Historie ERA | ERA Česká republika
Domů /  O nás /  Historie ERA

historie era

„ERA prodává BYDLENÍ ne nemovitosti“

Píše se rok 1971 a Jim Jackson zakládá v Kansas City společnost ERA Real Estate (Electronic Realty Associates), jednu z dodnes největších a nejstarších realitních společností na světě.

Jeho myšlenkou bylo poskytnout na trhu s nemovitostmi služby nejvyšší kvality s využitím nejnovějších technologií. Jako prvním makléř na světě začal Jim Jackson ve svých kancelářích využívat fax pro sdílení zakázek mezi realitními kancelářemi, čímž se stal zakladatelem a průkopníkem novodobého systému realitního trhu. Od té doby ERA pokračuje v roli inovátora především na internetu a dodnes patří mezi lídry v oblasti komunikace, technologií a služeb na realitním trhu.

ERA byla založena a do dnes funguje na principu myšlenky spolupráce pomoci jeden druhému, sdílení informací a vytváření chytřejší komunity realitních odborníků. Naše komunita spojuje místní zkušenosti s globálním know-how na realitním trhu. Dodáváme skutečnou hodnotu k prodeji bydlení.

Mezinárodní společností se ERA stala v roce 1981, kdy byla v Japonsku otevřena první zahraniční pobočka mimo území USA a dnes je v Japonsku se svými více než 500 kancelářemi nejsilnější realitní sítí.

Svou Evropskou expanzi zahájila ERA již v roce 1993 ve Francii. Dnes je ERA v Evropě nejrychleji rostoucí realitní sítí a působí ve 14-ti evropských zemích, kde provozuje více než 1100 kanceláří. Nově vstoupila ERA Reality do České republiky v roce 2013.

ERA má více než 45-ti letou zkušenost s obchodováním s nemovitostmi a know-how silné stabilní společnosti, které je prověřeno desetiletími napříč všemi kontinenty světa. ERA v současné době působní globálně ve 42 zemích světa a spolupracuje s více než 37 000 realitními makléři. Jejich profesionalitu zajišťuje rozsáhlý program komplexního vzdělávání, zahrnující témata od základů nemovitostí až po pokročilé techniky, semináře a školení specializovaných témat.

 

Od roku 1977 ERA celosvětově podporuje Asociaci svalové dystrofie (MDA). Během této doby darovala téměř 35 miliónů dolarů na pomoc v boji proti neuromuskulárním onemocněním.

               

Jsme ERA
42 zemí světa, 2 400 kanceláří, 37.000 realitních makléřů po celém světě