVÝM STÁNÍM
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+kk

PRAHA 10 – BYT 2+KK S GARÁŽOVÝM STÁNÍM

ERA - Reality | Podkladové foto PRAHA 4-HODKOVIČKY – RD SE ZAHRADOU
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 4+1

PRAHA 4-HODKOVIČKY – RD SE ZAHRADOU

ERA - Reality | Podkladové foto PRAHA 9-ÚJEZD NAD LESY – OBCHODNÍ PROSTOR S KVĚTINAMI
 • Zrealizováno

PRAHA 9-ÚJEZD NAD LESY – OBCHODNÍ PROSTOR S KVĚTINAMI

ERA - Reality | Podkladové foto MOST – BYT 3+1 S LODŽIÍ
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

MOST – BYT 3+1 S LODŽIÍ

ERA - Reality | Podkladové foto PRAHA 9,VYSOČANY-BYT 3+KK S TERASOU
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+kk

PRAHA 9,VYSOČANY-BYT 3+KK S TERASOU

ERA - Reality | Podkladové foto PRAHA 4 MODŘANY – PRONÁJEM BYTU 1+KK
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 1+kk

PRAHA 4 MODŘANY – PRONÁJEM BYTU 1+KK