Načítání...
MENU

ERA for Live

Zavolejte nám +420 777 711 000
Kalvodova 109/9 Brno-střed
WWW / URL
facebook ---

Jsme brněnská realitní kancelář a působíme již řadu let zejména na vinařské Jižní Moravě. Umíme velmi dobře připravit k prodeji a rychle a za dobré peníze prodávat všechny druhy nemovitostí. Specializujeme se také na developerské projekty a v poslední době nás hodně zajímá prodej vinařských nemovitostí.

Jsme si moc dobře vědomi toho, že pro většinu klientů je prodej či koupě nemovitosti jejich dosavadní největší finanční transakcí. V okamžiku převzetí nemovitosti do prodeje tak výrazným způsobem zasahujeme do rodinného či firemního cash flow všech účastníků transakce. Realitní obchody s vědomím této velké odpovědnosti proto vždy řešíme s chutí, aktivně a přemýšlíme u toho, protože máme rádi lidi a spokojené klienty.

Hledáte spolehlivého partnera pro spolupráci při koupi, prodeji či pronájmu nemovitosti? Většina RK svým klientů nabízí to samé: komplexní realitní služby, zajištění prodeje nemovitosti za dobrou cenu, finanční i právní poradenství. My Vám však nabízíme víc: nabízíme klidné, rychlé a seriózní jednání pod záštitou jedné z globálně největších realitních franšízových společnosti ERA Real Estate.

Poučení spotřebitele  
Informace o zpracování osobních údajů - Zájemce
Informace o zpracování osobních údajů - Klient

Makléři ERA for Live

Nemovitosti makléřů ERA for Live

Výběr realizovaných nemovitostí kanceláře ERA for Live

ERA - Reality | Podkladové foto Slunný byt 2+kk v centru Šlapanic
  • Zrealizováno
  • Dispozice: 2+kk

Slunný byt 2+kk v centru Šlapanic

4 985 000 CZK
ERA - Reality | Podkladové foto Foto nemovitosti není k dispozici
  • Zrealizováno
  • Dispozice: 1+1

Byt 1+1

2 599 000 CZK